بازرگانی تیدا
خانه / چای ممتاز / چای سیاه ممتاز طبیعی شمال خرید عمده

چای سیاه ممتاز طبیعی شمال خرید عمده

چای سیاه ممتاز طبیعی شمال خرید عمده و پرفروشی را در طول سال دارا می باشد. چرا چای سیاه ممتاز در بازار چای داخل و صادرات چای ایران نقش مهمی دارد؟ قیمت چای سیاه قلم بهاره، سرگل، شکسته و ممتاز بر اساس چه معیاری تعیین می گردد؟

چای سیاه ممتاز

چای سیاه علاوه بر ایران در تمام دنیا از معروف ترین نوع چای است که اکسیداسیون انجام گرفته بر روی برگ ها رایحه و رنگ دلپذیری را بدان بخشیده است. جنبه تجاری و صادراتی این چای بسیار بالا و با تراکنش و تولید بسیار همراه بوده و امروزه فرآوری های بسیاری بر روی این چای انجام پذیرفته و بازار های هدف خوب و همیشگی خود را همچنان طی سال ها دارا می باشد.

چای سیاه ممتاز

چای ممتاز

نوع تولید شده چای سیاه ممتاز از پرطرفدارترین نوع چای است که در تهیه آن از بهترین برگ های بالایی گیاه چای استفاده شده، طعم و مزه این چای به دلیل کافئین طبیعی موجود در برگ های جوان چای به نسبت به چای قلم (که بیشتر از ساقه و برگ های پایین تر گیاه چای تشکیل شده است) در درجه بالاتری قرار دارد و تلخی و گسی مطبوعی دارد. رنگدهی این چای نیز در حد مطلوبی قرار داشته و ارجحیت خاصی را بدان بخشیده است. لازم به ذکر است که در درجه بندی چای ممتاز پس از زرین در رده دوم رار داشته و به لحاظ قیمت از نوع شکسته و قلم بالار می باشد.

چنانچه می خواهید طعم واقعی یک چای خوش عطر و طعم را تجربه نمایید و یا به دنبال افزایش فروش و جلب مشتری هستید چای نوع ممتاز سیاه قطعا کیفیت مورد نظر شما را خواهد داشت.

درجه بندی چای سیاه ممتاز شمال

 • شکسته ممتاز
 • ممتاز ساده
 • ممتاز سورت شده

چای سیاه ممتاز

تفاوت چای سیاه ممتاز با چای سیاه قلم بهاره

چای ممتاز سیاه یکی از درجه بندی های قوی با پیچش در دانه و سایز متوسط است که از شاداب ترین و جوان ترین برگ های دستچین شده چای حاصل می شود، حال آنکه چای سیاه قلم حاصل استفاده از برگ های سوم و چهارم و به دلیل ساختار ضخیم بودن برگ دارای ظاهر درشت و قلم مانند است. چای ممتاز زود دم تر از قلم بوده و میزان درصد چوب کمتری را با توجه به شاخصه مرغوبیت دارا می باشد.

معیار های تعیین قیمت چای

 1. نوع برگ مورد مصرف در تولید چای
 2. شیوه تولید در کارخانه
 3. نوع چای به دست آمده و درجه بندی شده
 4. میزان عرضه و تقاضای بازار
 5. نحوه عرضه مستقیم و فله ای چای یا در بسته بندی قرار گرفتن و برند شدن
 6. فاصله بازار هدف و میزان دست به دست شدن
 7. میزان محصول به دست آمده هر رده در چین های مختلف
 8. اینکه چای به دست آمده معلق به کدام چین چای (بهاره، تابستانه و یا پاییزه) است.

چای سیاه ممتاز

تولید و فروش چای طبیعی شمال

در کارخانه های چایسازی شمال چای ها به شکل سنتی یا ارتدکس در حال تولید هستند که در این شیوه استفاده از هرگونه رنگ و مواد شیمیایی و اسانس ممنوع بوده و چای کاملا ارگانیک و طبیعی تولید و وانه بازار مصرف می شود و از این رو این چای ها با نام چای دیردم ایرانی نامگذاری و در سلامت کامل قرار دارند. چای سنتی سیاه در بین خریداران و فروشندگان سهم خاصی را دارا است و بازار چای سیاه در تمام سال با رونق و فروش خوب و بدون ریسکی همراه می باشد.

چای سیاه ممتاز

خرید عمده چای سیاه ممتاز طبیعی شمال

با توجه به حجم استقبال خوب از چای طبیعی ممتاز شمال و کیفیت بالای این چای و عدم استفاده از هرنوع محرکی در این چای لذا خرید عمده این چای را در طول سال در نقاط مختلف کشور شاهد می باشیم. خریداران این چای همواره می دانند که نوع چای بهاره ممتاز دارای رایحه بیشتر و نوع تابستانه و پاییزه این چای رنگدهی بیشتری را دارا می باشد لذا این چای در هر برداشت مشتریان بسیاری داشته و برای خرید بهترین نوع چای ایرانی بازار چای شمال را به عنوان امن ترین مرکز فروش چای در کشور با داشتن مراکز و کارخانه های متعدد چایسازی بر می گزینند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای ایرانی

خرید چای ممتاز بهاره ۱۴۰۰

خرید چای ممتاز بهاره ۱۴۰۰ از چه زمانی آغاز می شود؟ قیمت خرید چای ممتاز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام