بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / فروش و صادرات چای لاهیجان

فروش و صادرات چای لاهیجان

صادرات چای لاهیجان با ارئه مجوزات لازمه بهداشت و استاندارد به متقاضیان در حال انجام می باشد. به چه دلیل فروش و صادرات چای لاهیجان محبوبیت بسیاری دارد؟ برای خرید بهترین نمونه از انواع چای صادراتی اصیل با قیمت ارزان و کیفیت بالا مرکز فروش چای شمال گزینه عالی جهت هماهنگی و تامین دست اول چای می باشد.

صادرات چای لاهیجان

شهر لاهیجان قدیمی ترین شهر ایران به لحاظ قدمت در کاشت و تولید چای در ایران نام دارد. نهال های چای کشت شده در این شهر از طریق واردات بذر و گیاه انجام شده و هم اینک چای این شهر از جمله چای های ارگانیک و سالم در دنیا نام دارد که در هتل های گران دنیا نیز در حال سرو و فروش می باشد. بیشترین سهم صادرات چای لاهیجان نمونه چای سیاه می باشد و همواره چای های سیاه مورد توجه تجار و بازرگانان قرار دارد. با وجود کارخانه های متعدد چایسازی در لاهیجان و فعالیت همیشگی آن ها در طول سال لذا می توان قیمت، کیفیت و چای های متنوعی را در اختیار داشت. امروزه شاهد ورود تجار و بازرگانان با توجه به شناخت لاهیجان به این شهر و خرید مستقیم چای می باشیم کما اینکه این امر با فعالیت مستمر و بهتر و حمایت از تجار داخلی می تواند جهت کسب سود و سرمایه بهتر برای آن ها انجام پذیرد.

صادرات چای لاهیجان

اسامی چای های صادراتی لاهیجان

 • ممتاز
 • شکسته ۱
 • شکسته ۲
 • شکسته ۳ (معاف)
 • قلم ساده
 • قلم درشت بدون چوب
 • قلم ریز سوزنی
 • باروتی گرانولی
 • باروتی ریز
 • خاکه چای

صادرات چای لاهیجان

چای لاهیجان درجه یک صادراتی

چای های صادراتی به لحاظ ارز آوری از ارزش بالایی برخوردار هستند و هر ساله بخشی از چای به این بخش تخصیص داده می شود. برای صادرات چای نیاز است تا شما بتوانید چای خوب و مورد درخواست را به مشتری ارائه نمایید. تامین چای با کیفیت مطلوب و تایید آن از سمت کشور مقصد می تواند فروش بالاتر و در نتیجه سطح صادرات را افزایش دهد. جهت تامین دست اول انواع چای صادراتی مرغوب و فله می توانید در هر زمان هماهنگی های لازمه را با کارشناسان و مشاورین مجموعه انجام نمایید.

دلایل محبوبیت و صادرات چای لاهیجان

 1. کیفیت بالا
 2. سلامت چای
 3. عدم استفاده از سموم شیمیایی و اسانس در چای
 4. نظارت شدید بر چای این منطقه

صادرات چای لاهیجان

فروش و صادرات چای لاهیجان

برای صادرات چای لاهیجان لازم است تا با توجه به کشور هدف یک سری از أمور و مراحل طی و سپس بارگیری و اعزام چای به مقصد انجام شود. چای فله تقاضای بالایی را در حیطه صادرات دارا است و برای خروج نیاز است تا قرنطینه، بهداشت و استاندارد تایید شده ای را دارا باشد سپس با توجه به درخواست در کیسه های مخصوص ۲۰ الی ۲۵ کیلویی قرار گرفته و یا طبق تقاضا با برند خاص بسته شده و مشخصات موجود بر روی کیسه درج و بارگیری انجام می پذیرد. فروش و صادرات چای لاهیجان را بیشتر می توان در کشور هایی همچون : عراق، ترکیه، روسیه، تاجیکستان، گرجستان، أفغانستان و…. شاهد بود که همیشه از رقبای تجاری خوب با توجه به همسایگی ایران محسوب می شوند. از رایج ترین شیوه های صادرات چای لاهیجان می توان به روش زمینی از طریق کانتیر، هوایی و دریایی اشاره کرد.

صادرات چای لاهیجان

برای سفارش و خرید چای صادراتی چه کنم؟

شرکت ها و کارخانه های محدودی در این زمینه فعالیت دارند که تمامی متعلقات و أمور مربوطه را از مراحل ابتدایی تا انتهایی انجا می دهند یعنی شما تنها با انتخاب چای مورد نظر تمامی کار ها را به این مکان ها سپرده و تنها در بارگیری در محل حضور دارید و یا در نقطه هدف سفارش خود را دریافت می نمایید. مجموعه چای شمال (بازرگانی تیدا) با سال ها فعالیت در این زمینه همواره بهترین چای اصیل ایرانی را به شما ارائه خواهد نمود و از صفر تا صد همراهتان خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام