بازرگانی تیدا
خانه / چای فله / قیمت خرید بهترین چای فله ای ایرانی

قیمت خرید بهترین چای فله ای ایرانی

چای فله در بازار چای ایران بیشترین معاملات را دارا می باشند. فروشندگان چای فله برای داشتن قیمت خرید بهترین چای فله ایرانی سیاه و سبز به دنبال کیفیت و نرخ مناسبی هستند. فروش عمده انواع چای بهاره، تابستانه و پاییزه به شکل دست اول و از باغات نمونه چای لاهیجان آغاز شد.

صادرات و واردات چای فله توسط کشور های تولیدکننده چای یکی از روش های مرسوم اقتصادی و ارز آور برشمرده می شود که اهمیت بدان و توسعه این صنعت می تواند اشتغالزایی و سودآوری خوبی را رقم بزند.

چای فله

چای فله ای

این چای ها نمونه های مختلف و قابل مشاهده و لمس هستند که به دلیل روباز بودن و در برداشتن حجم بیشتر چای در خود به چای فله ای مشهور می باشند. ارزش قیمتی این چای ها به دلیل حذف هزینه جانبی برند پایین تر بوده و از این رو بسیار مورد توجه قرار دارند.

چای فله

بهترین چای فله ای

برای اینکه بتوان بهترین چای فله ای را خریداری نمود نیاز است تا فرد متبحر و کارآزموده ای باشید. و باید بتوانید از شکل ظاهر به ماهیت چای پی ببرید. چنانچه در این کار نیاز به نیروی متخصص دارید می توانید ازمراکز فعال و تخصصی چای و مشاوره از آن ها استفاده نمایید. چای های فله ای بهار بهترین و مرغوب ترین چای شناخته می شوند اما توجه کنید:

 1. هرچه چای با ظاهر درشت تر باشد مرغوب تر می باشد.
 2. کمی هوا در مشتی از چای بدمید رایحه طبیعی آن باید قابل استشمام باشد.
 3. چای را لمس کند، زبری و برندگی آن را می توانید متوجه شوید.
 4. دانه ها سرزرد و تکه های کوچک برگ سبز کاملا قابل مشاهده می باشند.
 5. رنگ ظاهر چای باید سیاه متمایل به قهوه ای باشد.
 6. براقیت ظاهری چای می توان دلیلی بر وجود رایحه یا رنگ موجود در چای باشد.

نحوه بسته بندی چای فله

 • سلفون شفاف ۱ کیلویی در حجم خرید جزیی
 • کیسه ۱۰ کیلویی
 • کیسه ۲۰ کیلویی
 • کیسه ۳۰ کیلویی
 • کارتن ۱۰ کیلویی

چای فله

قیمت روز چای فله

داشتن قیمت روز برای خریداران عمده ای چای بسیار حائز اهمیت است و فاکتور های بسیاری می توانند در این امر دخیل باشند. از جمله مهمترین عوامل می توان به :

 1. فصول مختلف برداشت
 2. نوع چای
 3. تعداد واسطه ها
 4. حجم خرید
 5. میزان محصول به دست آمده
 6. عرضه و تقاضای بازار
 7. نوسانات ارزی
 8. چگونه خرید چای مستقیم یا غیر مستقیم اشاره نمود.

برای اینکه بتوانید از قیمت روز چای فله ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی ، چای سرگل مطلع شوید همکاران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان بوده تا بتوانید بهترین تجارت چای را در زمینه بازار داخل و صادرات چای ایرانی رقم بزنید.

چای فله

قیمت خرید بهترین چای فله ای ایرانی

هرساله با آغاز برداشت چای شاهد رشد افزایشی قیمت ها به دلیل نادر بودن و تازه بودن آن هستیم و هر چه از برداشت اول فاصله گرفته می شود و به سمت برداشت پاییزه پیش می رویم با توجه به افت کیفیت برگ های سبز چای شاهد کاهش قیمت ها هستیم اما نه قطعی چون عامل های بسیاری می توانند بر بازار چای تاثیرگذار باشند. قیمت خرید بهترین چای فله ای ایرانی از نوع سرگل در سال ۹۸ در بازار هر کیلو ۶۰ تومان جزیی و ۴۵ الی ۴۷ هزار تومان عمده و چای دستی ۱۲۰ هزار تومان معامله گردیده اند.

فروش عمده انواع چای سیاه و چای سبز فله ایرانی

خریداران عمده چای و افرادی که قصد آغاز فعالیت در زمینه چای ایرانی را دارند می توانند از مزیت و فرصت ارائه شده در مجموعه پیش رو استفاده نموده و تنوعی از چای سیاه و چای سبز درجه یک اصل و اصیل لاهیجان را با قیمت های باورنکردنی و زیر قیمت بازار از این شیوه تجربه نمایند. با پخش عمده چای در سراسر کشور فرصت انتقال و جابه جایی سریع چای در سریعترینزمان با کاهش هزینه ها از گزینه های مطلوب برای متقاضیان چای طبیعی و خالص می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای فله ایرانی

بازار فروش چای فله ایرانی

چای فله ایرانی در شهر های سراسر کشور ما دارای بازار فروش عالی هستند. انواع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام