بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / مرکز پخش چای شمال در تهران

مرکز پخش چای شمال در تهران

پخش چای شمال و توزیع انواع چای بهاره لاهیجان، املش و… در بازار چای کیلویی و عمده در حال انجام است. مرکز پخش چای شمال در تهران و سایر شهر های ایران چای فله و بسته بندی را با کیفیت و قیمت ارزان ارائه می نماید. خرید و فروش چای اصیل ایرانی از طریق اینترنتی و دریافت آنلاین سفارشات نیز امکان پذیر می باشد.

پخش چای

چای از جمله کالاهایی است که روزانه مصرف بالایی را در جهان به خود تخصیص داده از این رو شرکت های پخش فعال بسیاری را می توان در این زمینه شاهد بود که اقدام به توزیع چای در سطح بازار چای و یا صادرات آن می نمایند. شهر های بزرگ همیشه مقاصد هدف بیشتری را شامل شده و می توان فعالیت گسترده تری را در این مناطق شاهد بود. چای ایرانی با توجه به مخدوش شدن اذهان عمومی و اطلاعات نادرست در زمینه نحوه صحیح استفاده از آن طی سال ها مورد بی توجهی و عدم پخش مناسب قرار گرفته اما در طی سال های اخیر با حمایت های همه جانبه و بالا بردن سطح آگاهی جامعه سطح فروش این چای نیز افزایش و روند صعودی را طی می نماید.

پخش چای

چای شمال به چه اسامی در بازار پخش و به فروش می رسد؟

با توجه به اینکه چای ها در مراحل انتهایی آماده شدن درجه بندی و از الک های خاص عبور داده می شوند می توان درجات کیفی و قیمتی بسیاری را در آن شاهد بود اما به طور کل به ۶ گروه اصلی سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه دسته بندی می شوند.

بازار چای تهران

یکی از مهم ترین بازار ها جهت عرضه محصولات بوده به طوری که با دسترسی به چای شمال با توجه به نزدیک بودن به این بازار این چای می تواند از این مرکز مجدد توسط عوامل توزیع در سطح بازار پخش گردد. بسیاری از تجار و بزرگان چای ایران در این نقطه متمرکز بوده و با توجه به سطح جمعیتی این بازار عرضه هرچه محصولات درجه یک تر و معرفی و شناخت بیشترش می تواند منجر به فروش بالاتری گردد.

پخش چای شمال

نمایندگی چای شمال

پخش چای در شهر های مختلف نمایندگی فعال یا آنلاینی را نیازمند است تا بتواند در رفع نیاز متقاضیان سریع اقدام و بهترین نمونه از چای ها را در اختیارشان قرار دهد. هم اینک با مدیریت صحیح در پخش چای از شمال تا دیگر شهر ها این چای سنتی خوش عطر و خوش رنگ در بازار چای نقاط مختلف در اختیار قرار گرفته و تنها با یک سفارش چای از مرکز تولید در محل کار و یا منزل شما قابل دریافت می باشد.

پخش چای

مزیت پخش مستقیم چای

 • دسترسی به چای تازه
 • اعتماد بیشتر از کیفیت
 • حذف شدن دست ها و ارسال مستقیم از کارخانه تا مقصد
 • دسترسی سریع در هر نقطه
 • عرضه و تقاضای بیشتر
 • امکان دریافت ثبت سفارشات بیشتر
 • قیمت ارزان تر چای و حذف هزینه های جانبی جهت سفر

پخش چای

شیوه های پخش چای در بازار ایران

 • پخش سنتی از کارخانه
 • دریافت سفارشات اینترنتی و پخش در سراسر کشور
 • پخش مویرگی
 • نمایندگی پخش در شهرستان ها

پخش چای شمال

مرکز پخش چای شمال در تهران

چنانچه در تهران و یا دیگر کلان شهر های ایران مستقر هستید و قصد تهیه و تامین مستقیم هر یک از چای سیاه و سبز شمال را دارید می توانید از طریق مرکز پخش چای شمال و کارشناسان واحد فروش اقدام به دریافت لیست موجودی و ثبت سفارشات خود نمایید تا در اسرع وقت سفارشات خود را در محل مورد توافق دریافت نمایید. جهت صادرات چای ایران و انجام امور مربوطه نیز همواره در کنار شما هستیم تا مرغوب ترین انواع چای صادراتی را به صورت دست اول تهیه و از تجارت خود بهره کافی را برده و تداوم آن را برایتان به ارمغان آوریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام