بازرگانی تیدا
خانه / چای ارگانیک / خرید چای ارگانیک لاهیجان

خرید چای ارگانیک لاهیجان

خرید چای ارگانیک لاهیجان در مراکز فروش چای شمال به صورت اینترنتی و آنلاین در حال انجام در سطح کشور می باشد. قیمت چای ارگانیک سرگل بهاره و مرغوب ترین انواع چای سبز و سیاه را می توان به نرخ درب کارخانه عمده ای و جزیی در اختیار داشت. خرید فله ای چای ۹۸ را در وزن های مختلف جزیی تا کلی به همراه ما دنبال نمایید.

خرید چای ارگانیک

چرا سلامت چای مهم است؟ واژه چای ارگانیک به چه چایی اتلاق می شود؟ چگونه می توان چای طبیعی و خالص را تشخیص داد؟ ویژگی های اختصاصی چای بدون افزودنی چیست؟

اهمیت سلامت چای

از آنجا که چای نوشیدنی پرمصرف چه در دنیا و چه در بین مردم ایران است پس سلامت آن می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. استفاده از اسانس و رنگ های شیمیایی در نوشیدنی چای می توانند عواقب های بسیار جبران ناپذیری را بر کبد و سایر نقاط بدن گذاشته و هزینه های درمانی هنگفتی را به دنبال خواهند داشت. خرید چای ارگانیک لاهیجان بهترین چای تولید شده در ایران خواص دارویی و درمانی بالایی را به جهت سلامت کامل به دنبال خواهند داشت.

خرید چای ارگانیک لاهیجان

چای ارگانیگ یعنی چه؟

این چای از مرغوب ترین برگ های گیاه چای که مواد مغذی بسیاری در آن ها جریان دارد تهیه می شود و بنابر این این چای تلخ و گسی بیشتری داشته و مدت بیشتری را برای دم کشیدنش باید تامل نمود. در طی هیچ مرحله از پرورش و تولید از افزودنی های شیمیایی و آفت کش استفاده نمی شود و چای حاصله در سلامت کامل قرار دارد.

تشخیص چای طبیعی و خالص

تشخصی اصل بودن چای به طور کل نیاز به تبحر و ابزار های آزمایشگاهی خاصی داد اما می توان با راه های آسان نیز به آن پی برد از جمله :

 • دیر دم
 • رنگ زلال و شفاف بعد دم کشی
 • رایحه طبیعی
 • چای طبیعی زبر و ضخیم هست نه نرم و لطیف
 • رنگ ظاهر چای طبیعی اندکی رو به قهوه ای است نه یکدست مشکی

خرید چای ارگانیک

اگر چایی بدون افزودنی باشد :

 • زود دم نمی کشد
 • سریع رنگ پس نمی دهد
 • تا ساعت ها خاصیت خود را حفظ می کند
 • حالت گل آلود و کدر ندارد
 • بر دیواره فنجان نمی نشیند
 • عطری به دور از ادکلن دارد
 • بر روی چای شما مواد روغنی را مشاهده نخواهید کرد.

چای ارگانیک لاهیجان

خرید چای ارگانیک لاهیجان

اگر به دنیال خرید چای ارگانیک لاهیجان به صورت نمونه های چای سیاه و چای سبز مرغوب و درجه یک هستید می توانید حجم سفارشات خود را از کیلویی تا عمده ارائه نموده تا بهترین چای ایرانی و سالم دنیا را در اختیار داشته و با فروش آن و دستورالعمل صحیح مصرف این چای اعلا سلامت خود و جامعه را تضمین نمایید.

قیمت خرید چای ارگانیک

از آنجا که این چای ها تضمینی و با کیفیت بالا در حال عرضه می باشد لذا توانسته در بازار امروز تقاضای بالایی در ایران و در خارج از ایران دارا است. قیمت این چای ها اندکی بالاتر از دیگر چای ها بوده اما ارزش حفظ سلامتی و اطمینان از خلوصش را خواهند داشت. برای دریافت لیست قیمت روز و خرید چای ارگانیک لاهیجان به قیمت درب کارخانه تنها کافیست تا حجم سفارشات خود را به کارشناسان واحد فروش ارائه نمایید.

خرید چای ارگانیک

مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی

این مرکز این آمادگی را دارد تا در زمینه فروش، پخش و صادرات چای ایرانی همراه متقاضیان محترم  در سراسر کشور باشد. بهترین انواع چای طبیعی لاهیجان و شمال ایران از معتبر ترین مراکز تولید در اختیار خریداران قرار گرفته و کیفیت ها تضمینی و تاییدیه کارشناسان متخصص در این زمینه می باشد. در این مرکز می توانید آغاز ثبت سفارشات جزیی از ۲ کیلو و سفارشات عمده از ۵۰ کیلو آغاز خواهد شد.  چای سرگل، چای ممتاز و چای قلم  از نمونه های برتر و پرفروش سال بوده که با قیمت مناسب در حال عرضه و توزیع در سح کشور هستند همچنین بهترین مارک چای لاهیجان را می توان از این شیوه با تنوع بالا در اختیار داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ارگانیک

خرید بهترین چای ارگانیک شمال ایران

چای ارگانیک توسط مراکز فروش کارخانه های چایسازی در سطح بازار عرضه می شوند. برای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام