بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / قیمت عمده چای سیاه و چای سبز ایرانی

قیمت عمده چای سیاه و چای سبز ایرانی

قیمت عمده چای سیاه و چای سبز ایرانی چند است؟ فروش انواع چای فله درجه یک لاهیجان و مرغوب ترین چای اصیل ایران در نمایندگی چای تیدا آغاز گردید. چنانچه به دنبال خرید چای با قیمت ارزان تر و رقابتی در بازار چای هستید ما را به یاد بسپارید.

چای از کالا ها و محصولات معیشتی مهم در سبد خانواده ها برشمرده می شود زیرا علافه به نوشیدن آن ساعت یا زمان مشخصی را در برنداشته و با نوشیدنش می توان انرژی از دست رفته را مجدد دریافت نمود. از میان چای های موجود در بازار چای سیاه بیشترین حجم تراکنش ها را دارا است و علاقه به نوشیدنش را می توان در تمام سنین شاهد بود. برگ های سبز چای ارزش اقتصادی بالایی را دارا هستند زیرا در طول سال چندین بار مکرر برداشت و با توجه به شیوه تولید در کارخانه می تواند به چای خشک با تنوع در رنگ و طعم و با خاصیت بالا مبدل گردد اما به شرطی که حاوی هیچ افزودنی شیمیایی و اضافی نباشد.

قیمت عمده چای

چای ایرانی موجود جهت خرید

چای ها پس از آماده شدن در مراحل آخر کارخانه برای سهولت در فروش و معرفی خصوصیات به نام ها و اسامی چای زرین، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه دسته بندی و نامگذاری می شوند. این نامگذاری در دو چای سیاه و چای سبز یکسان بوده اما در بازار های مختلف قیمت های متفاوتی و بالاتر چای های سبز را شاهد می باشیم.

قیمت عمده چای

چرا چای ایرانی ؟

 1. کیفیت بالا
 2. اطمینان از تولید سال
 3. دسترسی بهتر
 4. عدم استفاده از آفت کش در باغات چای
 5. عدم وجود هر گونه افزودنی غیر مجاز در این چای
 6. حمایت از تولید داخلی
 7. قیمت ارزان تر از نمونه های خارجی

بهترین چای ایرانی درجه یک

شاید سوالی که همواره بسیاری از خریداران را درگیر نموده این است که بهترین چای سیاه و چای سبز ایرانی چه نام دارند؟
چای های ایرانی را می توان به طور کل با توجه به نوع استفاده هر یک را مرغوب و درجه یک دانست کما اینکه شامل درجه بندی های قوی یا ضعیف در هر دسته قرار می گیرند. اما چیزی که واضح است چای بهاره که در فصل بهار برداشت می شوند بهترین چای ها بوده اما اگر قرار باد از نوع چای نام ببریم می توان به چای سرگل و چای ممتاز و چای قلم در چای سیاه و سبز با بیشترین آمار فروش اشاره نمود.

قیمت عمده چای

قیمت عمده چای سیاه و چای سبز ایرانی

همیشه قیمت چای تابع عوامل مختلفی قرار دارد که می تواند بر تعیین حجم خرید یا انصراف از خرید بسیار تاثیر گذارد. چای ها با توجه به نوع و در رده ای که قرار دارند دارای قیمت های متفاوتی از هم هستند. برای اینکه بتوان قیمت عمده چای را کاملا به روز در اختیار داشت مراکز معتبر فروش و عرضه چای در نواحی شمالی می توانند مورد اعتماد قرار داشته و همواره این مجموعه ها در تلاشند تا علاوه بر ارائه چای اصل و کاملا درجه یک قیمت های رقابتی و منصافانه تری را ارائه نمایند. بنابراین در هر زمان با در ارتباط بودن با مراجع تخصصی عرضه چای می توان قیمت های به روز و خوبی را دریافت نمود.

پلن های تعیین قیمت چای چیست؟

 1. منطقه
 2. نحوه صحیح چیدن و انتخاب برگ
 3. حمل سریع برگ ها قبل از اکسید شدن به کارخانه
 4. شیوه صحیح تولید
 5. نوع چای
 6. فصل برداشت
 7. حجم خرید
 8. چای فله یا چای برند
 9. فاصله های موجود و هزینه های دربرگرفته شده
 10. واسطه ها
 11. نوشانات ارزی
 12. میزان واردات و پخش چای در بازار

قیمت عمده چای

فروش عمده چای لاهیجان

از معتبرترین مراکز تولید چای ایرانی می توان به چای لاهیجان اشاره نمود. چای ها با خلوص بالا و بدون هیچ اسانس و افزودنی تولید و روانه بازار می شوند شاید قیمت عمده چای لاهیجان اندکی بالاتر از سایر نقاط همجوار خود باشد اما همواره خریداران آن می دانند که با انتخاب و پخش آن در بازار اعتماد مشتریان بیشتری را جلب خواهند نمود.

لیست قیمت انواع چای و دریافت نمایندگی

یکی از راه های مناسب جهت اطلاع از قیمت عمده چای دریافت لیسست قیمت انواع چای و استعلام موجودی از مراکز تولید و عرضه چای است. برای دریافت نمایندگی چای فله و بهترین مارک چای ایرانی نیز همواره این مراکز می توانند کمک شایانی را نموده تا بتوانید با فروش بهترین چای و سرمایه گذاری در این حیطه سودآوری خوبی را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

خرید چای ایرانی درجه یک

خرید چای ایرانی درجه یک را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه چای شمال (بازرگانی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام