بازرگانی تیدا
خانه / چای شکسته / فروش عمده چای شکسته

فروش عمده چای شکسته

فروش عمده چای شکسته سیاه و سبز ایرانی با قیمت ارزان و مناسب و ۱۰۰% خالص و طبیعی آغاز شد. آیا با خرید اینترنتی می توانم به چای درجه یک و مورد درخواست خود برسم؟ فروش عمده انواع چای طبیعی در فروشگاه آنلاین چای شمال عمده ای و جزیی در حال انجام است.

فروش عمده چای شکسته

امروزه چای در فروشگاه ها و مراکز فروش بسیاری در حال عرضه می باشد و می توان با هر بودجه و طبقه ای برحسب نیاز هر میزان از چای مورد درخواست را خریداری نمود. اما برای خریداران عمده همواره مراکز تولید از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا در این نقاط می توان چای را با قیمت ارزان تر و اطمینان از خلوص بالاتر تهیه نمود.

در شهر های چایخیز ایران کارخانه های بسیاری مشغول به فعالیت هستند که برگ های سبز چای را به بهترین نحو تبدیل به اعلاترین چای خشک نموده و در هیچ مرحله ای از افزودنی های غیرمجاز به چای استفاده نمی نمایند در نتیجه چای حاصله کاملا سالم و مرغوبیت بالایی را دارا می باشد. چای های تولید شده در بازار ایران موقعیت بهتری را برای خریداران به دلیل دسترسی بهتر و قیمت ارزان تر دارا هستند و بر حسب قیمت و کیفیت با اسامی خاص نام نهاده می شوند.

دسته بندی چای ها از کیفیت بالا به پایین

  • چای زرین
  • چای ممتاز
  • چای قلم
  • چای شکسته
  • چای باروتی
  • چای خاکه

فروش عمده چای شکسته

چای شکسته چیست؟

در دسته بندی چای در رده چهارم قرار داشته و دارای طعم ملایم و گسی اندکی است. به لحاظ فروش عمده چای شکسته تقاضای بالایی را به جهت قیمت مناسبش دارا است و در نزد تجار و خریداران از چای های با ارزش بالا محسوب می گردد. این چای ظاهر مشخصی نداشته و در اکثر مواقع صاف و سبک تر از چای ممتاز و قلم می باشد.

اسامی رده بندی شده چای شکسته

  1. چای شکسته درجه یک
  2. چای شکسته ممتاز
  3. چای شکسته درجه ۲
  4. چای شکسته ضعیف

فروش عمده چای شکسته

فروش عمده چای شکسته

افراد فعال در حوزه چای ایران به خوبی مطلع هستند که ارائه چای مرغوب و درجه یک و تزریق آن به بازار چای با درصد خلوص هرچه بالاتر می تواند در رضایتمندی و جلب مشتریان بیشتر و در نتیجه حاشیه سود خوب بسیار تاثیر داشته باشد. فروش عمده چای شکسته و سایر نمونه از چای های سیاه و چای سبز چه به صورت فله و چه از مارک های شناخته شده به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه از برترین کارخانه های چایسازی نمونه شمال آغاز و در هر نقطه از کشور می توان بدون هیچ محدودیی در حجم سفارشات خود را از ۵۰ الی به بالا به مشاورین و کارناسان مرجع تخصصی چای شمال ارائه نمود.

خرید چای شکسته فله ایرانی

خرید چای شکسته فله در بازار داخلی و صادراتی با بیشترین حجم تقاضای خرید همراه است زیرا علاوه بر قیمت ارزان تر دارای سطح کیفیت خوب و قابل قبولی قرار داشته. از این رو فروش عمده چای شکسته در تنوعی از کیفیت به صورت مستقیم و نرخ های رقابتی در بزرگترین نمایندگی پخش چای شمال از لاهیجان آغاز و خریداران می توانند سفارشات خرید خود را از تنوعی از چای های مورد درخواست ائم از چای ممتاز، چای قلم و… را اعلام نموده و از بهترین چای اصیل و خالص ایرانی بهره مند گردند.

فروش عمده چای شکسته

فروش انواع چای شکسته صادراتی

در بازار صادراتی قطعا قیمت و کیفیت در کنار هم از فاکتور های مهمی در حجم سفارش خواهد بود و این امر با تقاضا های مختلف و کشور های مورد درخواست و ذائقه آن ها متغییر می باشد. چای های صادراتی از این رو دارای رنج قیمت مختلف و یا با درخواست رنج قیمت خاص و ساخت آن توسط مراکز معتبر و تخصصی بوده. فروش عمده چای شکسته ۱،۲،۳ و انجام تمامی أمور مربوطه در بازارگانی تیدا با سال ها تجربه در این زمینه در حال انجام می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای شکسته

انواع چای شکسته ایرانی قیمت و خرید در مرکز چای شمال

چای شکسته بهتره یا قلم؟ انواع چای شکسته ایرانی قیمت و خرید در مرکز چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام