بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / فروش چای سنتی شمال فله و کاملا تضمینی

فروش چای سنتی شمال فله و کاملا تضمینی

فروش چای سنتی شمال به صورت فله و کاملا تضمینی در سراسر کشور از طریق سایت اینترنتی پیش رو در حال انجام می باشد. قیمت فروش چای سنتی بسیار مناسب و ارزان تر از انواع چای خارجی است و اگر به دنیال چای اصیل و خوش عطر و طعم هستید حتما خرید آن را به شما پیشنهاد می نماییم.

چای های اصیل و خالص امروزه مشتریان بسیاری را دارا هستند زیرا امروزه با آزمایشات و عوارض حاصل از چای های تقلبی و حاوی رنگ مردم دریافته اند که چای ارگانیک می تواند علاوه بر نوشیدنی بودن خواص دارویی فراوان و مهمی را به دنبال داشته باشد، لذا فروش چای سنتی در سطح بازار کشور در حال افزایش می باشد.

فروش چای سنتی شمال

چای سنتی چیست؟

این چای به چای کاملا طبیعی بدون هیچ فرآوری و دست کاری اتلاق می شود که در کشور ما به شیوه ارتدوکس یا رسمی در کارخانه ها و یا توسط خود کشاورزان (چای دستی) تولید می گردد. خصوصیات چای فوق عبارت است از :

  • دیر دم
  • رنگ طبیعی
  • طعم تلخ و گس
  • رایحه طبیعی و بدون اسانس

چای سنتی

آزمون شناخت چای سنتی از تقلبی

  • پس از دم کشیدن تا ساعت ها خواص خود را حفظ می کند
  • سریع رنگ پس نمی دهد
  • در فنجان ته نشین نمی شود
  • رنگ شفافی در فنجان دارد و گل آلود نیست

فروش چای سنتی شمال فله

فروش چای سنتی به صورت تضمینی

کارخانه های چایسازی بسیاری در شمال مشغول به تولید چای سیاه و سبز به شکل سنتی می باشند. در طی سال های اخیر فروش چای سنتی فله بیش از قبل افزایش داشته و به شکل تضمینی از کارخانه ها قابل عرضه می باشد. این چای به دلیل دسترسی راحت با سرعت بالا، قیمت ارزان، کیفیت بالا و اطمینان از تازه بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

فروش چای سنتی تضمینی

فروش عمده چای سنتی

چای سیاه ممتاز یکی از سنی ترین و پرآوازه ترین چای های برداشت شده در طول سال است که فروش عمده آن در کنار دیگر چای ها سود دهی خوبی را برای فروشندگانش به دنبال دارد. مرکز فروش چای شمال آماده هرگونه ارائه خدمات در زمبنه بهترین چای به شما عزیزان در سطح کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای شمال

چای شمال ایران اصل به قیمت ارزان

چای شمال ایران اصل به قیمت ارزان از طریق فروشگاه چای شمال عرضه می گردد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام