بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / خرید چای ایرانی اصل

خرید چای ایرانی اصل

خرید چای ایرانی اصل دستچینی از کارخانه های چایسازی شمال ایران را با قیمتی متفاوت و کیفیتی بالا در فروشگاه آنلاین چای شمال تجربه نمایید. مرغوب ترین چای سنتی ممتاز و چای سرگل لاهیجان عمده و کیلویی به فروش می رسد. آیا می دانستید چای گیلان با داشتن بیشترین وسعت کشت و تولید بالا از بهترین چای ایرانی جهت خرید برشمرده می شود؟

چای ایرانی یکی از چای های سالم در دنیا شناخته شده می باشد اما عدم شناخت کافی این چای در بین مردم ما و استفاده نادرست از آن سبب شده تا چای خارجی ارجحیت بیشتری را پیدا نماید غافل از اینکه اغلب این چای ها حاوی رنگ های سیمیایی بوده که عوارض بسیاری را بر بدن وارد می نمایند. بیشتر مردم تنها از چای این توقع را دارند که سریع رنگ و رایحه داده و آماده نوشیدن شود و اصلا به مرغوبیت و اینکه باید برای باز شدن رنگ و خواص مدتی دم بکشد را نادیده می گیرند. توصیه ما به شما خرید چای ایرانی اصل و دم نمودن اصولی آن است سپس خواهید دید که این چای تفاوت بسیاری را با نمونه ها حاوی رنگ داشته و طعم و مزه و رنگ دلنشینی و زیبایی را داراست و فواید بیشماری را نصیبتان خواهد نمود.

خرید چای ایرانی

مرکز خرید برگ سبز چای

برگ های سبز چای برداشت شده جهت پیشگیری از گرمای موجود بین آن ها و عمل اکسایش و افت کیفیت باید سریعا به کارخانه ها انتقال داده شوند. کارخانه های چایسازی به عنوان اصلی ترین مرکز خرید برگ سبز چای هستند و در آنجا بسته به تشخیص کارشناسان مربوطه برگ ها درجه بندی و بر مقیاس آن مبلغ دریافتی چایکاران معین می گردد. تکلیف نهایی و طی مراحل تولید چای در کارخانه ها صورت گرفته و این مکان نقش مهمی را در تحویل و به دست آمدن چای مرغوب و درجه یک دارا هستند. کارخانه های فعال در استان گیلان بیشرین میزان را با توجه به وسعت باغات چای دارا است و این مراکز حتما باید در نزدیگی باغات چای بنا شوند.

انواع چای ایرانی

چای ایرانی در سه فصل از سال این قابلیت را داشته که برداشت گردد اما در هر زمان که برداشت آغاز شد به فاصله ۴۵ روز بعد گیاه چای قابلیت برداشت خواهد داشت. انواع چای سیاه و چای سبز از مهم ترین تولیدات چای ایرانی هستند که بسته به کیفیت و شکل ظاهر دسته بندی و با اسامی خاصی خوانده می شوند که عبارتند از :

 • سرگل
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

خرید چای ایرانی

چای بهاره

به علت برداشت چای در فصل بهار چای های خشک حاصله این فصل را بام چای بهاره می خوانند. زمان برداشت از اردیبهشت آغاز می شود و رایحه بالای چای این فصل از سال زبانزد و منحصربه فرد بوده و به دلیل کیفیت های بالا قیمت های بالاتری را نسبت به چای تابستانه و پاییزه دارا می باشند.

اسم بهترین چای ایرانی چیست؟

چنانچه به دنبال نام بهترین چای شمال ایران هستید باید بدانید که چای سرگل(چای سرچین یا چای زرین) از اعلاترین نمونه چای می باشد که قابلیت برداشت را تنها در فصل بهار و برداشت اول دارا است و بعد آن چای ممتاز در رده دوم و پرفروش ترین چای سال قرار دارد.

خرید چای ایرانی

دلایل موفقیت و استقبال خوب چای ایرانی در طی سال های اخیر :

 1. تست چای توسط مردم
 2. اطمینان یافتن از کفیت بالا
 3. داشتن قیمت مناسب
 4. عدم بکارگیری سموم در باغات
 5. عدم استفاده از هر گونه افزودنی و اسانس در چای ایرانی
 6. تطابق داشتن آن با ذائقه ما ایرانی ها
 7. حمایت های دولت و مردم در کنار هم
 8. تبلیغات موثر و مثبت از طریق سایت های فعال در این زمینه

قیمت چای ایرانی

در بازار چای ایران تنوع بالای چای ها با قیمت های مختلف مشهود بوده به طوری که نمونه های خارجی دارای قیمت بالاتر و برای خرید چای ایرانی بهای کمتری را به دلیل قیمت ارزان تر باید پرداخت. بر حسب قیمت می توان به چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم سورت شده، چای شکسته، چای قلم با چوب، چای بارونی و چای خاکه اشاره نمود که جهت استعلام و دریافت لیست قیمت انواع چای می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش و پشتبانی مجموعه اقدام نمایید.

چه پلن هایی در تعیین قیمت خرید چای ایرانی دخیل هستند؟

 1. نوع برگ چای انتخاب و چیده شده
 2. شیوه تولید
 3. نوع چای به دست آمده
 4. میزان عرضه و تقاضای چای در بازار
 5. میزان واردات
 6. فروش فله ای چای یا از برند های بسته بندی شده
 7. فاصله و صرف هزینه ها
 8. واسطه ها

خرید چای ایرانی

خرید چای ایرانی اصل

به جهت اینکه بتوانید چای خالص و اصل ایرانی را خریداری و در دسترس داشته باشید همواره مراکز تولید و فروش چای در عرصه ها و صحنه های مختلفی همچون سایت ها فعال بوده که مستقیما و به شکلی تضمین شده چای را به شما عرضه می نمایند.چنانچه فروشگاه داشته یا بنک دار، مصرف کننده خانگی، ارگان یا … بوده و قصد خرید چای ایرانی را به شکل دست اول دارید کافیست تا با کارشناسان واحد فروش هماهنگی های لازمه را انجام نموده تا چای درجه یک فله یا انواع نمونه های چای کیسه ای و بسته بندی را تهیه و در سریع ترین زمان سفارشات خود را در شهر یا محل مورد توافق دریافت نمایید.

فروشگاه آنلاین چای سنتی و ارگانیک ایرانی

این روزه ها برای خرید چای ایرانی مشتریان دریافته اند که فروشگاه های آنلاین از شهر های پرورش و تولید چای توانسته اند بهترین و مرغوب ترین چای سنتی و ارگانیک ایرانی را به شکل خالص عرضه نمایند و آمار فروش و استقبال بالا را در طی سال های اخیر از این شیوه شاهد هستیم. کما اینکه این شیوه یعنی فروش اینترنتی چای می تواند به معرفی بهتر محصول و آشنایی هر چه بیشتر در گستره وسیع تر را به همراه داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام