بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / فروش چای لاهیجان اصل و مرغوب ایرانی

فروش چای لاهیجان اصل و مرغوب ایرانی

فروش چای لاهیجان چای اصل و مرغوب ایرانی به صورت عمده و اینترنتی آغاز شد. لاهیجان به عنوان بهترین و بزرگترین مرکز تولید و خرید چای در گیلان بازار مطمئن برای تجارت در این زمینه محسوب می شود.

آیا پیش آمده که در مراکز فروش چای ساعت ها مات و مبهوت به دنبال یک چای اصل و مرغوب بگردید؟ آیا می دانستید طی تحقیقات و آزمون های مختلف چای لاهیجان به عنوان چای اصیل ایرانی کاملا سالم و ارگانیک شناخته شده؟ برگ گیاه چای مهمترین و اصل ترین قسمت را در تهیه چای برخوردار است و با توجه به وجود باغات وسیع چای در نواحی چایخیز شمال و طی سال ها تجربه کشاورزان و تولیدکنندگان ایرانی هم اینک چای اصل و خالص را در داخل کشور دارا می باشیم که فروش چای لاهیجان بیشترین سهم و تراکنش را دارا است. چای این خطه با توجه به دارا بودن کرک های فراوان روی برگ و وجود رایحه چای در این بخش از چای های معطر محسوب می شود و داشتن زمستان های سرد سبب شده تا هیچ آفتی را نتوان در مزارع چای ایرانی یافت نمود.

انواع چای لاهیجان

  • چای سیاه سنتی لاهیجان
  • چای سبز لاهیجان
  • چای سفید لاهیجان
  • چای دستی و محلی لاهیجان

روش تشخصی اصل بودن چای

  • بوی خوش
  • رنک قهوه ای متمایل به سیاه
  • عدم رنگ دهی سریع
  • وزین بودن

چای لاهیجان مرغوب

             فروش چای لاهیجان ایرانی   فروش چای لاهیجان اصل

وضعیت بازار فروش چای لاهیجان

همیشه وضعیت بازار چای متناسب با عرضه و تقاضا  از فراز و نشیب های بسیاری برخوردار است. فروش چای لاهیجان تنها منحصر به داخل کشور نبوده و امروزه در بازار جهانی نیز با توجه به تقاضای بالا محبوبیت یافته و سبب شده تا لاهیجان به یک مکانی مهم برای تجار و بازرگانان تبدیل گردد.

بازار فروش چای لاهیجان را در تمام طول سال می توان اکتیو و پویا دانست و همین امر سبب اشتغالزایی افراد بسیار در این زمینه گردیده است. اما در این میان شاید دست به دست شدن های فراوان آسیب جدی را به مصرف کنندگان به لحاظ هزینه پرداختی بالا و در مواقعی افت کیفیت وارد می نماید که راه کار مثبتی در این مورد اندیشیده شده و با فروش چای لاهیجان به صورت مستقیم شرایط هموار گردیده به طوری که می توان چای اصل و مرغوبی را با اعتماد و اطمینان در اختیار داشت و مصرف نمود. شما می توانید زین پس انواع چای صادراتی، سیاه و سبز را چه به صورت فله و چه بسته بندی در هر حجم در اختیار داشته باشید.

چای لاهیجان اصل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام