بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / فروش چای محلی لاهیجان درجه یک

فروش چای محلی لاهیجان درجه یک

چای محلی لاهیجان از جمله بهترین چای موجود در بازار ایران نام دارد. فروش چای محلی لاهیجان درجه یک، تضمینی و ۱۰۰% طبیعی از باغات نمونه چای در سراسر کشور به راحتی امکانپذیر شد. جهت ثبت سفارش خرید و در دست داشتن قیمت های ارزان تر و رقابتی با سایت چای شمال (بازرگانی تیدا) همراه باشید.

استان گیلان از جمله مناطق پرمحصول با جاذبه های بسیار است که اگر قرار باشد یکی از خاص ترین محصولاتش را معرفی کنیم قطعا چای است زیرا ۹۰% از سهم تولید داخل را این استان فراهم و مهیا می گردد. شهر لاهیجان در این استان به عنوان پایتخت چای ایران نام داشته و برای جستجوی چای حتما این شهر مدنظر خریداران و تجار با توجه به داشتن چای درجه یک و اعلا قرار دارد.

چای محلی لاهیجان

چای محلی لاهیجان

در شهر لاهیجان چایکاری و تولید چای یکی از کسب و کار های مهم محسوب می شود و شرایط مطلوب اقلیمی این منطقه سبب شده تا گیاه چای به تنهایی از مواد مغذی موجود در خاک استفاده نموده و نیازی به سم پاشی و استفاده از تقویت کننده ها نداشته باشد. برگ های سبز چای که توسط چایکاران برداشت می شوند راهی کارخانه ها برای تولید چای خشک مرغوب می شوند اما در این میان میزانی از برگ ها توسط تعداد محدودی از چایکاران در منزل آماده می شود. تمامی چای های تولید شده در شهر های چایخیز شمالی چه سنتی و چه کارخانه ای کاملا خالص و سالم و بدون کوچکترین ماده افزودنی می باشند.

چای های تولید شده درجه یک در لاهیجان

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی

تفاوت چای های محلی در چیست؟

تمامی چای های نام برده شده از یک گیاه سرمنشاء می گیرند و همه از برگ سبز چای اما به شیوه ای متفاوت آماده شده و در نتیجه شاهد ظاهر و دو کرده متفاوت و خواص منحصر به فرد در هر یک می باشیم که قیمت های مختص به خود را در رده خاص دارا هستند. هر یک از چای ها با توجه به نحوه تقاضا و ذائقه های مختلف با فروش متفاوتی برخوردار بوده اما چیزی که مشخص است چای ممتاز را می توان در تمام سال از پرفروش ترین نمونه چای ها دانست.

چای محلی لاهیجان

چای دستی چه تفاوتی با سایر چای ها دارد؟

این چای از چای های مختص با قدمت در شهر لاهیجان است که چایکاران حرفه ای و قدیمی با انتخاب و برچیدن برگ های شاداب توسط دست در منزل و با زحمات فراوان مراحل شبه کارخانه ای را برای برگ ها ایجاد نموده و مرحله مالش که سخت ترین مرحله است توسط دست و با مشقت بسیار انجام می شود. برای خشک نمودن چای نیز از دستگاهی قدیمی و سنتی در منزل استفاده می کنند. از تفاوت های این چای با دیگر چای های کارخانه ای می توان به :

 1. ظاهر درشت تر این چای
 2. تلخی و گسی بالاتر
 3. رنگدهی بالا
 4. دیردم تر بودن
 5. طعم و مزه ای کاملا متفاوت از نمونه های کارخانه ای و شکلاتی
 6. قیمت بالاتر
 7. و سفارشی بودن آن اشاره کرد.

چای محلی لاهیجان

معرفی و فروش بالاتر چای محلی و سنتی چه تاثیری بر صنعت چای دارد؟

 • رونق یافتن کسب و کار های محلی
 • افزایش درآمد چایکاران
 • اشتیاق در ادامه کار و عدم رها نمودن زمین ها
 • ترقیب به مصرف و استقبال بهتر از چای سنتی
 • تشویق کارخانه داران به بالابردن هرچه بیشتر کیفیت

چای محلی لاهیجان

فروش چای محلی لاهیجان درجه یک

به دلیل خلوص بالای چای محلی لاهیجان در نتیجه این چای یکی از مرغوب ترین نمونه از انواع چای ایرانی در بازار چای است که از ابتدای برداشت تا پایان سال از تقاضای همه جانبه در سطح بازار داخلی و خارجی برخوردار است. این چای ارگانیک و طبیعی یکی از درجه یک ترین چای های دنیا نام دارد و در دهه های اخیر با حمایت های پیاپی از سمت دولت و فعالین بسیار مورد توجه قرار گرفته است. فروش چای محلی لاهیجان درجه یک به صورت فله و بسته بندی از بهترین برند ها و مارک های فعال از سوی مراکز و فروشگاه های موجود در این شهر در حال انجام می باشد و سایت های فعال توانسته اند در گسترش و دسترسی هر چه بهتر این چای ها نقش مهمی را ایفا نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام