بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / مرکز پخش عمده چای ایرانی

مرکز پخش عمده چای ایرانی

مرکز پخش عمده چای ایرانی همواره بهترین چای درجه یک فله و بسته بندی شمال را با قیمت مناسب و ارزان عرضه می نماید. خرید و فروش عمده مرغوب ترین انواع چای در تهران و سایر شهر های ایران به صورت دست اول آغاز شد. این مرکز آماده همکاری با فروشگاه ها، بنکداران، عمده فروشان و تجار عزیز و محترم در سراسر کشور می باشد.

مرکز پخش عمده چای ایرانی

چرا چای ایرانی نتوانسته آن طور که باید هنوز در میان مردم جایگاه خود را به دست آورد؟ دلایل موفق بودن چای خارجی چیست؟

چای از محصولات ضروری در سبد مصرفی خانوار ها خوانده می شود که دسترسی راحت و در معرض درید قرار گرفتن آن می تواند در افزایش فروش آن نقش مهمی را ایفا نماید. متاسفانه با وجود عوامل مختلف چای تولید داخلی آن طور که باید تبلیغ نشده و با ورود بی رویه چای های وارداتی در بازار و پخش گسترده آن در شهر های مختلف مردم بدین امر رو آوردند که چای نوشیدنی است که سریع آماده و رنگپذیر بوده و از این رو حجم تقاضا در خرید چای خارجی نسبت به چای ایرانی بسیار افزایش یافت و مردم از چای ایرانی به عنوان چای دیردم و ضعیف یاد می نموده اند غافل از اینکه این چای از سالم ترین چای های دنیا بوده و نقش منفی از چای داخلی در اذهان عمومی نقش بست، تا اینکه در طی سال های اخیر با حمایت های دولت و تبلیغات صحیح در این امر و تست چای توسط مردم این امر در ذهن ها نقش بست که چای های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و فعالین صنعت چای داخلی به عنوان مرکز پخش عمده چای ایرانی دسترسی راحت تری را در سطح کشور برای متقاضیان این چای فراهم نمودند.

چای های قابل عرضه در بازار ایران

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای دستی
 • چای های برند بسته بندی
 • انواع نمونه های چای کیسه ای درجه یک
 • چای ترش اعلا
 • دمنوش های طبیعی

مرکز پخش عمده چای ایرانی

قطب تولید چای در ایران

از اصلی ترین قطب های تولید چای در ایران می توان به استان گیلان و مهم ترن شهر آن و محبوبیت چای لاهیجان اشاره نمود. در لاهیجان و دیگر شهر های همجوار آن چایکاری از اصلی ترین شغل ها برشمرده شده و سبب گردیده تا در زمینه فروش به بزرگ ترین مرکز پخش عمده چای ایرانی مبدل گردیده و همواره چای های خوش طعم و رنگ خالص را در بازار داخل و خارج از کشور عرضه نماید. شیوه تهیه و آماده سازی چای خشک به روش ارتدوکس یا رسمی در ایران باب بوده و از این رو نیز تفاوتی را با چای های وارداتی معروف به سی تی سی دارا می باشد.

مرکز پخش عمده چای ایرانی

مرکز پخش عمده چای ایرانی

جهت سهل الوصول بودن تهیه و تامین انواع چای شمال ایران مرکز پخش چای ایرانی بهترین چای درجه یک ممتاز بهاره و مرغوب ترین چای سنتی را مستقیم و ۱۰۰% خالص و طبیعی عرضه نموده و تنها کافیست تا حجم سفارشات خود را از حداقل ۵۰ کیلو به کارشناسان واحد فروش ارائه و اعلام نمایید تا در سریع ترین فرصت چای اعلای ایرانی را در هر نقطه از کشور در اختیار داشته باشید.

عمده فروشان چای بازار تهران

بازار تهران همواره از نقاط مهم و مرکزی جهت خرید و فروش و مبادلات کالا هاست. با توجه به نزدیک بودن این بازار به نواحی چایخیز لذا عمده فروشان چای بازار تهران می توانند از هم اکنون جهت تامین بی دغدغه و آسان سفارشات عمده خود را به کارشناسان مرکز پخش عمده چای ایرانی در لاهیجان اعلام تا تنوعی از چای فله و بسته بندی شده سیاه و سبز را در حجم مورد نظر خریداری نمایند.

مرکز پخش عمده چای ایرانی

راه کار های افزایش افزایش فروش چای شمالی

 1. تبلیغات گسترده تر و معرفی بیشتر و تست این چای در میان مردم
 2. حمایت های دولت
 3. حمایت از کشاورز و کارخانه دار به جهت افزایش سطح راندمان تولید و سطح زیر کشت
 4. یافتن بازار های بیشتر در سطح جهانی
 5. مدیریت صحیح در پخش به موقع چای
 6. تدابیر لازم در بخش بسته بندی چای
 7. ارسال مستقیم چای برای مشتریان و در نتیجه حفظ خلوص بالاتر در بازار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام