بازرگانی تیدا
خانه / چای ایران / فروش چای به صورت عمده

فروش چای به صورت عمده

فروش چای به صورت عمده در تهران و تمام شهر های ایران از مرکز چای شمال لاهیجان آغاز شد. قیمت انواع چای فله و بسته بندی را می توان بسیار مناسب تر و با سطح کیفیت بالا در اختیار داشت. خرید و فروش عمده چای بهاره و سنتی ۹۸ از هم اینک در حال انجام می باشد.

فروش چای

عرضه محصول چای با توجه به بازار های هدف می تواند نوع و کیفیت خاصی را شامل شود. چای در ایران به شکل طبیعی و سنتی در حال تولید می باشد اما مخدوش کردن اذهان عمومی نسبت به این چای و عدم توزیع مناسب آن سبب شده تا چای های حاوی رنگ و اسانس به شکل راحت تری در دسترس قرار داشته و ذائقه ها به سمت و سیاق عصاره و رنگ کشیده شود. عدم مدیریت فروش چای در بخش چای شمال و قرار نداشتن آن در قفسه فروشگاه ها و مغازه های بسیاری از شهر ها مجال رقابت و فرصت دیده شدن را در بسیاری از موارد از این چای ربوده است.

چای در ایران امکان برداشت در سه فصل از سال را دارا است، چای بهاره ۱۰ الی ۲۰% رایحه بالاتری را داراست و چای تابستان و پاییز رنگدهی بیشتری را دارا هستند. در مورد عوامل موثر اختلاف ارتفاع بر روی چای چه می دانید؟ برگ های سبز چای که در ارتفاع رشد کرده اند رنگ بیشتر داشته و برگ های رشد یافته در نقاط پست به دلیل انطباق با محیط و داشتن پرز بلند تر و بیشتر رایحه بیشتری را در خود دارند. حال فروش چای تولید شده در ایران تنوع خوبی را برای افراد متقاضی ایجاد نموده که می توانند متناسب با بازار چای خوب و مرخوبی را خریداری نمایند.

فروش چای

دلایل خرید چای ایرانی و نه به چای خارجی

 • سلامت چای ایرانی
 • عدم استفاده از رنگ و اسانس
 • تلخی و گسی مورد تایید
 • دسترسی بهتر
 • قیمت ارزان تر
 • کیفیت متناسب با ذائقه ما ایرانی ها
 • عدم خروج ارز از کشور
 • حمایت و عدم رها سازی زمین ها
 • اعتماد بیشتر از محتوای چای خریداری شده
 • تاریخ تولید تازه نسبت به نمونه های وارداتی

فروش چای

خرید عمده چای فله

بسیاری از خریداران به دنبال حجم بالایی از خرید و کاهش هزینه های جانبی هستند که خرید چای فله می تواند گزینه مناسبی با داشتن تنوع در کیفیت و رنج قیمت باشد. فروش چای از مراکز تولید و بدون واسطه هم اینک از طریق سایت ها و مراجع موجود در شمال در حال انجام است که می توانند کمک شایانی را در این زمینه نمایند.

فروش چای

فروش چای به صورت عمده

کارخانه های چایسازی متعددی در شمال کشور خودمان مشغول به فعالیت هستند و شرایط بهینه ای را به جهت فروش مستقیم و معرفی انواع چای فراهم نموده اند به طوری که معرفی محصولات در فضای مجازی و سایت ها توانسته فروش بالاتر چای و شناخت بیشتر برند ها را در پی داشته و در این صورت مصرف کنندگان به درک صحیح تری از کیفیت چای ایران با خرید مستقیم و خلوص بالای چای ها دست پیدا خواهند نمود. فروش چای به صورت عمده نیز از طریق سایت ها و مراجع تخصصی چای در نقاط چایخیز در حال انجام و صادرات چای به سایر نقاط را از این طریق شاهد هستیم.

نحوه فروش چای به صورت عمده و جزیی

 • از طریق مجازی (اینترنتی)
 • فروش سنتی یا حضوری
 • از طریق نمایندگی

فروش چای

قیمت عمده انواع چای

چای ها بر حسب نوع و شکل ظاهر و منطقه ای که در آن تولید می شوند دارای تفاوت هایی با هم هستند که سبب تمایز در ارائه قیمت آن ها می گردد. چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم و… رنج قیمت مختلفی را دارا هستند که برای اطلاع از قیمت روز بهتر است در هر زمان از طریق مکان ها و مراکز معتبر در این زمینه اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت فروش برای چای سیاه فله

چای خوب چه مارکی بخرم؟

چای خوب چه مارکی بخرم؟ آیا بهترین چای خوب و خوش طعم ایرانی را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام