بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / فروش عمده چای سبز لاهیجان

فروش عمده چای سبز لاهیجان

فروش عمده چای سبز لاهیجان در مجموعه بازرگانی تیدا با قیمت ارزان تر و کیفیت بالا نسبت به دیکر مراکز خرید چای در حال انجام است. فروش عمده انواع چای درجه یک سبز و سیاه از بهترین باغات چای را می توان در این مرجع تخصصی با داشتن کارشناسان مجرب تجربه نمود. آیا علاوه بر خرید کلی چای امکان سفارش کیلویی و حداقل وجود دارد؟

فروش عمده چای سبز

این روز ها یکی از چای های پرکاربرد در بازار و صنایع پزشکی چای سبز است این چای همانند چای سیاه از برگ های سبز گیاه چای طی حذف عملیات اکسیداسیون و تخمیر حاصل می شود. در واقع به موجب تولید این چای در کارخانه برخی از آنزیم های اکسید کننده موجود در برگ های چای غیر فعال شده و پلی فنل برگ های چای سالم باقی می مانند علاوه بر آن به دلیل حذف شدن فرآیند تخمیر طی فرآوری چای سبز، میزان فنل ها کمتر دست خوش تغییرات می گردند. ابتدا و منشاء این چای به کشور چین بازگشته و سپس تولید و ترویج آن به سایر نقاط دنیا شکل گرفته است. در ایران نیز از جمله بهترین تولیدگنندگان چای سبز در شهر چای ایران لاهیجان مشغول به فعالیت هستند و فروش عمده چای سبز لاهیجان در بین سایر شهر ها و نقاط چایخیز ارجحیت بیشتری دارد.

مهم ترین خواص چای سبز

 • خاصیت آنتی اکسیدانی
 • ضد سرطانی
 • ضد التهابی
 • ضد باکتریایی
 • تناسب اندام

فروش عمده چای سبز

اسامی و نام رایج چای سبز لاهیجان در بازار

 • سبز زرین
 • سبز ممتاز
 • شکسته سبز
 • قلم سبز
 • باروتی سبز
 • خاکه سبز

دقت در خرید و نگهداری چای سبز :

 1. در این چای نسبت به چای های سیاه میزان و درصد تقلب کمتر اتفاق می افتد اما ترجیحا آن را از شهر های چایخیز و مراکز اصلی تولید تهیه نمایید.
 2. حتما چای های نوع درشت را به جهت انتخاب و خرید برگزینید.
 3. برای حفظ کیفیت و رنگ چای حتما آن را در ظرف دربسته به دور از نور و رطوبت و دما نگه دارید.
 4. در انتخاب خود دقت نموده و چای مورد نظر را در حجم مورد درخواست سفارش دهید.
 5. چای های سبز بهاره کیفیت و رنگ سبز تری را دارا هستند.
 6. چای های ایرانی بدون دستکاری و کاملا ارگانیک راهی بازار می شوند پس می توانند انتخاب اول خرید شما محسوب شوند.

فروش عمده چای سبز

فروش عمده چای سبز لاهیجان

هر ساله با توجه به حجم تولید قابل توجهی از چای های سبز در نقاط چایخیز همچون لاهیجان و دسترسی راحت به کارخانه های چایسازی و اعتماد از تولید سال بودن چای لذا فروش عمده چای سبز لاهیجان مورد توجه بسیاری از فروشندگان با توجه به سطح کیفیت قابل رقابتش وجود دارد. هم اینک از طریق راه های ارتباطی اینترنتی و سنتی فروش عمده انواع چای خالص لاهیجان وجود داشته و می توان صرفه جوی در وقت و صرف هزینه کمتر را در شیوه خرید اینترنتی چای همانند دیگر محصولات شاهد بود.

مرکز فروش عمده چای سبز

چای های ایرانی با توجه به کمتر دیده شدن و مخدوش بودن اذهان عمومی نست به آن کمتر در معرض دید و فروش در شهر های به دور از نقاط چایخیز قرار دارند. پخش عمده چای از طریق مرکز چای شمال در سراسر ایران موقعیت خوبی را برای تست و خلاف آنچه که تصور عموم بوده فراهم نموده، از طریق این مرکز می توان سفارشات فروش عمده چای سبز و دیگر چای ها را انجام نمود کما اینکه شاهد صادرات چای ایران و شناخته شدن آن در برون مرز ها می باشیم که می تواند جهت پیشرفت و حمایت از چای ایرانی بسیار مثمر ثمر واقع شود.

فروش عمده چای سبز

قیمت عمده چای سبز شمال

در سفارشات و خرید های عمده چای قیمت چای می تواند سبب سفارشات کلی و یا انصراف از خرید آن گردد اما چیزی که واضح و مورهن است این است که قیمت فروش عمده چای سبز شمال و دیگر انواع چای در حجم عمده از قیمت نهایی بسیار کاسته و می تواند منجر به سودآوری خوب و در نتیجه رضایت مصرف کنندگان با توجه به کیفیت بالایش شود.

آیا علاوه بر خرید کلی چای امکان سفارش کیلویی و حداقل وجود دارد؟

بله، شما خریداران عزیز خانگی نیز می توانید جهت سفارشات خود از چای مورد نظر با حداقل حجم ۲ کیلو اقدام نمایید و چای طبیعی و اصیل لاهیجان را مستقیم درب منزل خود در هر کجای ایران تحویل بگیرید.

فروش عمده چای سبز

قیمت چای سبز فله

چای های فله ای همیشه مورد توجه خریداران قرار دارند زیرا قابل رویت بوده و با توجه به حذف هزینه های جانبی بسته بندی از ارزش قیمتی پایین تری برخوردار هستند. قیمت چای فله تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که برای داشتن نرخ کیلویی و استعلام قیمت می توانید در هر زمان از طریق مجموعه فوق و ارتباط با کارشناسان فروش اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز بهاره

خرید چای سبز بهاره ایرانی امساله

چای سبز ارگانیک درجه یک در سال ۱۴۰۰ چه قیمت خواهد بود؟ برای خرید چای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام