بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / قیمت فروش چای سیاه فله ایرانی

قیمت فروش چای سیاه فله ایرانی

قیمت فروش چای سیاه فله ایرانی را می توان از برترین کارخانجات چایسازی شمال در سراسر ایران در اختیار داشت. خرید انواع چای بهاره ۹۸ از ۲۰۰۰ گرم آغاز و تا تناژ های بالا امکان پذیر می باشد. قیمت فروش روز چای سیاه اصیل داخله را می توان از طریق این سایت و کارشناسان واحد فروش دنبال نمود.

قیمت فروش چای سیاه

چای از نوشیدنی هایی است که از قرن ها پیش مورد توجه قرار دارد. چای سیاه در میان انواع چای ها محبوب ترین نوع بوده که دارای خاصیت دارویی و درمانی بسیاری است و در صنایع مختلف کاربرد بسیاری دارد. قیمت فروش چای سیاه به دلیل دسترسی در بین اقشار جامعه بسیار مناسب بوده و امروزه در انواع فله ای، بسته بندی های متنوع و چای کیسه ای (تی بگ) در حال عرضه و فروش می باشند.

قیمت فروش چای سیاه

چای سیاه ایرانی

این چای طی عملیانی همچون :

 1. پلاس
 2. مالش
 3. تخمیر
 4. خشک نمودن
 5. سرت و طبقه بندی

در کارخانه حاصل می گردد و نوع برگ و فرآوری صحیح در کیفیت نهایی چای به دست آمده بسیار تاثیرگذار می باشد. تلخی، گسی و رایحه مطبوع و طبیعی از خصلت های یک چای سیاه اصیل ایرانی است و قیمت فروش چای سیاه تولید شده در داخل ایران بسیار مناسب تر و قابل رقابت با هم رده های چای خارجی می باشد.

قیمت فروش چای سیاه

محل رویش و پرورش چای در ایران

اقلیم شمال ایران در بخش های خاصی از استان مازندران و گیلان شرایط عالی رویش و پرورش گیاه چای را فراهم نموده است. در این نقاط می توان نواحی بکر و ارتفاعات خوش آب و هوایی را شاهد بود که مساعدترین شرایط رشدی را برای گیاه چای فراهم نموده و سبب شده تا یک چای مرغوب پس از تولید به دست مصرف کننده برسد. مراکز تولید چای (کارخانه چایسازی) در فواصل نزدیک به باغات بوده تا برگ ها پس از چیدن سریع به مرحله تولید وارد شوند و از اکسیده شدن و سیاه شدن آن ها در مرحله قبل تهیه ممانعت شود.

قیمت فروش چای سیاه

مرکز خرید چای سیاه فله ایرانی

برداشت چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز در نقاط چایخیز در حال انجام است و موقعیت خرید عمده و کیلویی خوبی را برای خریداران فاهم نموده است. قیمت فروش چای سیاه فله ایرانی در برهه های با افزایش چین کاهش و در مواقعی تحت عوامل مختلفی روند صعودی را طی می نماید اما به طور کل چای های فله ای از ارزش قیمتی کمتر به دلیل حذف هزینه های جانبی برخوردار بوده و حجم و میزان خرید در کاهش بها بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت فروش چای سیاه

دلایل برتری چای سیاه ایرانی

 • تولید تازه و مربوط به سال
 • کیفیت تضمینی بدون اسانس
 • کاملا طبیعی بدون محرک رنگ
 • قیمت ارزان تر
 • دسترسی راحت در هر زمان از طریق مراکز مستقیم فروش
 • استاندارد مطابق با ذائقه ایرانی ها

 

پخش عمده بهترین چای سیاه

اگر از فروشندگان و توزیع کنندگان چای سیاه فله ای در سطح کشور هستید می توانید بهترین نمونه از چای سیاه ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای زرین درجه یک را با شرایط عالی و استثنایی، بدون واسطه و کاملا تضمینی در اختیار داشته باشید. فروش اینترنتی و قیمت فروش چای سیاه را ارزان تر اما با کیفیت تر می توان از طریق این مجموعه تجربه نمود.

قیمت فروش چای سیاه

قیمت فروش چای سیاه

لازم به ذکر است که قیمت مصرف کننده در جدول زیر درج گردیده و برای داشتن لیست قیمت فروش چای سیاه عمده ای می توان با کارشناسان واحد فروش مرکز چای شمال در ارتباط بود.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی ۶۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز ایرانی ۵۰۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱ ایرانی ۴۰۰۰۰
چای سیاه قلم با چوب ایرانی ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت ایرانی ۴۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی ایرانی ۵۰۰۰۰
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ایران

بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها بخریم؟

چای سیاه ایران انواع مختلفی دارد. بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام