بازرگانی تیدا
خانه / چای ارگانیک / خرید انواع چای ارگانیک ایرانی

خرید انواع چای ارگانیک ایرانی

چای ارگانیک به عنوان چای طبیعی و سالم طرفداران بسیاری را در سرتاسر دنیا دارا است. مفتخر هستیم در مجموعه بازرگانی تیدا (مرجع تخصصی چای شمال) بهترین چای اصیل و سنتی را مستقیم با ارزان ترین قیمت فروش عرضه نماییم. خرید انواع چای ارگانیک ایرانی فله ای و بسته بندی را با این مرکز پخش چای در سراسر ایران دنبال نمایید.

چای ارگانیک ایرانی

چای از جمله محصولاتی است که امروزه دستخوش تغییرات بسیاری گردیده است به طوری که نمونه چای ها از حالت طبیعی و اصل خارج و به نمونه های حاوی رنگ و اسانس در بازار مبدل گردیده است. این عمل سبب شده تا نظرات و سلایق به سمت و سیاق این چای ها با توجه به حجم واردات عظیم سالانه چای در کشور مبدل گردد. زود دم کشیدن چای و رنگ زیاد و عطر غیر طبیعی و بالای چای به یک مزیت مبدل شده و حال آنکه محصولات طبیعی در هیچ کجای دنیا ماهیت و خاصیت خود را به یکباره عیان نکرده و برای نمایان ساختن نیاز است تا زمانی سپری گردد.

چای ارگانیک ایرانی

مختصری از چای ارگانیک ایرانی

گیاه چای در شمال ایران منشاء نداشته و از طریق واردات کشت و تولیدش در نواحی شمالی گسترش یافته است. شرایط اقلیمی حاکم بر شمال به گونه ای است که سبب شده تا با گذران زمستان معتدل و زیر صفر درجه گیاه چای مورد هجوم هیچ آفت و حشره ای قرار نگیرد و ایجاد سندیکای چای و توافق نظر بر کیفیت چای سبب شده تا ممنوعیت افزودن هر گونه اسانس و رنگ را به چای در کارخانه های چایسازی اهد باشیم لذا چای های حاصل از تولید کاملا سالم و خالص و تحت نظارت بوده و به عنوان یکی از چای های طبیعی دنیا نام نهاده شده است.

چای ارگانیک ایرانی

انواع چای ایرانی ارگانیک

 • چای سیاه سنتی
 • چای سبز نیمه تخمیری
 • چای سفید
 • چای دستی و محلی

خصوصیات مختص چای ارگانیک

 1. رنگدهی عالی بدون دستکاری
 2. گسی و تلخی بیشتر و قابل حس
 3. دیر دم
 4. ارزش قیمتی بالاتر
 5. کیفیت سطح بالا
 6. عدم استفاده از هر گونه سم و مواد افزودنی غیر مجاز

دسته بندی چای ارگانیک ایرانی به ترتیب قیمت

 • سرگل
 • ممتاز
 • قلم
 • شکسته
 • باروتی
 • خاکه

چای ارگانیک ایرانی

بهترین چای طبیعی ایرانی

برای اینکه بتوان به بهترین چای طبیعی ایرانی دست پیدا نمود قطعا منابع تولید و فروش چای در نواحی چایخیز به عنوان مکان های معتبر برشمرده می شوند. چای در شمال در بهار، تابستان و پاییز برداشت شده که چای بهاره از برترین نمونه ها بوده و چای سیاه در میان چای ها اب استقبال بالاتری مواجه است. برای خرید بهترین چای حتی المقدور نمونه های درشت تر را نسبت به نمونه های ریز و پودری ترجیح دهید و برای داشتن بهترین چای دنیا حتما زمانی را جهت دمکشیدن اختصاص دهید. چای ممتاز و چای سرگل دو نمونه از چای اعلای ایرانی نام دارند.

چای ارگانیک ایرانی

خرید چای ارگانیک ایرانی

برای خرید و دسترسی بهتر به چای ایرانی طبیعی راه کار های خوبی از سمت دولت و فعالین این عرصه اندیشیده شده که می توان به جلوگیری از واردات گسترده چای خارجی و حمایت از چای داخله و تبلیغات و سایت های فعال اشاره نمود. توصیه برای خرید انواع چای ارگانیک ایرانی به همه هموطنان با توجه به نظارت های موجود بر این چای و سطح کیفیت بالای آن وجود دارد. هم اینک عرضه و فروش اینترنتی چای سنتی ایرانی سبب شده تا موقعیت بهتری جهت خرید و استفاده از آن فراهم آید و خریداران عمده و فروشندگان چای در سراسر کشور می توانند بهترین چای درجه یک را با قیمت های رقابتی تهیه و تامین نمایند.

مراکز فروش چای ارگانیک ایرانی در سراسر کشور

از آنجا که عرضه و توزیع چای ارگانیک ایرانی شاید در برخی نقاط با وجود اشباع بازار از نمونه های وارداتی بدون نام و نشان مشخص وجود نداشته باشد لذا تمامی خریداران در سطح کشور می توانند با مرکز فروش چای شمال خرید مستقیم انواع چای ارگانیک و سالم را تجربه نمایند که این امر مزیت های بسیاری همچون: دسترسی یا سرعت در پخش چای، قیمت ارزان تر، امکان بهره مندی از چای چه عمده و چه جزیی، عرضه چای فله و برند، معرفی بهتر چای ایران و مرغوبیت و خلوص بالاتر را به همراه دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چای

فروش عمده چای ارگانیک

فروش عمده چای ارگانیک با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در سراسر ایران آغاز شد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام