بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / فروش چای سبز قلم ایرانی درجه یک

فروش چای سبز قلم ایرانی درجه یک

فروش چای سبز قلم ایرانی در بازار داخلی و خارجی مد نظر شرکت های زیادی است. این محصول درجه یک فواید زیادی در خود داشته و می توان در افزایش سلامتی بدن از آن بهره گرفت. قیمت خرید چای سبز بر حسب نوع و کیفیت دارای رنج مختلفی است و فروش چای سبز قلم درشت تقاضای بالایی را در بازار چای دارا می باشد.

کشت چای در ایران به دلیل فراهم بودن شرایط در نواحی خاص شمالی در حال انجام می باشد. یکی از بهترین انواع چای که در کنار سایر انواع چای تولید و در بازار عرضه می گردد، چای سبز است. این چای که خواص بی نظیری در خود داشته، مطلوب بسیاری از افراد بوده و می توان تقاضای خوبی از آن را شاهد بود. به این ترتیب تولید کننده ها سعی خود را در راستای تولید انواع چای سبز با کیفیت عالی در کنار چای های سیاه دارند.

فروش چای سبز قلم ایرانی

چای سبز ایرانی درجه یک

امروزه کارخانه های چایسازی چای شمال موفق با ارائه انواع چای سبز درجه یک شده اند. این محصولات را امروزه ایرانی ها با بهره گیری از بهترین شرایط بسته بندی کرده و برای فروش عمده در بازار های مختلف ارائه می دهند. بی تردید کیفیت این محصولات می تواند تاثیر خوبی در فروش داشته باشد.

 

چای سبز قلم چیست؟

این چای یکی از چای های با ظاهر درشت و رد شده از الک یا غربال اول می باشد. به دلیل ظاهر درشت این چای خواص بیشتری را دارا است. در انواع سیاه چای قلم رایحه و رنگ بی نظیری از چای قابل مشهود است اما در نوع سبز به دلیل نداشتن رایحه درشتی و باز شدن برگ چای در آب دلیلی بر رضایتمندی آن می باشد.

چای سبز قلم

انواع چای سبز قلم

 • قلم با چوب ساده
 • قلم سورت شده ریز
 • قلم سورت شده درشت

بسته بندی چای سبز قلم

 1. عمده در کیسه های ۱۰، ۲۰ الی ۲۵ کیلویی
 2. جزیی در سلفون های ۱، ۰/۵ و ۵ کیلویی
 3. در اوزان مختلف با برند های مختلف

فروش چای سبز قلم درجه یک

فروش چای سبز قلم

در بازار ایران تولید و عرضه انواع چای سبز به صورت قلم و برگ انجام می شود. در هر صورت می توان مزیت های خوبی در چای دید که برای مصرف کننده ها جالب توجه می باشد. با توجه به تقاضایی که برای انواع چای سبز وجود دارد، می توان فروش خوبی از آنها را در بازار داخلی و خارجی داشت. فروش چای سبز قلم به صورت اینرنتی در حجم عمده و جزیی قابل انجام است و شما می توانید بهترین چای فله و برند مورد نظر خود را از این طریق سفارش نمایید.

فروش چای سبز قلم ایرانی درجه یک

اطلاع از قیمت فروش چای سبز قلم

دریافت نرخ روز چای برای افراد فعال در این زمینه یکی از نکات مهم است که در این رابطه شما می توانید با ارتباط از طریق مشاورین و کارشناسان سایت از خدمات خرید، فروش و قیمت چای بهره مند شوید. عوامل و تاثیر گذار بر قیمت عبارتند از :

 1. خرید از واسطه ها
 2. کمبود چای های حاصله
 3. نوع چای
 4. سطح سفارش
 5. فله یا برند
 6. چین چندم از سال

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز بهاره

خرید چای سبز بهاره ایرانی امساله

چای سبز ارگانیک درجه یک در سال ۱۴۰۰ چه قیمت خواهد بود؟ برای خرید چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام