بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی

خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی

خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی در مرکز چای شمال امکان پذیر می باشد. در این مرجع فروش بهترین انواع چای سیاه و چای سبز به صورت دست اول انجام می گردد. با ثبت سفارش خرید چای اینترنتی و آنلاین مرغوب ترین چای اصیل ایرانی را در سراسر کشور دریافت نمایید.

خرید اینترنتی چای

چای شمال ایران

گیلان و مازندران تنها و بزرگ ترین تامین کنندگان چای در ایران هستند و چای تولید شده در این نواحی مطابق با استاندارد جهانی و سنتی و خالص است و با نوشیدن این چای می توان فواید بیشماری را درک نمود. چای شمال ایران از جمله بهترین چای ارگانیک دنیا نامگذاری و چای سیاه و چای سبز از برترین تولیدات چای در این نقاط می باشند. این چای ها در سلامت کامل و فاقد هر ماده شیمایی هستند و با توجه به طبیعی ببودن دیردم و نیاز به دم کشیدن دارند که امری طبیعی برشمرده می شود. خیرد و فروش چای شمال علاوه بر بازار داخلی سهم صادراتی نیز داشته و به اقصی نقاط دنیا نیز ارسال می گردد.

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای عمده و کیلویی با قیمت عالی

خریداران چای در بازار همواره کیفیت چای برایشان بسار حائز اهمیت بوده و در ازای کیفیت مورد تایید هزینه های خوبی را نیز پرداخت می نمایند. در کشور ما چای با بهترین شیوه سنتی در حال تولید بوده و با بهترین قیمت در حال عرضه می باشد. نمونه های وارداتی موجود در بازار علاوه بر اینکه خلوص خوبی نداشته و حاوی رنگ و اسانس می باشند اما با قیمت بالایی نیز به فروش می رسند. با توجه به دسترسی بهتر و اعتماد بیشتر از چای ایرانی لذا فرصت خوبی از طریق خرید اینترنتی چای از شمال فراهم شده و خریداران می توانند چای درخواستی را با قیمت عالی و کیفیت تضمینی دریافت کنند. چنانچه فروشگاه داشته، تجار چای و یا مصرف کننده خانگی و یا از ارگان ها هستید جهت خرید و ثبت سفارش می توانید از هم اکنون با ما در ارتباط باشد.

انواع چای قابل عرضه در مجموعه

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه
 • چای کله مورچه یا ساچمه ای
 • چای دستی
 • چای صادراتی
 • بهترین برند چای ایرانی لاهیجان
 • نمونه های خالص چای فله

خرید اینترنتی چای

مزیت های خرید اینترنتی چای

 1. جابجایی سریع
 2. هزینه های کمتر
 3. اعتماد بیشتر
 4. دسترسی بهتر به منابع تولید
 5. امکان خرید چای تازه
 6. امکان خرید حجم جزیی و عمده چای
 7. فرهنگ سازی بهتر
 8. جلب مشتری بیشتر و شناخت در بازار های مختلف
 9. حمایت بیشتر از تولید کننده و کشاورزان

خرید اینترنتی چای

فروشگاه اینترنتی چای شمال

این روز های فروشگاه های اینترنتی توانسته اند به جاگاه اثبات شده ای رسیده و خریداران بدین طریق با ارتباط با تامین توانسته اند کیفیت های مطلوب و مدنظر خود را بهتر دریافت نمایند ضمن اینکه هزینه های کمتری را به جهت خرید پرداخت می نمایند. خرید اینترنتی چای فرصت انتخاب بهتر و دسترسی به محصولات بیشتری را فراهم نموده و در فروشگاه اینترنتی چای شمال می توان هر حجم از چای ارگانیک و اصیل را از حداقل ۲ کیلو ثبت و انجام نمود.

عرضه انواع چای سنتی ایرانی به قیمت درب کارخانه

وجود منابع باغات چای در شمال ایران علی الخصوص استان گیلان و فعالیت کارخانه های چایسازی در این نقطه سبب شده تا عرضه انواع چای سنتی ایرانی به قیمت درب کارخانه از طریق سایت ها و سفارشات خرید اینترنتی چای فراهم و بتوان با چای خالص و سنتی این خطه بیشتر آشنا شد. بهترین چای بهاره درجه یک و خوش رنگ ترین چای تابستان و پاییز را همراه با مجموعه تیدا در شرار ایران تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام