بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / خرید بهترین چای سیاه ایرانی ( چای بهاره لاهیجان)

خرید بهترین چای سیاه ایرانی ( چای بهاره لاهیجان)

چای سیاه ایرانی به دلیل خالص بودن خواص بسیاری را در خود نهان دارد. برای خرید بهترین چای سیاه ایرانی (چای بهاره لاهیجان) یکی از پیشنهادات و گزینه عالی می باشد. فروش عمده مرغوب ترین چای سیاه فله درجه یک با قیمت استثنایی آغاز شد.

اسم چای سیاه که می آید ناخودآگاه رنگ و رایحه چای برای تمام ما تداعی می شود اما آیا تمام چای های موجود در بازار خالص و مطمئن هستند؟ چای سیاه از جمله چای هایی است که این روز ها تقلبات بسیاری بر روی آن انجام شده و شاید نتوان با اعتماد و به راحتی نمونه های عل یالخصوص وارداتی را در بازار خریداری نمود که راه و روش های خاصی برای تشخیص و شناخت آن ها وجود دارد. چای های تولید شده در کشور ما به دلیل شرایط جوی مساعد در شمال ایران نه در باغات چای و نه در کارخانه تحت هیچ ماده شیمیایی و افزودنی غیر مجازی قرار نمی گیرند و امکان خرید مستقیم آن ها برای به دور ماندن از دست به دست شده و کاهش کیفیتش وجود دارد. چای سیاه ایرانی به دلیل عدم فرآوری خاص از جمله چای های دیردم نام داشته و چای لاهیجان آن هم از نوع بهاره توانسته جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان کسب نماید.

چای سیاه ایرانی

روش تهیه چای سیاه ایرانی

چای سیاه ایرانی از برگ های مرغوب انتخاب و برچیده شده از باغات طبیعی چای در نواحی شمالی است که به شیوه ارتدوکس یا رسمی و تحت مراحل: پلاس، مالش، تخمیر بیا اکسیداسیون، خشک و سورت شدن حاصل می شود و بر مینای شکل ظاهر و کیفیت دارا بوده تقسیم بندی و به بازار عرضه می گردد. چای سیاه ایرانی به دلیل عدم دستکاری دارایی طعم تلخ و گس قابل درک بوده و رایحه و رنگ خالصی را در صورتی که به طرز صحیح دم کشیده شود از خود نمایان می نماید.

معرفی انواع چای سیاه

 • چای سرگل سیاه
 • چای ممتاز سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

چای سیاه ایرانی

خواص چای سیاه ایرانی

 • آرام بخش
 • از بین برنده استرس
 • حفاظت از کبد
 • تقویت کننده قدرت سیستم ایمنی
 • مراقبت از قلب
 • دفع سموم بدن با افزایش دادن ادرار
 • ممانعت از زوال عقل
 • مراقبت از پوست
 • حفظ تناسب اندام

اسم بهترین چای سیاه ایرانی چیست؟

چای های سیاه ایرانی همیشه از بهترین ها هستند اما بالاترین درجه از این چای را می توان به چای سرگل برداشت بهار اشاره کرد که رایحه بالار از دیگر چای ها را دارا است این چای همیشه تقاضای بالایی را داشته و از گزینه های مطلوب خرید برای خریداران عمده و فروشندگان چای می باشد تا مشتریان خود را با این طعم ناب چای اصیل ایرانی آشنا نمایند.

چای سیاه ایرانی قلم درشت

این چای درشت ترین چای ایرانی نام دارد که به دلیل داشتن ساقه های چای به چای خوش رایحه مشهور است. این چای دیردم ترین نوع چای به دلیل ظاهر درشتش بوده و در بین مردم گیلان یکی از چای های عالی با رایحه عالی و قیمت مناسب جایگاه ویژه ای دارد.

چای سیاه ایرانی

خرید بهترین چای سیاه ایرانی

همواره خرید بهترین چای سیاه ایرانی مدنظر خریداران قرار دارد و برای آنکه بتوان به شکلی مستقیم مرغوب ترین انواع چای سیاه ایرانی را تهیه نمود نیاز است تا با مراکز معتبر و تخصصی چای در نقاط چایخیز در ارتیاط باشید. مرکز پخش چای شمال به عنوان مرکز و نهادی معتبر در شهر چای ایران لاهیجان این آمادگی را دارد تا انواع چای اصل و درجه یک را در حجم مورد نظر شما در سراسر ایران به شکل مستقیم و سریع در دسترس قرار دهد.

چای سیاه ایرانی

فروش چای بهاره لاهیجان

از آنجا که در میان چای های تولید شده در نواحی شمال چای لاهیجان بیش از پیش مورد توجه و تقاضا قرار دارد لذا شرایط فروش چای بهاره لاهیجان را به شکل سنتی و اینترنتی فراهم نموده ایم تا بتوانید چای سیاه ایرانی را در کنار نمونه های ممتاز چای سبز بهاره به شکل فله و از بهترین مارک های چای جهت عرضه در بازار داخل و صادرات بهره مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه شکسته

قیمت چای سیاه شکسته ممتاز زرین

چای سیاه شکسته چیست؟ قیمت چای سیاه شکسته ممتاز زرین بهار چند است؟ خرید اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام