بازرگانی تیدا
خانه / چای صادراتی / چای صادراتی درجه یک ایرانی با بهترین قیمت خرید و فروش

چای صادراتی درجه یک ایرانی با بهترین قیمت خرید و فروش

چای صادراتی درجه یک ایرانی با بهترین قیمت خرید و فروش در بازرگانی تیدا بزرگ ترین مجموعه تخصصی چای شمال در حال عرضه می باشد. مقصد صادرات چای شما کجاست؟ جهت خرید دست اول بهترین چای سیاه و چای سبز اعلا در تناژ مورد نظر کافیست تا از همین حالا اقدام نمایید.

چای صادراتی

کشور ما ایران سال هاست که تولید کننده چای در کنار سایر محصولات کشاورزی می باشد و از این سرمایه ملی با توجه به توجه جهانی به نوشیدنی چای می توان به درآمد های بالا و ارز آوری خوب با مدیریت صحیح دست پیدا نمود. ارزش تجاری برگ های سبز چای بسیار بالا بوده و سرمایه گذاری در این بخش و گسترش سطح کشت می تواند سودآوری خوبی را در پی داشته باشد. چای های تولید شده هر چه کیفیت بالایی را داشته باشند بیشتر مورد توجه بوده و تقاضای بالاتری را دارا هستند به طوری که سهم جابه جایی و فروش چای ممتاز در میان سایر چای ها در حد بالاتری بوده و با شناخت کیفیت آن تقاضای بالای آن را در بازار شاهد می باشیم.

امروز انواع چای صادراتی جهت صادرات به سایر نقاط دنیا بسیار مورد توجه قرار دارند و با توجه به همسایگانی که در اطراف کشور ما همچون ترکیه و عراق و… فعالیت در این بخش را توسط فعالین در این صنعت شاهد هستیم.

چای صادراتی

چای صادراتی درجه یک ایرانی

به مازاد مصرف چای داخلی که به صادرات تخصیص داده می شوند چای صادراتی گفته شده و دارای عناوین مختلف با درجه بندی و رنج قیمت مختلف می باشند. این چای ها یا به صورت فله عرضه و یا بنا به سفارش بسته بندی می گردند و جهت خروج از کشور مورد آزمایش و ارزشیابی قرار گرفته و در صورت مناسب بودن برگه بهداشت و استاندارد برای آن ها صادر می گردد.

اسامی چای صادراتی

 1. چای شکسته ممتاز  F.B.O.P
 2. چای شکسته   B.O.P
 3. چای شکسته ۲     B.O.P2
 4. چای قلم   O.P1
 5. چای قلم درشت   O.P
 6. چای باروتی    B.P2
 7. باروتی اعلا    P.F
 8. خاک چای    P.D

چای صادراتی

چای ایرانی (صادراتی و فروش داخل)

چای های تولید شده در شمال ایران دو مسیر در بازار را تجربه می نمایند، یا صادر می شوند و یا در بازار داخلی به فروش می رسند. بیشترین صادرات چای ایرانی را در نمونه های چای سیاه شاهد هستی و چای سبز پس از آن در رتبه بعدی قرار دارد. چای حاصل از تولید ایران حاوی هیچگونه اسان و افزودنی نبوده و کاملا طبیعی است که در مواردی شاهد خروج چای ایران از مرز ها و فرآوری بر روی آن و قرار گرفتنش در بسته های لوکس و ورود مجدد با قیمت های گزاف آن در بازار می باشیم، اما چیزی که واضح و مورهن است چای خالص ایرانی امروزه مورد توجه بازار جهانی بوده و این چای از جمله چای ارگانیک و سالم دنیا نامگذاری گردیده است و در طی دهه های اخیر افزایش فروش آن را با توجه به حمایت های دولت در بازار داخلی نیز شاهد هستیم.

انواع بسته بندی چای صادراتی

 1. بسته بندی کوچک زیر ۲ کیلو
 2. بسته بندی بزرگ فله ۱۰٫ ۱۵ . ۲۰ . ۲۵ . ۳۰ کیلوگرمی در کیسه لمینت پاکتی با لفاف داخلی متالایز
 3. کارتن لمینت
 4. تی بگ
 5. با برند یا مارک مورد تایید

چای صادراتی

فروش انواع چای سیاه و سبز

با توجه به علاقه مردم ایران به دو چای سیاه و چای سبز از جمله مهم ترین بخش را شامل شده اند و این چای ها کاملا سالم و حاوی هیچ افزودنی نمی باشند. نوع برگ سبز چای در کیفیت چای های حاصله بسیار اهمیت داشته و چای های به دست آمده جهت شناخت بهتر با اسامی خاص و رایجی نامگذاری می گردند که این درجه بندی بر حسب سایز، کیفیت و شکل ظاهر می باشد. فروش انواع چای سیاه و سبز را بی وقفه در تمام طول سال شاهد هستیم و جهت خرید دست اول بهترین چای ایرانی بهاره، تابستانه و پاییزه به شکل فله یا برند در هر زمان می توان با مرکز پخش چای شمال در ارتباط و چای درجه یک را ظرف سریع ترین زمان در هر نقطه از کشور در اختیار داشت.

چای صادراتی

چای صادراتی درجه یک ایرانی با بهترین قیمت خرید و فروش

همیشه در بحث صادرات قیمت ملاک تاثیرگذاری در حجم سفارشات بوده و چای های صادراتی با توجه به درخواست بالا و خرید تناژی قیمت کمتری را نسبت به چای های بازار داخلی دارا هستند و تنها مراکز محدودی در نقاط چایخیز انجام مراحل تکمیلی صادرات را عهده دار هستند. صادرات چای از ایران بسته به نقاط مورد هدف یا به صورت زمینی یا کشتی یا هواپیمایی توزیع می گردند. چنانچه از فعالین عرصه چای ایرانی هستید جهت خرید و فروش تضمینی چای و صادرات آن می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه هماهنگی های لازمه را مبذول دارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای صادراتی

خرید چای صادراتی ایران به بهترین قیمت

چای صادراتی فله با توجه به قیمت ارزان تر همواره مورد توجه تجار قرار دارد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام