بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / فروش چای سیاه لاهیجان فله و بسته بندی در سراسر ایران

فروش چای سیاه لاهیجان فله و بسته بندی در سراسر ایران

فروش چای سیاه لاهیجان فله و بسته بندی در سراسر ایران از طریق بازار چای شمال هرساله در حال انجام می باشد. در سال ۹۸ پیش بینی خرید عمده ای و تولید چای سیاه لاهیجان بالاتر بوده و قیمت چای با توجه به نوسانات دارای افزایش خواهد بود. آیا فروش اینترنتی انواع چای سیاه و سبز تولید داخل را مستقیما تجربه نموده اید؟

فروش چای سیاه لاهیجان

شناخته شدن یک منطقه در تولید محصولی خاص می تواند هم به نفع و در مواردی به ضرر منطقه باشد. مثال محبوبیت و معروفیت چای های لاهیجان بر کسی پوشیده نیست و این امر افزایش فروش و بالطبع بالا رفتن سطح کیفیت چای را به دنبال خواهد داشت. اما از طرفی این معروفیت می تواند دست های مختلف را دخیل و در کاهش افت کیفیت تا مصرف کننده نهایی بسیار تاثیرگذار باشد، بنابراین باید در شناخت و خرید فردی متبحر بوده و یا مراجع تخصصی قعال در این زمینه را دنبال نمود.

پرفروش ترین چای سیاه در بازار چای ایران کدام چای بوده و دلایل محبوبیت آن چیست؟

فروش چای سیاه لاهیجان

تولید چای سیاه

همان طور که می دانید چای سیاه به دلیل رایحه و رنگ دلچسب بسیار مورد توجه قرار دارد. تولید چای سیاه از قرار گفتن مرغوب ترین برگ های سبز چای در طی مراحل پلاس، مالش، تخمیر یا اکسیداسیون و خشک شدن و طبقه بندی در کارخانه و دستگاه های خاص حاصل می شود و تحت فشار قرار دادن برگ ها در اکسیاسیون سبب می شود تا عطر و رنگ مورد نظر چای شکل بگیرد. فروش چای سیاه لاهیجان در ایران بالاترین رتبه کیفیتی و جذب بیشتر سلایق را به دنبال دارد.

دلایل محبوبیت چای سیاه لاهیجان

 • عدم اختلاط در چای
 • خلوص و کیفیت بالا
 • طبیعی عرضه شدن چای ها
 • شرایط اقلیمی مناسب حاکم در دوره رشد و در نتیجه رایحه و رنگ مطلوب چای

فروش چای سیاه لاهیجان

مقاصد صادراتی چای سیاه لاهیجان

فروش چای صادراتی سیاه در انواع مختلف با توجه به بازار های هدف در مراکز فعال صادراتی شهر لاهیجان در حال انجام است که از کشور های با درخواست بالا می توان به :

 • عراق
 • ترکیه
 • روسیه
 • ازبکستان
 • تاجیکستان
 • گرجستان
 • افغانستان به دلیل همجواریی و متناسب بودن ذائقه ها اشاره نمود.

چای سیاه لاهیجان

پرفروش ترین چای ایرانی

چای سیاه ممتاز به دلیل داشتن عطر، طعم و رنگ مورد نظر بسیاری از مصرف کنندگان و طی آمار موجود از پرفروش ترین انواع چای ایرانی نام دارد. این چای در هر سه چین چای موجود بوده و نوع برداشت شده بهاره این چای با رایحه بالا و نوع تابستانه و پاییزه دارای قدرت رنگدهی بیشتری می باشند. این چای به لحاظ قیمتی نیز بسار مقرون به صرفه تر از دیگر رقبای موجود در بازار چای بوده و از این رو نیز بسیار اهمیت دارد.

 

 

فروش چای سیاه لاهیجان

فروش بهترین چای فله

شاید سوال بسیاری از شما در طی آمار های به دست آمده بهترین چای فله سیاه باشد که در پاسخ قطعا می توان نمونه های چای بهاره و نوع درجه بندی سرگل و ممتاز را مورد تایید بیشتر دانست. اگر به دنبال اعلاترین چای طبیعی و بدون اسانس هستید این دو نمونه برتر و از ازرش قیمتی بیشتری نیز برخوردار می باشند.

فروش چای سیاه لاهیجان

خریداران چای در سراسر ایران همواره می دانند که چای تولید شده در لاهیجان از ارزش بالایی برخوردار است و مراکز فعال چایسازی در این خطه همیشه پویا و در فصل استراحت گیاه چای نیز همواره مشغول فعالیت و دریافت سفارشات از بازار داخل و خارجی می باشند. فروش چای سیاه لاهیجان در هر درجه ارزان تا گرانقیمت بر طبق پسند بازار در حال انجام بوده و تنوع محصولات تولید شده سبب حق انتخاب بالاتر برای متقاضیان گردیده است.

فروش چای سیاه لاهیجان

عرضه چای فله و بسته بندی در سراسر ایران

با توجه به عرضه و تقاضای بازار و رفع نیاز درخواست های مختلف لذا فروش چای سیاه لاهیجان فله و بسته بندی در سراسر ایران با بهترین و معتبرترین برند ها در حال انجام بوده و برند های معتبر بسیاری در شهر لاهیجان طی سال ها تجربه در حال فعالیت و عرضه مرغوب ترین انواع چای ممتاز و درجه یک می باشند. جهت استعلام موجودی و قیمت یک مرکز فروش معتبر می تواند راه حل خوب و نتیجه بخشی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام