بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / فروش عمده چای سبز درجه یک

فروش عمده چای سبز درجه یک

فروش عمده چای سبز درجه یک لاهیجان مستقیم با قیمت درب کارخانه در سراسر بازار چای ایران آغاز شد. برای خرید چای حداقل حجم سفارش عمده چه میزان است؟ فروش عمده انواع چای اصل و طبیعی به صورت فله و بسته بندی با نازل ترین قیمت از ما دریافت نمایید.

فروش عمده چای سبز درجه یک

چنانچه به دنبال فروش عمده چای سبز درجه یک هستید باید بدانید که این چای دارای انواع مختلفی است. بدین صورت که خریداران می توانند چای مرغوب و درجه یک ائم از چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه را به صورت عمده از مراکزی که توزیع و پخش عمده را برعهده دارند تهیه نمایند.

فروش عمده چای سبز درجه یک

انواع چای سبز

همانند چای های مختلف موجود در بازار چای ایران نیز دارای رتبه بندی بر أساس کیفیت و شکل ظاهر می باشند و از درشت و ریز، ضعیف و قوی تقسیم و با اسامی خاص و قیمت مختص در حال توزیع و عرضه در بازار هستند. چای شمال ایران نیز به نوبه خود در بازار داخلی و خارجی سهم مشتریان خاصی داشته و خریداران بر طبق سلایق و ذائقه می توانند بهترین چای موردنظر خویش را تامین نمایند. محبوبیت ۳ نمونه

  • چای سبز سرگل
  • چای سبز ممتاز
  • چای سبز قلم لیزری بیشتر بوده و همواره مورد توجه قرار دارند.

مرغوب ترین چای سبز کدام است؟

در میان رده بندی محصولات مختلف برخی دارای ویژگی های منحصر به فرد و موردتوجهی می باشند. در میان انواع چای های سبز اصیل ایرانی نیز برداشت فصل بهار و اولین چین به عنوان چای زرین سبز بهترین نمونه و پس از آن چای ممتاز با حجم بیشترین تقاضای خرید در رده بعدی قرار دارند ضمن اینکه می توان مهرتاییدی بر تمام رده بندی های چای شمال ایرانی علی الخصوص چای لاهیجان داشت.

فروش عمده چای سبز درجه یک

فروش عمده چای سبز درجه یک

فروش چای سبز درجه یک امروزه به دلیل جذب خریداران و حجم بالای خرید آن در ردیف دوم پس از چای سیاه سنتی قرار دارد. این چای در شمال ایران علی الخصوص در گیلان مطابق با استاندارد جهانی و در سلامت کامل تولید و به بازار عرضه می گردند. برند های مختلفی نیز در زمینه بسته بندی این چای فعال بوده و سبب شده تا بتوان به راحتی چای فله و برند را در کنار هم با توجه به نیاز مشتریان ارائه نمود. امروزه فروش عمده چای سبز درجه یک از طریق مراکز فعال عرضه چای با مشورت‌های تخصصی و فنی تیم کارشناس و مشاورین خبره آن ها صورت می‌گیرد.

لیست قیمت فروش عمده چای سبز درجه یک

بر أساس ویژگی های خاص، نوع منطقه، برند و… چای ها دارای قیمت متفاوتی هستند و هرساله با تغییرات موجود می توان اختلاف قیمت چای ها با سال قبل را به خوبی مشاهده نمود. برای دریافت لیست قیمت فروش عمده چای سبز درجه یک در هر زمان می توانید با کارشناسان و مشاورین در ارتباط تا با دریافت لیست و راهنمایی بتوانید مرغوب ترین چای خالص را با بهترین قیمت رقابتی دریافت نمایید.

نمایندگی فروش چای سبز ایران

برای خرید آسان و دسترسی سریع چای در سطح بازار کشور نمایندگی فروش عمده چای سبز درجه یک ایران فعالیت گسترده خود را آغاز و خریداران می توانند جهت سفارش عمده حداقل حجم ۳۰ کیلو را ثبت و از مزیت های برشمرده شده و حاشیه سود مناسب با خرید این چای ها بهره مند شوند. با توجه به حساسیت ما در مجموعه لذا تمامی سفارشات مستقیم از لاهیجان و از بهترین نمونه ها انتخاب و ارسال تا تفاوت را با آنچه که تاکنون در اختیار داشتی به خوبی إحساس نمایید.

فروش عمده چای سبز درجه یک

نکات قابل توجه در زمان خرید

  • چای تولید سال باشند.
  • هرچه چای وزین تر مرغوب تر و در نتیجه گران تر
  • چای های با ظاهر درشت مرغوبیت بیشتری دارند.
  • حتی المقدر مصرف چای های ریز و پودری و کیسه ای را به حداق برسانید.
  • مراکز معتبر و تخصصی چای را به جهت خرید برگزینید.
  • چای تولید داخلی متناسب تر با ذائقه ما ایرانی ها بوده و سلامت و کیفیتش به تیید رسیده است.
  • خرید اینترنتی چای دسرسی سریع تری به چایی مورد دلخواه و خالص فراهم نموده اند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز بهاره

خرید چای سبز بهاره ایرانی امساله

چای سبز ارگانیک درجه یک در سال ۱۴۰۰ چه قیمت خواهد بود؟ برای خرید چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام