بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / چای بهاره اصل در مرکز فروش چای شمال

چای بهاره اصل در مرکز فروش چای شمال

چای بهاره اصل در مرکز فروش چای شمال با نازلترین قیمت عمده و جزیی عرضه می گردد. دلایل مرکزیت و مورد توجه قرار گرفتن چای بهاره در بین خریداران چیست؟ چگونه برای خرید چای سیاه و چای سبز مرغوب و درجه یک بهاره ۹۸ اقدام کنم؟

چای از جمله گیاهان حساس محسوب می شود که قابلیت کشت در نقاط خاصی را دارا است. دوران بهبود برداشت چای به لحاظ کیفی تا ۵۰ سال بوده و بعد آن توصیه به احیای باغات می شود. چنانچه این گیاه هر نشود می تواند به ارتفاع ۳ تا ۸ متر رسیده و تبدیل به درخت گردد. در صورت مساعد بودن شرایط، گیاه چای در سال در سه چین و برداشت های متعدد قابلیت استفاده شدن را دارد و وجود شرایط سرمایی متعادل و زیر صفر درجه اجازه رشد هیچ آفتی را در باغات چای نخواهد داد.

چای بهاره

چای بهاره

به چای های حاصل از طول برداشت در بهار که بهترین کیفیت و مواد مغذی را دارا هستند چای بهاره اتلاق می شود. چای های این فصل حالت نوبرانه و ارزش قیمتی بالایی را دارند و به داشتن رایحه بالا در بین چای ها معروف می باشند. انواع چای های بهار بازارپسندی بالا داشته و در این فصل متقاضیان بسیاری رهسپار نقاط شمالی جهت تامین و خرید عمده این چای ها می شوند. زمان برداشت چای بهاره از اردیبهشت آغاز می گردد.

 

چای بهاره

ویژگی انواع چای بهاره

 • رنگ طبیعی
 • رایحه خوش و بالا
 • مزه گس و تلخ
 • وجود زر در بین دانه های چای

چای بهاره

مرکز فروش چای شمال

مرکز فروش چای شمال در طول سال با برداشت های متعدد چای تنوعی از چای های خوش عطر و رنک کاملا طبیعی و ارگانیک را به مشتریان در سطح کشور عرضه می نماید. در این مجموعه که در شمال ایران مستقر بوده می توان چای ممتاز اعلای بسته بندی شده از بهترین مارک ها و چای فله اصل را در هر حجم از طریق اینترنتی سفارش و خریداری نمود. در هر کجا که هستید می توانید به سریع ترین شکل ممکن سفارشات خود را درب محل کار، منزل و مورد توافق خود دریافت نمایید.

شیوه های فروش چای بهاره

 • فروش سنتی (حضوری)
 • فروش اینترنتی
 • فروش از طریق نمایندگی

چای بهاره

خرید چای بهاره اصل و درجه یک ۹۸

با توجه به حمایت های دولت و مردمی در سال ۹۸ خرید چای بهاره اصل در مرکز فروش چای شمال با استقبال بالاتری نسبت به دیگر سال ها مواجه شده و این امر مصداق درک و پی بردن و اهمیت چای ایرانی در بین خریداران می باشد. برای دریافت چای اصل و کاملا سنتی بهاره کارشناسان واحد فروش همواره همراهتان خواهند بود تا بهترین تجربه ها را از چای سنتی اصیل شمال و سودآوری خوبی را برای خود رقم بزنید.

قیمت چای بهاره ۹۸

مطمئنا عوامل زیادی از جمله کیفیت در این امر دخیل می باشند. هر چه از برداشت ابتدایی سال فاصله و چین های بعدی دخیل می شوند از قیمت چای کاسته و مطمئنا کیفیت پایین تری را به دلیل زبر شدن برگ ها دارا می باشند. قیمت چای بهاره به نسبت چای دیگر فصول بالاتر بوده و همواره خریداران اصلی و واقعی به این موضوع واقف می باشند. برای استعلام قیمت چای بهاره ۹۸ با توجه به حجم سفارش و در دست داشتن قیمت روز می توانید با کارشناسان مرجع تخصصی چای و کارشناسان آن در ارتباط باشید.

نگهداری مناسب ونکات مفید در خرید چای بهاره

 1. برای حفظ و مطلوبیت در نگهداری هر چه بهتر چای های بهاره حتما آن ها را در ظرف های دربسته به دور از رطوبت، نور و مواد معطر بگذارید.
 2. مدت مفید نگهداری چای زمان ۲ الی ۱۸ ماه می باشد.
 3. چای های بهاره رایحه بالا و قدرت رنگ کمتری دارند حتما ۱۲ الی ۵ دقیقه چای را دم کنید.
 4. هر چه ظاهر چای درشت تر مرغوبی و کیفیت بیشتری را خواهد داشت.
 5. در چای های بهاره می توان خرده های رنگ سبز برگ را به دلیل حرارت ندادن بالا مشاهده نمود.
 6. مرکز های فروش معتبر در مشاوره و راهنمایی خرید می توانند بسیار موثر واقع شوند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ارگانیک

خرید عمده چای بهاره

خرید عمده چای بهاره در تهران و سایر شهر های ایران به قیمت روز و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام