بازرگانی تیدا
خانه / ضایعات چای / ضایعات چای شمال فروش عمده

ضایعات چای شمال فروش عمده

ضایعات چای شمال فروش عمده و خوبی را امروزه در بازار دارا می باشند. قیمت ضایعات چای شمال چگونه محاسبه می شود؟ خرید انواع ضایعات چای سیاه و چای سبز فله شمال را می توان با ثبت سفارش به کارشناسان واحد فروش چای ایرانی به راحتی انجام نمود.

ضایعات چای شمال

در شمال ایران برداشت چای در فصول بهار، تابستان و پاییز برداشت می شود در این میان فعالیت و تلاش کارخانه ها گسترده و در کیفیت چای به دست آمده تاثیر به سزایی دارد. چای ها بر أساس کیفیت دسته بندی و ضایعات باقی مانده از آن ها جداگانه قرار گرفته و صرف مصارف خاص می گردد. ساقه های چای با دارا بودن مواد مغذی می توانند کاربرد های مختلفی را داشته باشند. امروزه استفاده از پس ماند های باقی مانده از محصولات کشاورزی بسیار اهمیت داشته و مورد توجه قرار گرفته اند.
ضایعات چای شمال

ضایعات چای چیست؟

در کارخانه های چایسازی شمال پس از عملیات سورتینگ و دسته بندی چای ها ضایعاتی از ساقه و چوب و میزان اندکی از چای برجای می ماند که با عنوان ضایعات چای خوانده می شوند. این محصول یکی از پرکاربرد ترین مواد به عنوان کود گیاهی شناخته می شود.
ضایعات چای شمال

ضایعات چای شمال در کشاورزی

ضایعات چای در صورت انباشته شدن و شرایط خاص به کمپوست تبدیل می شوند که در باغباني و كشاورزي به عنوان تقويت‌كننده خاك استفاده مي‌شود و یکی از مهمترین فواید آن تبدیل مواد آلی موجود در ضایعات به مواد معدنی می باشد که به راحتی توسط ریشه های گیاه جذب می شوند. همچنین برای اصلاح خاک نیز ضایعات چایی قابلیت کاربرد مناسبی دارند زیرا چای حاوی نیتروژن فسفر و پتاسیم بوده و سبب می شوند تا کود عالی و تکمیلی از آن مهیا گردد که برای پیشگیری از آفات و بیماری ها مفید می باشد. كارشناسان كشاورزي بر این باور هستند که كمپوست ضایعات چای يكي از بهترين كود هاي عالی گياهي و تقويت‌كننده‌ هاي طبيعي خاك است و مي‌تواند جايگزين خوبي براي كودهاي تجاري شود که مهمترين حسن اين كود، ارزان بودن آن است، بنابراین فروش عمده ضایعات چای شمال را هر ساله شاهد می باشیم.

کاربرد ضایعات چای

  • به عنوان کود ارگانیک
  • کمپوست گیاهی عالی
  • ماده پوششی در کاشت قارچ
  • تولید کافئین
  • تاثیر بر کیفیت مرغ های تخم گذار
  • در صنعت خوراک دام و طیور

ضایعات چای شمال

فروش عمده ضایعات چای شمال

امروزه علاوه بر چای ضایعات آن نیز در صنایع مختلف کاربرد یافته است و شرکت ها و مراکز مرتبط جهت خرید عمده و کلی آن اقدام می نمایند. فروش عمده ضایعات چای شمال در نمانیدگی پخش چای شمال در حال انجام بوده که از طریق ارتباط و هماهنگی با کارشناسان می توانید از موجودی و نرخ روز جهت خرید اقدام نمایید. ضایعات با توجه به نوع درخواست یا فله ای و یکجا عرضه و یا در گونی قرار می گیرند.

قیمت ضایعات چای شمال

ضایعات چای به دلیل درصد پایینی از چای و بیشتر بودن میزان ساقه دارای قیمت ارزانی بوده و منابع کاربرد مختص و ویژه ای را دارا می باشد. در مرکز پخش چای شمال می توان علاوه بر وجود چای درجه یک و اصیل ایرانی بالطبع فروش عمده ضایعات چای را نیز شاهد بود که جهت اطلاع از موجودی و دریافت قیمت می توان از طریق این مرکز و مراکز فعال موجود اقدام به خرید و ثبت سفارش نمود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای دستچین

ضایعات چای ایرانی ارزان قیمت

ضایعات چای چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ ضایعات چای ایرانی ارزان قیمت را از …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام