بازرگانی تیدا
خانه / چای سرگل / خرید اینترنتی چای سرگل

خرید اینترنتی چای سرگل

خرید اینترنتی چای سرگل ممتاز شمال از بهترین باغات چای لاهیجان از هم اینک آغاز گردید. حداقل حجم خرید جزیی از ۲ کیلو و عمده از ۳۰ کیلو می باشد. فروش چای سرگل فله ای به قیمت درب کارخانه در مرکز پخش چای ایران طی سالهاست که به شکلی تخصصی انجام می گردد.

خرید اینترنتی چای سرگل

راستی تا به حال به چایی که خریداری کردید توجه کرده اید که آیا همیشه یک طعم و رنگ را دارد یا تا حدودی متفاوت از هم هستند؟ آیا می دانید که برگ سبز چای چند مرتبه در سال برداشت می شود؟ چرا هیاهوی خرید چای سرگل بهاره بیش از دیگر چای هاست؟ اهمیت نوشیدن چای برای ما ایرانی ها امری واضح و مورهن است و استفاده از آن پیر و جوان و خردسال نمی شناسد و از کودکی به نوعی با آن آشنا هستیم در مراسمات، جلسات خلاصه غم و شادی ها همه جا با ما عجین شده و خرید آن از ملزومات زندگی روزمره ما گردیده است.

 • کالری پایین (حفظ تناسب اندام)
 • آنتی اکسیدان بالا
 • خاصیت ضد میکروبی
 • خاصیت ضد التهابات
 • رقیق نمودن خون
 • دفع سموم
 • کاهش کلسترول
 • استحکام استخوان ها
 • پیشگیری از آلزایمر
 • مراقبت از قلب

از مهم ترین خاصیت نوشیدن چای خالص و طبیعی می باشد.

خرید اینترنتی چای سرگل

چای سرگل ایرانی

به چای حاصل از برداشت برگ های اولیه چای در آغاز برداشت چای در بهار با توجه به کیفیت بالا سرگل اتلاق می شود که با توجه به ترد و جوان بودن برگ سبز چای کاملا رد و شکننده بوده و عطر این چای تا حدود ۱۰ الی ۱۲% بیش از سایر برداشت هاست. با توجه به در جریان بودن بالای مواد مغذی در برگ ها لذا تلخی و گسی در این چای مشهود بوده و به دلیل حرارت ندادن بالا و امکان سوختن برگ ها تما تکه های کوچک سبز رنگ (برگ چای) را در آن شاهد خواهید بود.

برگ سبز چای چند مرتبه در سال برداشت می شود؟

با توجه به مهیا بودن شرایط رشد و روند طبیعی باغات چای لذا این امکان در کشور ما وجود دارد تا در سه فصل بهار، تابستان و پاییز چای هایی با عناوین چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه را داشته باشیم. از آغاز برداشت چای به فاصله هر ۴۵ روز یکبار برداشت مجدد را خواهیم داشت.

خرید اینترنتی چای سرگل

آیا چای ها یک طعم و رنگ دارند ؟

 1. خیر، برگ های سبز چای در کارخانه طی عملیات مورد نظر بر روی آنها به چای هایی با تفاوت در رنگ و شکل ظاهر حاصل می شوند که می توان به چای سیاه، چای سبز و چای سفید با منشاء در یک گیاه اشاره کرد.
 2. منطقه پرورش گیاه چای نیز از جمله موارد مهم و تاثیرگذار بر روی ماهیت چای است چرا که شما نمی توانید چای دو منطقه همجوار هم را با یک خصوصیت رنگ و رایحه بیابید.
 3. فصل برداشت نیز از موارد دیگر و تاثیرگذار است به طوری که چای های هر فصل خصوصیات منحصر به فرد خود را دارا می باشند.

چرا هیاهوی خرید چای سرگل بهاره بیش از دیگر چای هاست؟

 • خاصیت بالاتر
 • کیفیت بالا
 • رایحه بیشتر و مورد پسند
 • عدم برداشت آن در چین های بعدی
 • متناسب بودن خصوصیات آن با سلایق افراد مختلف

آیا چای سرگل تنها به شیوه کارخانه ای تولید می شود؟

خیر، در نقاط چایخیز بسیاری از کشاورزان طی سال ها تجربه در زمینه تولید و آماده سازی چای لذا از برگ های برداشت اول در منزل توسط دست و دستگاه های سنتی چای دستی را تهیه می نمایند که حجم تولید آن کم، اما کیفیت بالا و ارزش قیمتی بالاتری را نسبت به ارقام کارخانه ای دارد که کالا سفارشی آماده می گردد.

خرید اینترنتی چای سرگل

خرید اینترنتی چای سرگل بهاره

این روز ها خرید اینترنتی چای سرگل بهاره در بین خریداران رونق و رواج بیشتری یافته تا خرید های سنتی، زیرا این چای با حجم پایین تولید و تا دسترسی آن در بازار های مختلف زمان برده و به نظر مشتریان کیفیت مدنظر را ندارد. در این شیوه از خرید مشتریان قیمت پایین تر و کیفیت بالاتر را به دلیل عرضه مستقیم تجربه خواهند نمود کما اینکه توصیه می شود تا از سایت ها و مراکر معتبر و شناخته شده خرید خود را انجام نمایند. خرید اینترنتی چای سرگل در نمایندگی و مرجع پخش چای شمال رضایتمندی و در نتیجه سفارشات بالای چای در سطح کشور را به همراه داشته است.

مرکز خرید چای سرگل اصل

خریداران چای همواره جهت تهیه چای اصل بوده و کیفیت تضمین شده چای می تواند در رضایتمندی و سفارشات مکرر آن ها تاثیرذار باشد. خرید اینترنتی چای سرگل علاوه بر اینکه توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد سبب شده تا فروشندگان خود و محصول خود را بهتر معرفی و از افزایش فروش چای بهره مند شوند. مرکز خرید چای شمال انواع چای اصل و درجه یک و کاملا اصیل از خطه چایخیز را ارائه نموده و جهت سفارش چای صادراتی مرغوب فله نیز می توانید از این طریق اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چای ایرانی سرگل

قیمت چای ایرانی سرگل

قیمت چای ایرانی سرگل در بازار چند است؟ برای خرید چای خوب لاهیجان از چین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام