بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / خرید چای سبز فله شمال

خرید چای سبز فله شمال

چای سبز شمال به جهت عاری بودن از سموم شیمایی و مواد افزودنی با فروش خوب و بالایی مواجه می باشد. خرید چای سبز فله شمال کیلویی و عمده در حال انجام است. برای تامین چای سبز اصل ایرانی با قیمت ارزان و مستقیم بازرگانی تیدا را با سال ها تجربه در زمینه پخش چای در بازار داخل و بهترین چای صادراتی به یاد بسپارید.

چای سبز شمال

چای سبز یکی از چای های آماده شده از برگ سبز گیاه چای است که تحت اکسایش اندک و یا این مرحله حذف و در نهایت این چای به لحاظ رنگ ظاهر سبز زیبا و خاصیت های مفید موجود در برگ را به خوبی حفظ نموده است. این چای قابلیت تولید در شمال ایران را نیز دارا است و به دلیل روند طبیعی در فرآیند رشد و عدم افزودن هر گونه ماده به آن در کارخانه این قابلیت را دارا است که به عنوان یک نوشیدنی پر از خاصیت های دارویی مورد توجه قرار بگیرد.

چای سبز شمال

چای سبز شمال

به لحاظ سلامت کاملا مورد تایید قرار داشته و ۱۰۰% طبیعی می باشد. طعم دم کرده این چای کاملا متفاوت با چای سیاه و اندکی شیرین تر است. فرآیند تولید چای سبز شمال شامل : پلاس، مالش، بخار دادن و خشک نمودن می باشد و در دسته بندی ظاهری همانند چای سیاه شامل ۶ رده به شرح زیر می باشد :

 • چای سبز سرگل
 • چای سبز ممتاز
 • چای سبز قلم
 • چای سبز شکسته
 • چای سبز باروتی
 • چای سبز خاکه

چای سبز شمال

 

چای سبز سرگل شمال

این چای همانند رده بندی چای سنتی سیاه در رده اول قرار دارد. بالاترین سطح کیفیت متعلق به این چای به دلیل نوبرانه بودن در اولین برداشت در فصل بهار و خاصیت های شگفت انگیز آن است. قیمت این چای بالاتر از رده های دیگر بوده و تنها تعلق به برداشت در فصل بهار دارد که به بهترین چای بهاره در بازار چای معروف می باشد.

چرا کیفیت چای در نقاط مختلف متفاوت است؟

گیاه چای از جمله گیاهان حساس خوانده می شود که در آب و هوایی تغییرات خاص و منحصر به فردی را می توان در نوع چای حاصل از آن شاهد بود و همین امر سبب شده تا نتوان چای حتی دو نقطه همجوار هم را با یک کیفیت شاهد بود. چای های ارتفاعات خوش رنگ و چای های نقاط پست و همجوار خوش رایحه تر می باشند. از عامل های مهم و تاثیرگذار بر کیفیت چای می توان به :

 1. آب و هوای منطقه رشدی گیاه چای
 2. نوع برگ های برداشت شده
 3. شیوه صحیح برداشت
 4. نحوه صحیح و سریع حمل برگ ها به کارخانه
 5. شیوه تولید
 6. نوع چای حاصله اشاره کرد.

چای سبز شمال

قیمت چای سبز صادراتی

همان طور که چای طبیعی سیاه شمال در بخش صادرات بسیار مورد توجه قرار دارد چای سبز نیز مشتریان خاص خود را دارا است اما بازار صادراتی کمتری را دارا است که نیاز است تا بیشتر مورد توجه قرار گیرد. قیمت چای سبز صادراتی شمال با توجه به نوع رده درخواست متفاوت بوده اما چیزی که واضح و مورهن است قیمت چای صادراتی با توجه حجم بالای سفارش پایین تر بوده و لازم است تا در زمان خرید عمده چای سبز شمال از نوع صادراتی علاوه بر ارائه نوع درخواست اقدام به دریافت قیمت ها از سوی مشاورین و کارشناسان مربوطه نمایید.

قیمت چای سبز خوب و درجه یک

چای های موجود در بازار چای بر اساس اینکه چه نامی داشته و در چه رده ای قرار دارند قیمت های مختلف و متفاوتی را شامل می شوند. قیمت خرید چای سبز فله شمال از نوع خوب و درجه یک با توجه به سطح کیفیت بالا ارزش قیمتی بیشتری را دارا هستند. هر ساله با افزایش و تورم قیمت ها این امر را در چای نیز به شکل طبیعی شاهد هستیم و یکی از راه کار های مفید در این زمینه همکاری و ارتباط با مرکز فروش تخصصی چای در شمال و دریافت اطلاعات به روز می باشد.

چای سبز شمال

خرید چای سبز فله شمال

برای بسیاری از خریداران خرید فله ای چای بسیار اهمیت دارد زیرا این چای ها با توجه به قابل رویت بودن بیشتر مورد اعتماد بوده و از ارزش قیمتی کمتر برخوردار و در نتیجه می توان حجم بالاتری از سفارشات را خریداری نمود. چای سبز شمال از انواع زرین، ممتاز و چای قلم طرفداران بسیاری دارا بوده و فراهم نمودن شرایط بی دغدغه خرید در مجموعه سبب شده تا راه های ثبت سفارش هم برای خریداران عمده و هم جزیی چای اصیل و درجه یک شمال ایرانی فراهم آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز ممتاز

فروش ویژه چای سبز ممتاز ایرانی

چای سبز ممتاز بهترین کیفیت را دارا بوده و از پرفروش ترین انواع چای در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام