بازرگانی تیدا
خانه / چای سیاه / خرید انواع چای سیاه اصل

خرید انواع چای سیاه اصل

چای سیاه اصل را چگونه می توان تشخیص داد؟ خرید انواع چای سیاه اصل ایرانی را می توان به صورت تضمینی و صد در صد طبیعی از مجموعه چای شمال با سال ها تجربه در این زمینه تجربه نمود. فروش عمده چای فله درجه یک جهت عرضه در بازار داخل و صادرات کلی آن از هم اینک آغاز گردید.

چای سیاه اصل

از جمله محصولات قابل عرضه به طور گسترده در دنیا با توجه به تقاضای بالا می توان از چای نام برد. نوع چای سیاه بیشترین سمت متقاضیان را دارا بوده و رایحه و رنگ بی نظیرش توانسته باب سلایق مختلف را جلب و به عناوین و روش های مختلف مصرف گردد. استفاده از این نوشیدنی با توجه به رنج قیمت مختلف و ارزان در اختیار اقشار مختلف قرار داشته و می توان مورد نظر را به راحتی در اختیار و خریداری نمود، اما شناخت چای از جمله مسائلی است که شاید همه افراد نتوانند از عهده آن بر بیایند و برای آن نیاز است تا از افراد کار آزموده و ابزار آزمایشگاهی بهره گرفت. انواع تقلبات در چای سیاه بیشتر قابل مشاهده بوده و لازم است تا ساده ترین و اصولی ترین راه ها را به جهت خرید انواع چای سیاه اصل بشناسید.

چای سیاه اصل

تولید چای سیاه در شمال ایران

شیوه تولید چای سیاه در حال حاضر از قدیم تا به امروز در ایران به شکلی سنتی و ارتدوکس بوده و چای حاصله دارای رایحه و رنگ طبیعی بدون نیاز به هیچ افزودنی می باشد. برای تهیه چای از مرغوب ترین برگ های سبز چای از باغ های چای استفاده شده و با توجه به درجه بندی نهایی کارخانه مشخصات و ویژگی های بارز هر چای معین می گردد به طوری که با اسامی خاص که هر یک معرف ویژگی آن چای است خوانده می شوند.

اسامی رایج چای سیاه در ایران

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای قلم
 • چای شکسته
 • چای باروتی
 • چای خاکه

چای سیاه اصل

راه تشخیص چای سیاه اصل

 1. یکی از راه های اصلی دم کردن چای است چای اصل زود رنگ نمی دهد.
 2. چای سیاه اصل رایحه طبیعی دارد نه شبیه ادکلن
 3. ظاهر چای اصل مات بوده و به دلیل عدم استفاده از افزودنی ها براق نمی باشد.
 4. چنانچه در دست لمسش کنید خواهید دید که زبر و تیز است نه نرم و یکدست.
 5. رنگ ظاهر چای اصل سیاه رو به قهوه ای است نه سیاه یکدست.
 6. چنانچه دم بکشد در فنجان زلال و شفاف است نه کدر و گل آلود.
 7. وجود ساقه هر چند اندک به رایحه بهتر آن کمک خواهد نمود.
 8. هر چه ظاهر چای درشت تر امکان اختلاط کمتر و خاصیت چای بیشتر خواهد بود.

چای سیاه اصل

خرید انواع چای سیاه اصل شمال

برای اینکه بتوانید به یک چای خوب و اصل دسترسی پیدا کنید چای های تولید شده در داخل از بهترین گزینه ها هستند چرا که این اطمینان وجود دارد که شامل هیچ افزودنی و مواد خطرناکی نبوده و تنها لازم است تا برای استفاده و آماده شدن آن زمانی را سپری نمایید و این موضوع خود مزیت شمرده می شود که نیاز است تا مورد توجه و انجام قرار بگیرد. برای خرید انواع چای سیاه اصل شمال می توانید حجم سفارشات خود را از حداقل خرید خانگی ۲ کیلو و عمده ۳۰ کیلو نزد کارشناسان واحد فروش به ثبت برسانید.

فروش بهترین چای سیاه اصل فله

برای خرید چای سیاه اصل شاید بسیاری از شما درگیر عدم شناخت و تهیه بهترین نوع آن باشید اما فروش مستقیم بهترین انواع چای سیاه اصل فله را به قیمت درب کارخانه فراهم تا شما بتوانید در هر نقطه از کشور که حضور دارید مستقیما چای خود را تهیه و خریداری نمایید. شما می توانید درجه یک ترین انواع چای صادراتی، بهترین برند ها و مارک چای را از طریق این مرجع بدون دغدغه و صرف هزینه کمتر به دور از واسطه تهیه و تامین نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام