بازرگانی تیدا
خانه / چای ارگانیک / قیمت فروش چای ارگانیک شمال

قیمت فروش چای ارگانیک شمال

چای ارگانیک شمال در بازار چای از مشتریان بسیاری برخوردار است. قیمت فروش چای ارگانیک شمال با سایر چای ها چه تفاوتی دارد؟ چگونه و از کدام مراکز می توان چای سنتی و طبیعی فله و بسته بندی شده را خرید نمود؟

چای ارگانیک شمال

در شمال ایران در نقاط چایخیز سطح باغات گسترده ای از بوته های چای وجود دارند که نقاط مرتفع و پست را شامل شده که اشغالزایی خوبی را سالانه برای قشر چایکار و کارخانه داران و افراد فعال در این زمینه فراهم نموده است. با توجه به اقلیم خاص و مناسب این مناطق و سرمای مناسبی که در زمستان حاکم بوده و روی بوته ها را می پوشاند اجازه رشد و هجوم آفات خاصی را به این مناطق نمی دهد. موقعیت برداشت چای در سه چین از سال با فواصل هر ۴۵ روز انجام شده و چای برداشت شده در هر فصل با همان نام خوانده می شود، یعنی چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه که هریک ویژگی های فصلی و مختص به خود را دارا می باشند.

چای ارگانیک شمال

چای ارگانیک چیست و چرا چای شمال با این نام خوانده می شود؟

به چای های حاصل از بهترین برگ های چای که تحت هیچ سموم و آفت کشی قرار نگرفته باشند و در روند تولید هیچ ذستکاری را شامل نشوند چای طبیعی ارگانیک خوانده می شوند. از آنجا که باغات چای در شمال به صورت طبیعی به روند رشد ادامه داده و نیازی به سمپاشی در آن ها احساس نمی شود لذا واژه یکی از چای های سالم دنیا (چای ارگانیک شمال) را به آن لقب داده اند.

چای ارگانیک شمال

خصلت های بارز چای ارگانیک

  • مزه گس و تلخی بیشتر از چای های حاوی اسانس
  • دیر دم
  • آنتی اکسیدان بالا و خواص بیشتر
  • رایحه طبیعی
  • رنگ عالی و زلال پس از دم کشیدن
  • درصد خلوص بالا

چای ارگانیک شمال

تلخی چای ارگانیک را چگونه حذف کنم؟

آیا می دانید که خاصیت یه چای خالص به تلخ بودن آن است؟ اما این سوال از جمله پرسش هایی است که بسیار از سمت مشتریانی که چای خارجی میل می نمایند پرسیذه می شود. چای خارجی به دلیل عملیات فرآوری و افزودن اسانس عملیات حذف تلخی در چای ها انجام و شما این طعم را حس نخواهید نمود. با نوشیدن چندین باره چای شمال به این مزه عادت و خواهید دید که نوشیدنش چه حس سبکی و خلوصی را برایتان نمایان خواهد ساخت. برای طعم دار کردن چای فوق نیز می توان از :

لیموعمانی

به لیمو

بهارنارنج

دارچین

هل

زنجبیل و… استفاده نمود.

چای بهاره ارگانیک بهتر است یا تابستانه و پاییزه؟

هریک از چای های برداشت شده خصلت های ویژه ای را به همراه دارند که بر مبنای سلایق خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید. چای بهاره رایحه بالاتری داشته و چای تابستان و پاییز رنگ دهی بیشتری را دارند. اکثر مشتریان چای بهاره را به دلیل نوبرانه بودن و خصوصیات ویژه موردپسند بیشتر خواهان می باشند.

چای ارگانیک شمال

قیمت فروش چای ارگانیک شمال

ارزش گذاری قیمتی چای پس از تولید با نظر کارشناسان و کیفیت چای انجام می گردد. چای های ارگانیک از جمله چای های با قیمت بالاتر از چای های عادی موجود در بازار می باشند و فروش ویژه و خاصی را دارا می باشند. چنانچه به دنبال قیمت فروش چای ارگانیک شمال هستید در هر زمان می توانید با ارتباط با کارشناسان مجموعه از بهترین و مناسب ترین قیمت های بازار بهره مند گردید.

چای ارگانیک شمال

فروش چای ارگانیک شمال فله ای در سراسر ایران

استقبال از خرید انواع چای مرغوب و درجه یک و مورد تایید شده به لحاظ سلامتی به خوبی در بین خریداران مشهود می باشد و ترجیح می دهند تا چای مستقیم پس از تولید در دسترس قرار گیرد. هم اینک با راه اندازی شیوه فروش اینترنتی این مشکل رفع و متقاضیان عمده چای و حتی مصرف کنندگان خانگی می توانند تنها با یک سرچ چای اعلای ایرانی را به شیوه سریع در محل مورد توافق دریافت نمایند. فروش چای ارگانیک شمال و اهمیت به مصرف آن در ترویج سلامت و حفظ این سرمایه ملی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

نکاتی در زمینه خرید چای ارگانیک شمال

  • چای ار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ارگانیک

خرید بهترین چای ارگانیک شمال ایران

چای ارگانیک توسط مراکز فروش کارخانه های چایسازی در سطح بازار عرضه می شوند. برای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام