بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / نمایندگی چای لاهیجان اصلی

نمایندگی چای لاهیجان اصلی

نمایندگی چای لاهیجان به عنوان معتبر ترین مرکز پخش چای بهترین انواع چای درجه یک را به صورت بی واسطه و مستقیم در سطح کشور عرضه می نماید. آیا به دنبال خرید و قیمت دست اول چای از طریق نمایندگی اصلی هستید؟ نمایندگی چای لاهیجان در این راستا فروش چای شمال در تهران و تمام شهر های ایران را عهده دار گردیده است.

چای این نوشیدنی اصیل و جادویی به یک اقتصاد قوی و پویا در دنیا مبدل گردیده است به طوری که بازار چای در سطح جهانی از رونق خاصی برخوردار بوده و در هر لحظه حجم بالایی از آن در حال مبادله و صادرات می باشد. نقش نمایندگی های چای در این میان می تواند بسیار مهم واقع شود تا به آسانی چای در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

نمایندگی چای لاهیجان

معرفی چای لاهیجان

در ایران شهر لاهیجان مرکز و پایگاه اصلی تولید چای نامیدهمی شود و برای اولین بار چای از طریق ژنرال کنسول ایران در هند به نام کاشف السلطنه به کشور جهت کشت و آزمون وارد گردیده و با موفقیت در لاهیجان به انجام رسیده. نام چای لاهیجان هم اینک علاوه بر بازار چای داخل در بخش صادرات نیز بسیار معتبر بوده و فعالین این عرصه به خرید آن اهمیت بسیاری می دهند.

نمایندگی چای لاهیجان

 

پخش عمده چای لاهیجان در سراسر ایران

همیشه عامل پخش به موقع و مدیریت صحیح توزیع چای از عوامل مهمی در شناخت و فروش بالا محسوب می گردند. نمایندگی چای لاهیجان با داشتن شعبات و مراکز عمده فروش در دیگر شهر ها تلاش نموده تا سرعت در انتقال را در صدر قرار داده تا این چای مرغوب و خوش رایحه و کاملا طبیعی و سالم در اختیار متقاضیان آن قرار گیرد. هم اینک در سراسر ایران می توان به این چای محبوب دسترسی پیدا نمود.

نمایندگی چای لاهیجان

چای قابل عرضه در نمایندگی چای لاهیجان

شما می توانید در این مجموعه بهترین چای سیاه و سبز را در انواع سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه را در انواع درجه بندی و رنج قیمتی جهت فروش در بازار داخل و انواع چای صادراتی فله را به همراه تمامی مدارک مورد نیاز دریافت نمایید.

نمایندگی چای لاهیجان

نمایندگی چای لاهیجان

از جمله راه کار های خاص دسترسی به چای اعلای ایرانی ایجاد نمایندگی اینترنتی بوده که هم اینک طی سال ها در حال فعالیت بودهف نمایندگی چای لاهیجان توانسته با موفقیت در افزایش فروش چای ایران :

  • بهترین انواع چای
  • قیمت ارزان تر
  • سرعت بالا در انتقال چای
  • معرفی اینترنتی و فروش در گستره بیشتر
  • کسب اعتماد بالا
  • تضمین کیفیت محصول
  • ارسال مستقیم

را با کسب رضایتمندی از سمت شما محترمین دریافت نماید. نمایندگی چای لاهیجان اصلی را نمی توان در دیگر نقاط مشاهده نمود. انواع چای سیاه، چای سبز، چای دستی لاهیجان مستقیما با قیمت واحد قابل عرضه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام