بازرگانی تیدا
خانه / چای ترش / قیمت چای ترش فله

قیمت چای ترش فله

قیمت چای ترش فله و کیلویی چنده؟ برای خرید چای ترش ایرانی و اطلاع از قیمت روز آن به چه مراکزی مراجعه می نمایید؟ با توجه صرفه هزینه های بالا و فاصله های موجود لذا چای قرمز درجه یک را به صورت کارتن های ۱۰ کیلویی و یا موجود در گونی به صورت مستقیم از کشاورزان در سطح بازار چای ایران توزیع و به فروش می رسانیم.

قیمت چای ترش

با توجه به درگیری ذهنی و مشغله بالا در طول روز لذا یک دمنوش یا چایی که بتواند خستگی را از بین ببرد و نشاط مجددی را به فرد باز گرداند می تواند محبوبیت خاصی را پیدا نماید. چای ترش یا روزل امروزه به یک چای محبوب و دوست داشتنی مبدل شده که نوشیدنش می تواند هزاران خواص شگفت انگیز را به دنبال داشته باشد. فعالیت در این زمینه و سرمایه گذاری اندک در این زمینه می تواند بهره و سود خوبی را برای افراد فعال و تازه وارد در این زمینه در پی داشته باشد.

قیمت چای ترش

چای ترش ایرانی

این گیاه سرمنشاء ایرانی نداشته و با توجه به حساسیت موجود تنها در نوار خاصی از کشور که آب و هوای گرمسیر تا نیمه گرمسیری دارند قدرت تولید و کشت دارد. اردیبهشت هر ساله بهترین زمان جهت کشت این گیاه بوده و زمان برداشتش در آبان می باشد. قسمت کاسبرگ این گیاه قابل مصرف بوده و گیاهی یکساله است. این چای به شیوه سنتی خشک و به بازار عرضه می گردد.

قیمت چای ترش

قیمت چای ترش فله

چای ترش نیز همانند دیگر أقلام و محصولات دیگر در بازار بیشترین حجم مبادلات را به صورت فله از سمت کشاورزان دارا است. صنایع تبدیلی و بسته بندی در این زمینه کم و نیاز به مدیریت صحیح در آن إحساس می شود. خرید فله ای این چای کاهش قیمت را تا حد بسیاری داشته و برای خریداران عمده از مزیت های خوب و عالی برشمرده می شود. قیمت چای ترش فله در سال ۹۷-۹۸ عمده به صورت ۴۰ الی ۷۰ هزار تومان بوده و روند افزایش قیمت را هر ساله قطعا به دنبال خواهد داشت.

قیمت چای ترش

مرکز فروش چای ترش ایرانی

با هدف پخش مستقیم و کاهش قیمت چای ترش این مرکز با ارتباط مستقیم با کشاورزان منطقه سیستان توانسته بهترین انواع چای سال را به متقاضیان در سطح کشور عرضه نماید. در این شیوه شما قیمت های کمتر و کیفیت های بالاتری را شاهد خواهید بود. شرکت های بسته بندی و فرآوری، بنک داران و فروشگاه ها می توانند جهت ثبت سفارش خود در هر زمان از طریق مرکز چای ارگانیک ایرانی با سال ها تجربه در این زمینه اقدام نمایند.

قیمت چای ترش

نمایندگی پخش چای ترش ایران

چای مکی این چای خوش رنگ و زیبا در بازار چای در حال رقابت و در کنار چای سیاه و سبز از جمله بخش های مهمی را در خرید و وجود در کلکسیون سفارشات قرار دارد. این چای نیز به شکلی کاملا طبیعی و سنتی توسط کشاورزان خشک و آماده عرضه می شود. نمایندگی پخش چای ایران توانسته با مدیریت صحیح در این بخش این چای صد در صد طبیعی را در سریع ترین زمان با قیمت ارزان و مناسب در سطح نقاط مختلف ایران توزیع و گسترش نماید.

 1. قیمت ارزانتر
 2. کیفیت بالاتر
 3. امکان ثبت حجم های مختلف سفارشات
 4. دسترسی راحت
 5. حذف واسطه ها
 6. محصولی تضمینی
 7. خلوص بالاتر محصول از مزیت های برشمرده در نمایندگی فوق می باشد.

قیمت چای ترش

حداقل میزان سفارش چای ترش

با توجه به فروش عمده این محصول در مجموعه لذا اهمیت و میزان موضوع بر این مقدار محاسبه خواهد شد که حداقل این میزان از ۱۰۰ کیلو آغاز خواهد شد. با توجه به هزینه بالای کارتن سفارش های فله و در گونی باز قیمت کمتری را خواهند داشت.

نحوه ارسال سفارشات

 • باربری
 • پست
 • تیپاکس
 • اتوبوس
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ترش ایرانی فله را از کجا بخریم؟

چای ترش ایرانی فله را از کجا بخریم؟ قیمت چای ترش کیلویی، عمده و ارزان …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام