بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / قیمت خرید و فروش چای بهاره

قیمت خرید و فروش چای بهاره

قیمت خرید و فروش چای بهاره ۹۹ با آغاز اولین برداشت مشخص و معین خواهد گردید. چای سرگل بهاره لاهیجان و چای ممتاز شمال از مهم ترین تقاضای خرید در میان متقاضیان را شامل می گردند. سایت چای شمال به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز فروش بهترین انواع چای فله و معتبرترین برند ها همواره آماده همکاری با شما در سراسر ایران می باشد.

گیلان یکی از مراکز فعال و بزرگ تولید انحصاری چای در ایران با داشتن ۹۰% از باغات چای محسوب می گردد. آغاز فعالیت کارخانه های چایسازی این استان از اواسط فصل بهار آغاز و تا پاییز ادامه می یابد و پس از آن نیز این مراکز جهت عرضه چای سنتی و طبیعی فعالیت خود را تا پایان سال ادامه می دهند. اما آیا می دانید که زمان برداشت چای ها و فصل های مختلف در کیفیت چای ها بسیار تاثیر خواهند داشت؟ نقاط کشت هم از فاکتور های مهم در کیفیت برشمرده می شوند به طوری که در دو شهر همجوار هم نمی توان دو نمونه چای را با یک کیفیت پیدا نمود.

قیمت خرید و فروش چای بهاره

معنای چای بهاره چیست؟ چرا چای این فصل را بهترین چای نامند؟

به برداشت برگ های سبز و مرغوب چای که کاملا تازه و شاداب و به رنگ سبز روشن هستند، پس از تولید در کارخانه و خشک شدن نهایی چای بهاره می گویند. چای های این فصل عطر مطبوع تر و با درصد بیشتری را دارند و چون پس از یکدوره استراحت با آغاز بهار بهترین مواد مغذی در برگ های آن جریان دارد لذا چای فوق خاصیت های بسیار و در نتیجه کیفیت بالاتر نسبت به سایر فصول را داست که سبب شده تا واژه بهترین چای را به خود اختصاص دهند.

اسامی انواع چای بهاره سیاه و سبز

 • چای سرگل بهاره
 • چای ممتاز بهاره
 • چای شکسته بهاره
 • چای قلم بهاره
 • چای باروتی بهاره
 • چای خاکه بهاره

قیمت خرید و فروش چای بهاره

چای سرگل بهاره لاهیجان

یکی از چای های اعلای ایرانی، چای سرگل لاهیجان است این چای کیفیت بسیار بالا و مورد تاییدی را در میان خریداران دارد. قیمت خرید و فروش چای بهاره سرگل به دلیل حجم کمتر تولید و نادر بودنش بیش از سایر چای ها بوده و با توجه به این امر و اثبات کیفیتش همچنان محبوب ترین چای در بازار ایران نام دارد. در بسیاری از بازار ها این چای به دست مشتریان نمی رسد و یا گاها چای های دیگر با این نام به مشتریان عرضه می گردد. اما با راهکار ها و تدابیر نوین امروزه این چای به سرعت و مستقیم بدون واسطه در دسترس قرار دارند.

چه عامل هایی در کیفیت چای بهاره اثر دارند؟

 1. منطقه پرورش
 2. نوع برگ
 3. شرایط جوی حاکم در منطقه در زمان پرورش و زمان برداشت
 4. انتخاب صحیح و برداشت درست
 5. حمل سریع چای تا کارخانه (مدت حمل برگ تا کارخانه)
 6. شیوه تولید
 7. نوع چای به دست آمده

قیمت خرید و فروش چای بهاره

قیمت خرید و فروش چای بهاره ۹۹

بالاو پایین شدن قیمت محصولات در بازار قطعا بر قیمت خرید و فروش چای بهاره ۹۹ تاثیر مهمی را خواهند داشت. اما تا برداشت این چای آغاز نگردد نمی توان هیچ اظهارنظری را در این زمینه ارائه نمود و بهترین راهکار گرفتن استعلام و اطلاعات کافی از مرجع بازار چای شمال با داشتن مشاورین و کارشناسان در این زمینه بوده تا بتوانید با کسب اطلاعات کافی چای های بهاره فله از مرغوب ترین نوع چای اصیل و سنتی را در اختیار داشته باشید.

قیمت خرید و فروش چای بهاره

فروش عمده درجه یک ترین چای فله بهاره

اهمیت خرید عمده چای برای فروشندگان بسیار حائز اهمیت می باشد. از آنجا که چای بهاره کیفیت بالا و تقاضای بیشتری را دارا است فروشندگان به دنبال این چای از منابع تولید به جهت کسب درآمد بهتر و کیفیت و خلوص بالا می باشند. فروش عمده درجه یک ترین چای فله بهاره و پخش کلی آن در سال ۹۹ با آغاز برداشت از نیمه دوم اردیبهشت آغاز و در این بازه زمانی می توان از برداشت اول یا اصطلاحا چین اول بهترین چای فصل را در اختیار داشت. قیمت خرید و فروش چای بهاره بالاتر اما از طریق خرید مستقیم مقرون به صرف تر، رقابتی و ارزان تر و با نرخ واحدی خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام