بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / خرید چای با کیفیت ایرانی و فاکتور های مهم در انتخاب چای

خرید چای با کیفیت ایرانی و فاکتور های مهم در انتخاب چای

خرید چای با کیفیت ایرانی و فاکتور های مهم در انتخاب چای تا حدودی نیاز دارد که فردی متبحر و از این محصول شناخت کافی داشته باشید. فروش عمده و جزیی با کیفیت ترین و بهترین چای شمال ایران مستقیم و با قیمت های رقابتی آغاز شد. خرید اینترنتی و آنلاین مزیت دیگر جهت دسترسی به چای اعلا و ممتاز سنتی و طبیعی می باشد.

خرید چای با کیفیت

چای در تمام دنیا از محصولات شاخص برشمرده شده و به شیوه های مختلف تحت عملیات در کارخانه برگ سبز چای به انواع و اقسامی از چای تقسیم می گردد که در ایران دو چای سیاه و چای سبز از شناخته شده ترین چای ها می باشند. برای خرید چای باید نکات مهمی را به لحاظ کیفیت و سلامت چای مدنظر قرار دهید. ملاک شما در زمان خرید چای چیست؟

اکثر مردم می خواهند چایی داشته باشند که سریع آماده شده و رایحه و طعم مورد نظر آن ها را به یکباره در خود داشته باشد، اما آیا می دانید که افزوده شدن موادی همچون اسانس و شمپاشی نمودن باغات چای می تواند چای حاصله و آماده فروش و مصرف را به یکی از زیان بارترین نوشیدنی ها مبدل نماید؟ باید بدانید که هیچ محصول طبیعی به تنهایی نمی تواند انتظارات شما را فراهم نماد و علی الخصوص در چای برای آماده شدن باید زمانی را تعلق داده تا چای دم کشیده و رنگ و رایحه اصلی خود را نمایان کند.

 

خرید چای با کیفیت

چای ایرانی

لازم است بدانید قبل از تبدیل شدن چای خشک ایرانی گیاه چای در بهترین شرایط آب و هوایی رشد می نماید و به دلیل عدم وجود آفات در باغات چای شمال بوته ها سمپاشی نشده و برگ های چای برداشت شده در سلامت کامل قرار دارند. در کارخانه ها نیز با توجه به قوانین سفت و سخت چای ها تحت هیچ شرایطی از افزودنی در آن ا استفاده نشده و بدون دستکاری کاملا سالم و خالص به بازار عرضه می گردند. چای ها در مراحل آخر تولید از غربال های خاص که شماره های خاصی را دارا هستند عبور کرده و در نتیجه سرنوشت نهایی آن ها با اسامی خاص رقم می خورد.

خرید چای با کیفیت ایرانی

زمان های برداشت چای

با مساعد بودن تمامی شرایط در باغات چای برداشت از نیمه دوم بهار هر سال آغاز شده و تا پاییز ادامه می یابد که چای هر فصل دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد و خاصی است که با اسامی همان فل نام نهاده می شوند و عبارتند از :

 • چای بهاره
 • چای تابستانه
 • چای پاییزه

چای بهاره با کیفیت ترین چای ایرانی نام داشته و درصد رایحه و رنگدهی عالی را دارا است و نمونه های چای سرگل و چای ممتاز بهار از جمله رده های خرید چای با کیفیت قرار می گیرند.

ضرورت خرید چای با کیفیت ایرانی

 1. صرفه جویی در هزینه ها و کمک به اقتصاد خانواده
 2. ارگانیک ترین و طبیعی ترین چای دنیا
 3. فاقد مواد افزودنی شیمیایی و اسانس
 4. حمایت از چایکار ایرانی
 5. حمایت از کسب و کار چای ایرانی
 6. صرفه جویی ارزی برای کشور
 7. قیمت ارزان تر
 8. دسترسی راحت تر
 9. اطمینان از تازه بودن

خرید چای با کیفیت ایرانی

خرید چای با کیفیت ایرانی

این یک واقعیت است که ایران ارگانیک ترین چای دنیا را تولید می نماید بدین معنی که در هیچ مرحله ای از هیچ گونه آفت کش و یا کود شیمیایی استفاده نمی گردد. چای های وارداتی برای رنگ و طعم بخشیدن به چای از اسانس ها و مواد مختلف استفاده می نمایند . با حمایت و خرید چای با کیفیت ایرانی خود به خود نیاز به واردات چای کمتر شده و ارز کمتری صرف واردات چای می شود. بنابراین با خرید چای ایرانی یک گام به سوی پیشرفت بیشتر و وابستگی کمتر برداشته شده و دلگرمی بیشتری را برای تولیدکننده و چایکار به همراه دارد.

قیمت چای با کیفیت ایرانی

قیمت پایین و ارزان تر چای ایرانی را حتما در بازار مشاهده نموده اید به دلیل تولید در داخل و پرداخت یارانه دولت جهت خرید تضمینی برگ سبز این چای بهای تمام شده بسیار کمتری نسبت به چای خارجی داشته و می تواند بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد ضمن اینکه تولید سال و کیفیت بالا و قابل رقاتی را دارا است. قیمت هر چای با توجه به نوع چای ممتاز بودن یا چای قلم و خاکه و… متفاوت است و بهتر است برای این منظور و تفاوت قیمت در فصول متعدد برداشت با مرکز چای شمال در لاهیجان همراه و با بهره مندی ار اطلاعات کارشناسان مربوطه بهترین چای سنتی و اصیل ایرانی را خریداری نمایید.

خرید چای با کیفیت

فاکتور های مهم در انتخاب و خرید چای با کیفیت چیست؟

 • چنانچه چای طبیعی و مرغوب را در آب سرد بریزید خواهید دید که رنگ نمی دهد در واقع هرقدر چای دیرتر دم بکشد مرغوب‌تر خواهد بود.
 • رایحه چای یک مشخصه مهم است، مقداری از چای را در مشت بگیرید و در آن بدمید اگر طبیعی باشد أصلا حاوی بویی شبیه ادکلن نیست.
 • یک چای با کیفیت و اصل به هیچ وجه حتی ساعتی پس از دم کشیدن زلال و شفافیت خود را از دست نداده و ته نشین نمی گردد.
 • یک چای اصیل و مرغوب رنگ سیاه و مشکی دارد و مات می باشد چنانچه چایی براق بود به ماهیت آن شک کنید زیرا حاوی اسانس است.
 • چای ها در فصول مختلفی برداشت و تولید می شوند که بهترین آن چای چای بهاره می باشد.
 • مراکز مهم در نواحی چایخیز قطعا در انتخاب و خرید چای با کیفیت برای شما فاکتور مهمی محسوب می گردند.
 • چای های با ظاهر درشت کیفیت بهتری را دارا هستند.
 • در چای اصل پس از دم کشیدن لایه چربی به دلیل عدم وجود اسانس مشاهده نمی شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام