بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / خرید و فروش عمده چای لاهیجان در ایران

خرید و فروش عمده چای لاهیجان در ایران

خرید و فروش عمده چای لاهیجان در ایران بر اساس کیفیت و نوع چای مورد پسند هر منطقه متفاوت می باشد. برای اینکه بتوان به قیمت ارزان تری برای چای فله و بسته بندی دست پیدا نمود لازم است تا با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. در مرکز خرید چای شمال بهترین چای سنتی و طبیعی عرضه و به فروش می رسد.

خرید و فروش عمده چای

صنعت چایسازی و چایکاری در لاهیجان

یکی از شغل های مهم که خانوار های بسیاری در شهر لاهیجان بدان مشغول هستند چایکاری است. این صنعت قدمتی بیش از یک قرن در لاهجان داشته و سبب شده تا در این حیطه مراکز فعال و افراد بسیاری را مشغول به فعالیت شاهد بود. خرید و فروش عمده چای لاهیجان در ایران در میان خریداران چای ایرانی به خوبی رایج بوده و آماده سازی چای ها در کارخانه به شکل سنتی و تجهیزات به روز همراه با آزمایشگاه های مجهز در حال انجام می باشد.

در باغ های چای با توجه به آب و هوای معتدل و مرطوب لذا هیچ آفت و حشره ای تا کنون مشاهده نگردیده و لزومی به سمپاشی در این مکان ها دیده نمی شود. با توجه به سلامت و خلوص چای در این شهر و سایر نقاط همجوار لذا چای آن از بهترین چای دنیا نام گرفته و بازار صادراتی خوبی را نیز دارا می باشد.

انواع چای موجود در این مرکز

  • چای سنتی سیاه
  • چای سبز نیمه تخمیری
  • چای سفید
  • چای دستی محلی

خرید و فروش عمده چای

فروش عمده چای لاهیجان در ایران

برای آندسته از متقاضیان چای اصیل لاهیجان در سراسر ایران که شرایط تقاضای خرید عمده چای را دارند می توانند زین پس خرید و فروش عمده چای لاهیجان را تضمینی بدون واسطه و مستقیم از این منطقه تجربه نمایند. این مرکز پخش همواره اعلاترین انواع چای بهاره و از برترین برند ها و مارک های چای را به صورت بسته بندی در وزن های مختلف و به صورت چای کیسه ای (تی بگ) عرضه می نماید.

چرا چای ایرانی بخریم؟

در طی سال اخیر روند خرید مردم از چای های ایرانی در بازار افزایش داشته است. اگر همه بدانیم که با خرید چای درجه یک ایرانی هم به تولید داخلی و ایجاد شغل برای کارگران ایرانی کمک می‌کنیم و هم یک چای طبیعی و بدون اسانس و رنگ مصرف می‌کنیم قطعا به سمت و سوی چای های بی نام و نشان وارداتی نخواهیم رفت این صحبت نقض چای خارجی نیست هستند در بازار چای هاس خارجی خوبی که در حال عرضه هستند اما در کنار آن چای های قاچاق و غیر قاندنی را نیز داریم که کلا شاخت آن ها از حیطه یک فرد معمولی خارج است. از این رو پیشنهاد می شود تا از چای تولید داخل استفاده نمایید. همچنین در تولید چای ایرانیدر گیلان و مازندران  به دلایل شرایط اقلیمی و برخلاف کشورهای گرمسیر معمولاً از سموم شیمیایی در باغ‌ های چای استفاده نمی‌شود.

خرید و فروش عمده چای

خرید چای لاهیجان فله

چایی که همیشه در ایران طرفداران خود را دارا است چای فله است زیرا هزینه کمتری داشته و بسیاری معتقدند که چون قابل رویت است بهتر می توان انتخاب خوب و رضایتمندانه ای را داشت. برای خرید و فروش عمده چای فله با توجه به دسته بندی کیفیتی متنوع می توان مرغوب ترین نمونه از چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای سرگل بهاره، چای باروتی و چای خاکه را در رده کیفیتی قوی و ضعیف در اختیار داشت.

خرید و فروش عمده چای

قیمت خرید و فروش عمده انواع چای لاهیجان

با توجه به اینکه چای ها در نقاط مختلف گیلان و مازندران در حال پرورش تولید هستند لذا می توان کیفیت های مختلفی را در نهایت در اختیار داشت که بر أساس آن ارزش گذاری و تعیین قیمت می گردند و در نتیجه مقایسه قیمتی حتی دو کارخانه با هم نیز صحیح نبوده و نمی توان توقع داشت که حتما قیمت در بین دو کارخانه یکسان باشد. قیمت چای های فصل بهار با توجه به کیفیت سطح بالاتر گران تر و چای تابستان و پاییز ارزان تر می باشند. برای استعلام لیست قیمت فروش انواع چای لاهیجان به صورت عمده و کیلویی راه های ارتباطی مختلفی ائم از تلفنی، پیامک، اینترنتی و مجازی وجود داشته و می توانید قیمت های واحد چای را از طریق کارشناسان و مشاورین مرکز دریافت نمایید.

نحوه ارسال سفارشات عمده

  • از طریق باربری
  • از طریق پست
  • تیپاکس
  • اتوبوس
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ساچمه ای بهاره

خرید چای ساچمه ای بهاره لاهیجان

چای ساچمه ای بهاره ۱۴۰۰ به چه قیمتی عرضه می شود؟ برای خرید چای ساچمه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام