بازرگانی تیدا
خانه / چای باروتی / قیمت چای باروتی درجه یک

قیمت چای باروتی درجه یک

قیمت چای باروتی درجه یک ایرانی در بازار چند است؟ چای باروتی یکی از درجه های طبقه بندی شده چای است که کاربرد بسیاری دارد. خرید و فروش مرغوب ترین انواع چای فله ای را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت می توان از طریق مرکز پخش چای شمال مستقیما تجربه نمود.

قیمت چای باروتی

چای در جوامع امروزی کاربرد فراوانی یافته، امروزه می توان برحسب نوع چای و درخواست های متعدد کاربری های بسیاری را شاهد بود در صنایع رنگرزی، شیرینی پزی، آرایشی، بهداشتی، پزشکی و… .ترکیب چای با انواع دمنوش های گیاهی ترکیب اعجاب انگیز و فوق العاده ای را به صورت طبیعی و در ظاهر تی بگ نمایان نموده است. قیمت چای باروتی درجه یک با توجه به کیفیت و نوع آن و محصول فصل متفاوت خواهد بود.

قیمت چای باروتی

چای باروتی چیست؟

این چای از جمله چای های با دانه بندی ریز است که به لحاظ سایز مابین چای خاکه و شکسته قرار دارد. به دلیل ریزی در دانه بندی این چای زود دم بوده و تلخ و گسی بالایی را با خود به همراه دارد. دلیل نام گذاری آن نیز شباهتش به باروت می باشد. نوع به دست آمده آن از برگ های سبز چای بهاره درجه یک ترین و بهترین نوع آن بوده که زر نیز در آن قابل مشاهده بوده و از مرغوبیت بیشتری نیز برخوردار می باشد.

انواع درجه بندی چای باروتی

  • باروتی درشت
  • باروتی گرانولی
  • باروتی ضعیف

قیمت چای باروتی

شناخت چای باروتی درجه یک

  • وزن دار بودن دانه بندی
  • رنگ مشکی تر
  • وجود زر در چای
  • رایحه طبیعی
  • نداشتن خاکه بالا

قیمت چای باروتی

خرید فله ای چای باروتی

برخی از چای ها با توجه به مصارفی که دارند خرید حجمی و فله ای آن ها می تواند صرفه اقتصادی بسیاری را به همراه داشته باشد. در خرید فله ای انواع چای ایرانی به صورت کیسه ای عرضه شده و چای باروتی از جمله چای هایی می باشد که جهت مصارف مختلف شامل خرید کلی می شود. قیمت چای باروتی شمال به صورت کاملا رقابتی در حال پخش و توزیع عمده به شرکت ها و صنایع مربوطه می باشد.

قیمت چای باروتی

برای تعیین قیمت چای باروتی همانند دیگر چای ها عواملی همچون سطح کیفیت، میزان محصول حاصله در هر چین، نوسانات بازار، فصل برداشت تاثیرگذار می باشد. قیمت چای باروتی در بهار ۹۸ به صورت عمده ۲۴ الی به بالا به فروش رسیده است. جهت خرید کلی و عمده چای باروتی جهت صادرات و بازار داخله می توانید در هر زمان جهت استعلام موجودی و لیست قیمت روز از طریق مراکز خرید معتبر اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت چای باروتی

صادرات چای باروتی

با توجه به عملکرد پایین صنایع فرآوری در ایران بار ها شاهد خروج چای از مرز ها و انجام عملیات خاص بر روی آنها و واردات مجدد آن به کشور هستیم. بخش صادرات چای و پیشنهاد درخواست چای باروتی شرایط خوب و ارزآوری را ایجاد نموده که برای داشتن قیمت چای باروتی صادراتی و دیگر انواع چای شکسته صادراتی و… می توان مراکز تولید و فروش چای در شمال و نقاط چایخیز را انتخاب نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای باروتی

خرید و فروش چای باروتی

چای باروتی یکی از ارقام درجه بندی شده چای سیاه و چای سبز شمال ایران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام