بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / قیمت چای سبز ممتاز شمال

قیمت چای سبز ممتاز شمال

چای سبز ممتاز چیست؟ قیمت چای سبز ممتاز شمال در بازار چای چند است؟ خرید و فروش عمده و جزیی بهترین انواع چای سبز اصل و فله ای را می توان از طریق مرجع تخصصی چای ایرانی در سراسر کشور دنبال نمود.

چای سبز ممتاز

قطعا همه ما ایرانی ها در طول روز چندین مرتبه از نوشیدنی ها اسفاده می کنیم و چای از نوشیدنی های محبوب و گرم و دلنشین است که در مراسمات و جلسه ها و دور همی ها جهت احترام به طرف مقابل استفاده می گردد، اما در زمان خرید چای به نکاتی توجه می کنید آیا چای سیاه یا چای سبز را ترجیح می دهید؟ تا چه حد با چای سبز شمال آشنایی دارید؟

چای سبز از جمله چای هایی است که عملیات تخمیر را نداشته و حفظ رنگ سبز و خواص بالای این چای به همین دلیل می باشد. در شمال ایران کارخانه های چایسازی در حال تولید این چای نیز می باشند که علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسب تری از نمونه های وارداتی مشابه خود در بازار می باشد. این چای نیز با عبور از غربال هاب با شماره خاص درجه بندی شده و با نام و اسم خاص به بازار عرضه می گردد.

چای سبز ممتاز

چای سبز ممتاز چیست؟

یکی از درجه بندی های عالی در چای رتبه ممتاز است. هرچه پیچش دانه بندی چای بالاتر باشد درجه مرغوبیت و قیمت آن افزایش خواهد یافت. چای سبز ممتاز حاصل استفاده بهترین و جوان ترین برگ های سبز چای است و با داشتن ظاهر زیبا بازار پسندی و فروش بالای را دارا می باشد. به لحاظ سایز نیز این چای ریز تر از قلم و درشت تر از نمونه چای شکسته می باشد.

چای سبز ممتاز

نحوه دم کردن چای سبز ممتاز شمال

 • آب از دمای جوش افتاده ۸۵ درجه
 • به ازای هر نفر ۱ قاشق مرباخوری از چای
 • تامل زمان ۳ الی ۵ دقیقه جهت دمکشیدن

دمای آب یکی از نکات قابل توجه در دم کردن چای سبز است زیرا دمای جوش می تواند سبب سوختن برگ و ایجاد تلخی زیاد در چای شود. برای طعم دار کردن و افزایش خواص چای های سبز می توانید از زنجبیل، لیمو، دارچین، بهارنارنج، چای ترش و… موجود در منزل استفاده نمایید. حتما برای حفظ رنگ و طعم چای آن را در فضای تاریک و دربسته به دور از نور و حرارت نگهداری نمایید.

چای سبز ممتاز

نحوه عرضه چای سبز ممتاز

 • فله
 • بسته بندی
 • تی بگ

نحوه فروش چای سبز شمال

 • سنتی (حضوری)
 • اینترنتی
 • از طریق نمایندگی ها

چای سبز ممتاز

قیمت چای سبز ممتاز شمال

قیمت چای سبز ممتاز در بازار هر نقطه متفاوت و از نرخ یکسانی برخوردار نیست و در بسیاری از موارد گله مندی متقاضیان را با اختلاف فاحش از چای سیاه بر انگیخته است. در مراکز تولید چای شمال این اتفاق نبوده و شما این دو مدل چای را تقریبا برابر و یا با اختلاف بسیار اندکی از هم خرید خواهید نمود. چای سبز ممتاز قیمت بالاتری را نسبت به ارقام و درجه های ضعیف تر دارا است و در سال ۹۸ به صورت جزیی ۶۰۰۰۰ و عمده ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان معامله گردیده است. از عامل های مهم در تعیین قیمت چای می توان به نکات زیر اشاره کرد :

 1. نوع برگ مصرف شده در تولید چای
 2. نوع چای حاصل از تولید
 3. میزان محصول به دست آمده در هر برداشت
 4. نوسانات ارزی
 5. حجم خرید
 6. فله یا بسته بندی و برند بودن چای
 7. میزان دست به دست شدن تا بازار هدف

چای سبز ممتاز

خرید چای سبز ممتاز

از آنجا که این چای در درجه بندی پس از چای زرین و از جمله پرفروش های بازار محسوب می گردد لذا به دلیل طبیعی عرضه شدن و عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی در آن از گزینه ها و پیشنهادات عالی به جهت خرید می باشد. چای فله ممتاز سبز به دلیل قابل رویت بودن به لحاظ کیفیت و مشاهده رنگ تقاضای بیشتری را دارد تا نسبت به نمونه های بسته بندی. به دلیل وزن دار بودن دانه ها نیز به صورت ۳۰ کیلویی در کیسه ها و یا به دلخواه شما در کیسه های ۱۰ کیلویی عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سبز ممتاز

فروش ویژه چای سبز ممتاز ایرانی

چای سبز ممتاز بهترین کیفیت را دارا بوده و از پرفروش ترین انواع چای در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام