بازرگانی تیدا
خانه / چای فله / فروش عمده چای فله ایرانی در تهران

فروش عمده چای فله ایرانی در تهران

فروش عمده چای فله ایرانی در تهران و دیگر شهرهای کشور از طریق مرکز چای شمال بدون واسطه با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام می گیرد. خرید عمده انواع چای سیاه و چای سبز بهاره و استقبال از آن در بازار چای بسیار رایج می باشد. چای اصل و درجه یک سنتی را ۱۰۰% تضمینی با مناسب ترین قیمت خرید و فروش همراه با ما تجربه نمایید.

کارخانه های چایسازی در شمال ایران در دو استان گیلان و مازندران به صورت تخصصی در زمینه تولید چای فعالیت دارند و با توجه به اینکه چای را افراد زیادی در دنیا استفاده می کنند، می توان آنها را از مهمترین محصولاتی دانست که مورد توجه بوده و در زمینه تجارت آن سرمایه گذاری بسیاری انجام می شود، از این رو شرکت ها و کارخانه هایی که در زمینه تولید و عرضه چای فعالیت داشته، عملکرد خوبی از خود نشان داده و در هر حالت با رعایت تمامی نکات و به دور از مواد غیر طبیعی و اسانس بهترین چای اصیل و خالص را به بازار عرضه می دارند.

فروش عمده چای فله

انواع چای در ایران

با توجه به تولید و در کنار آن واردات چای در بازار ایران می توان چای های فله و برند های زیادی را دید که در حال توزیع می باشند (چای خارجی و چای ایرانی). هم اینک با مورد توجه قرار گرفتن چای داخلی فروش عمده چای فله ایرانی در تهران و سایر نقاط کشور را به طور مشهود و با تقاضای بالا شاهد می باشیم که از مهم ترین شهر های متقاضی می توان :

 • تهران
 • کرج
 • اصفهان
 • شیراز
 • تبریز
 • مشهد
 • کرمان
 • اهواز
 • کرمانشاه
 • همدان
 • کردستان و… اشاره نمود.

فروش عمده چای فله

تنوع تولیدات چای ایرانی

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی محلی
 • چای ترش

بهترین برند چای کدام است؟

یکی از مهمترین سوالاتی که بسیاری از خریداران چای داشته، شناخت بهترین برند آن است، زیرا بسیاری از توزیع کننده ها براساس کیفیت و مرغوبیت انواع چای را شناسایی نموده و خریداری می نمایند. از چای درجه یک و اعلای ایرانی اگر قرار باشد نام ببریم می توان انواع چای بهاره را نام برد که فروش عمده چای فله ای از هر یک از این نمونه ها در میان متقاضان درخواست بالایی را دارا می باشد.

قیمت روز چای فله

در ایران قیمت روز انواع چای از طریق مراکز اصلی تولید ارائه می گردد که در این مرکز ها می توان مرغوب ترین نمونه از چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم و… را شاهد بود از این رو در بازار های سراسر کشور خریداران عمده را می تواند دید که سعی در استعلام قیمت روز چای داشته و مراکزی که همواره قیمت فروش عمده چای فله ایرانی را به شکل رقابتی، ارزان تر و به شکل واحد ارائه می نمایند.

قیمت کافی میکس در انتخاب و خرید بهترین نوع آنها نقش داشته و مسلما افراد زیادی با آنها ارتباط می گیرند. این افراد می توانند سفارشات عمده را در بازارهای سراسر کشور تامین کرده و نیاز خریداران را به صورت مستقیم رفع خواهند کرد.دسترسی به شکل آسان تر به این مراکز می تواند بسیاری از مشکلات را آن طور که باید رفع نموده و افراد مختلف براساس نیاز خود حجم مورد نظر را خریداری نمایند.

فروش عمده چای فله

فروش عمده چای فله ایرانی

یکی از بهترین روش هایی که امروزه چای در بازار پخش و مجموعه های مختلف آن را تهیه می کنند، عرضه و فروش آن به صورت فله است که امروزه به بهترین نحو و بالاترین کیفیت در شمال ایران علی الخصوص در گیلان در حال تولید بوده و سبب شده تا مشتریان خود را در سراسر کشور به صورت مستقیم در دسترس داشته باشند. این مکان ها بالاترین تاثیر را در کاهش هزینه ها و قیمت داشته و همواره فروش عمده چای فله و خرید عمده آنها برای مصرف کننده ها بسیار مهم خواهد بود چرا که این افراد می توانند سفارشات خود را با قیمت مناسب تر مشخص و تهیه کنند.

فروش عمده چای فله

چای فله ایرانی در بازار تهران

در شهرهای بزرگ ایران امروزه استقبال بالایی از انواع چای فله ای با توجه به کیفیت بالای آن ها شده و معمولا توزیع کننده ها به این بازار ها اهمیت زیاد می دهند، به طوری که مرغوب ترین چای طبیعی و خالص خود را به آنها عرضه داشته و سعی در تامین آنها دارند. بازار تهران یکی از بهترین هایی ست که امروزه افراد در آن برای تهیه چای فله شمال ایران علی الخصوص چای لاهیجان اقدام می نمایند، زیرا مصرف کننده ها نیز همواره باکیفیت ترین نوع چای را سفارش داده و سعی در خرید عمده آنها از مجموعه های تخصصی خواهند داشت.

پخش و فروش عمده چای فله ایرانی در بازار تهران هم به صورت فله و هم بسته بندی شده انجام می شود. لذا شرایط فروش مستقیم چای از شمال برای تمام خریداران در سطح کشور فراهم آمده تا بدین طریق دسترسی به چای ارگانیک و سالم آسان تر و با تست این چای شاهد استقبال روز افزون و حمایت از فعالین صنعت چای ایران باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای فله ایرانی

بازار فروش چای فله ایرانی

چای فله ایرانی در شهر های سراسر کشور ما دارای بازار فروش عالی هستند. انواع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام