بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / قیمت خرید و فروش انواع چای ایرانی

قیمت خرید و فروش انواع چای ایرانی

قیمت خرید و فروش چای ایران در بازار چای چند است؟ آیا به دنبال خرید عمده و یا جزیی چای هستید؟ قیمت خرید و فروش انواع چای ایرانی در سایت های اینترنتی اعلام شده و قابل دسترسی می باشد، از این رو می توان با آگاهی مرغوب ترین و بهترین چای ائم از چای سیاه، چای سبز و چای ترش فله و بسته ای را در سریع ترین زمان سفارش داد.

قیمت خرید و فروش چای

بسیاری از خریداران امروزه به منظور جستجو در رابطه با قیمت محصول مد نظر خود سایت های اینترنتی را مد نظر قرار داده و استفاده می کنند، زیرا در این فضا شرکت های زیادی فعالیت داشته و می توانند قیمت روز محصولات خود را به صورت عمده و خرده اعلام دارند. برای خرید چای ایرانی نیز کمک گرفتن از سایت ها برای اطلاع از قیمت بسیار مهم بوده و افراد زیادی به آن روی آورده اند.  سه چای سیاه، چای سبز و چای سفید ایرانی در منشاء از یک گیاه به نام چای تهیه می شوند و در نوع فرآوری از هم متفاوت و مجزا می گردند اما چای ترش هم از نظر آب و هوایی لازم و هم نوع گیاه متفاوت بوده و در نقاط گرمسیری همچون سیستان و بلوچستان در ایران پرورش می یابند. قیمت خرید و فروش انواع چای ایرانی در بازار های مختلف تحت تاثیر عوامل مختلف متفاوت می باشد.

قیمت خرید و فروش چای

عوامل موثر بر قیمت خرید و فروش چای ایرانی

 • نوع برگ یا گل
 • نوع درجه بندی و کیفیت چای
 • میزان دست به دست شدن
 • هزینه های جانبی
 • فله یا بسته بندی بودن چای
 • حجم و میزان تقاضا ائم از عمده و یا جزیی
 • میزان محصول به دست آمده
 • عرضه و تقاضای بازار
 • میزان واردات

قیمت خرید و فروش چای

خصلت انواع چای ایرانی

 • دیردم
 • خوش رنگ
 • خوش طعم
 • رایحه طبیعی
 • خالص
 • بدون کوچکترین افزودنی و محرک رنگ در چای

 

قیمت خرید و فروش چای

در چه زمان و از کدام چای بخریم؟

چای در شمال ایران در سه فصل برداشت می شود یعنی چین بهاره، چین تابستانه و چین پاییزه و چای سیاه و سبز حجم بالای تقاضای خرید چای را دارا می باشند. اسامی این دو چای به لحاظ درجه بندی عبارتند از : چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه. بالاترین سطح کیفی در این چای ها تعلق دارد به چای سرگل و ممتاز که سرگل تنها در بهار برداشت شده اما چای ممتاز در هر سه چین موجود می باشد.
چای ترش که متعلق است به نقاط گرمسیری همچون سیستان و بلوچستان که در اردیبهشت هر سال کاشت و در آبان ماه برداشت می شود و در این زمان بهترین موقعیت جهت خرید عمده را دارا می باشد. قیمت خرید و فروش چای ایرانی در انواع سیاه، سبز و قرمز از طریق مجموعه فوق قابل عرضه و ارائه می باشد.

قیمت خرید و فروش چای

فروش انواع چای ایرانی

کمک گرفتن از سایت های اینترنتی برای فروش انواع چای، به شرکت های ایرانی کمک زیادی در جذب مشتری نموده است، به این ترتیب توانسته اند فروش خوبی را تجربه نموده و صادرات مطلوبی را رقم زنند. از این رو فروش از سایت های اینترنتی می تواند تقاضای خرید چای را نیز افزایش دهد. قیمت خرید و فروش چای ایرانی نسبت به انواع و نمونه های وارداتی موجود در بازار بسیار پایین تر و کیفیت بسیار بالایی را دارا می باشند. با توجه به سلایق مختلف انواع چای در بازار چای ایران در حال عرضه و فروش می باشد.

قیمت خرید و فروش چای

قیمت خرید و فروش انواع چای ایرانی

کمک گرفتن از سایت های اینترنتی برای اطلاع از قیمت خرید و فروش چای ایرانی در خرید به افراد کمک زیادی می کند، زیرا می توانند محصول مد نظر خود را با مقایسه قیمت ها سفارش داده و از نظر کیفیت نیز به آنها اطمینان داشته باشند. با توجه به فعالیت عرضه کننده های مختلف در سایت های اینترنتی، همیشه قیمت روز چای در دسترس است. برای داشتن نرخ روز تکیه به یک مرکز و یا نمایندگی چای معتبر می توان کمک بزرگ و شایانی را به خریداران نماید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی ۴۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز ایرانی ۳۵۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱  ایرانی ۲۲۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ ایرانی ۲۰۰۰۰
 چای سیاه قلم ایرانی ۲۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی ایرانی ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت ایرانی ۳۰۰۰۰
چای سبز ممتاز ایرانی ۳۵۰۰۰
چای سبز شکسته ۱ ایرانی ۲۲۰۰۰
چای سبز شکسته ۲ ایرانی ۲۰۰۰۰
چای سبز قلم ایرانی ۲۵۰۰۰
چای سبز قلم ریز ایرانی ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم درشت ایرانی ۳۰۰۰۰
چای ترش ایرانی عمده ۴۸۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

خرید چای ایرانی درجه یک

خرید چای ایرانی درجه یک را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه چای شمال (بازرگانی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام