بازرگانی تیدا
خانه / چای فله / پخش چای فله ای و عمده در تهران

پخش چای فله ای و عمده در تهران

پخش چای فله ای و عمده در تهران و سایر شهر های ایران با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت آغاز شد. فروش عمده انواع چای از کارخانه های چایسازی لاهیجان و بهترین چای بهاره، ممتاز، سرگل، چای ارگانیک سیاه و چای سبز درجه یک جهت عرضه در بازار داخل و صادرات در بزرگ ترین مرکز تخصصی چای در حال انجام است.

پخش چای

گیاه چای از محصولات باغی و تجاری محسوب می شود که برگ های جوان آن ارزش مالی بالایی را در صورت فرآوری درست و اصولی دارا می باشند. چای مرغوب و طبیعی بالاترین خاصیت را دارد و این چای باید بتواند به لحاظ رنگ و رایحه در رفع نیاز مشتری را فراهم نماید. در بازار چای دیده می شود که چه فراوانند چای هایی که به آن ها اسانس و رنگ تفزوده شده و چه بسیار مشتریانی که با دل خوش از آن به عنوان یک چای عالی و زود دم استقبال نموده و بهایی گزافی را پرداخت می کند غافل از اینکه این چای ها عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهند داشت.

چای های فله ای در بازار سراسر دنیا عرضه می گردند و از نظر برخی این چای غیر بهداشتی و از نظر برخی بسیار بهتر می باشند. اما چیزی که واضح است محتوای چای فله ای به شکل بهتری در دسترس و قابل لمس و آزمون بوده و قیمت ارزان تری را دارا هستند. پخش چای یکی از نکات برجسته و مهم و شناخته شده می باشد و عرضه و تقاضای هر شهر با شهر دیگر متفاوت و همواره پخش به موقع و کیفیت مرغوب می تواند در ماندگار ماندن آن بسیار مهم واقع شود.

پخش چای

اسامی رایج چای فله ای ایرانی در بازار چیست؟

  • چای سرگل
  • چای ممتاز
  • چای شکسته
  • چای قلم
  • چای باروتی
  • چای خاکه

نحوه عرضه انواع چای فله ایرانی چگونه است؟

در کشور ما صنعت بسته بندی با مشکلات ویژه ای همراه است و هزینه های بالایی را در پی دارد لذا فروش و پخش چای فله ای بیشتر رونق دارد و بر أساس وزن و یا سایز ظاهری چای ها در کیسه ها با وزن های مختلف عرضه می گردند که عباتند از :

  • سلفون شفاف ۱ کیلویی برای خرید کیلویی
  • سلفون ۵ کیلویی
  • کیسه های ۱۰، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ کیلویی

پخش چای

نمایندگی فروش چای شمال و پخش عمده در بازار داخلی و خارجی

شاید بسیاری از شما برای چای شمال دیدگاه خاصی را داشته باشید و آن را جزء چای دیردم بنامید اما باید بدانید که یک چای طبیعی حتما برای آماده شدن باید مراحلی را دم نموده تا رنگ و رایحه خود را نمایان نماید و این شاخصه از اولویت ها و مزیت های یک چای برشمرده می شود. نمایندگی فروش چای شمال و پخش عمده در بازار داخلی و صادراتی همواره تاکید بر توزیع چای سنتی و طبیعی با کیفیت خالص و دست اول از شهر چای ایران لاهیجان داشته و می توان از طریق این مرکز قیمت های روز، مشاوره و خرید خوبی را در هر نقطه از کشور انجام نمود.

پخش چای

پخش چای فله ای و عمده در تهران

فروشندگان چای در تهران موقعیت خوبی را برای عرضه چای با توجه به حجم تقاضای بالا در این شهر دارا می باشند لذا موقعیت نزدیکی این مرکز به نواحی چایخیز شمالی بستر مناسب و عالی را برای دسترسی و خرید چای طبیعی بهاره و اعلا ایجاد نموده است. از این رو پخش چای فله ای و عمده در تهران و هر نقطه از کشور به راحتی فراهم آمده به طوری که می توان خرید خالص، تضمینی و به قیمت درب کارخانه را در اختیار داشته و سودآوری خوبی را در زمینه رقم زد.

پخش چای

پخش و فروش انواع چای صادراتی

صادرات چای مقوله مهم و ارزآوری برای کشور های دارای امکان تولید چای دارد. شمال ایران نیز با داشتن نواحی چایخیز این امکان را دارا است که بتواند در کنار چای های داخله بخشی را به صادرات تعلق سازد. شرکت های معدودی در این نقاط امور مربوط به تامین و صادرات چای را به اقصی نقاط دنیا انجام می نمایند و برای خرید و پخش کلی بهترین نمونه از چای صادراتی درجه یک می توان به این مراکز اتکا و تجارت خوب و پرسودی را در این زیمنه به سرانجام رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای فله ایرانی

بازار فروش چای فله ایرانی

چای فله ایرانی در شهر های سراسر کشور ما دارای بازار فروش عالی هستند. انواع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام