بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / مرکز پخش عمده چای لاهیجان

مرکز پخش عمده چای لاهیجان

پخش عمده چای لاهیجان در سراسر ایران هر ساله با شناخت کیفیت و مرغوبیت چای های این خطه به خوبی در حال انجام است. برای خرید عمده چای درجه یک حداقل سفارش چقدر باشد و آیا نمایندگی چای شمال می تواند تناژ های بالا را تامین نماید؟ در مرکز پخش عمده چای لاهیجان چای فله و بهترین مارک چای عرضه می گردد.

پخش عمده چای لاهیجان

قطعا از هر ایرانی که بپرسید کدام نوشیدنی در دادن حس خوب و رفع خستگی مفید است نام چای را به زبان خواهند آورد. این نوشیدنی آنچنان در بین ما ایرانی ها رسوخ نموده و به دل نشسته که باب احترام به میهمان، جلسات، غم و شادی ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. موقعیت قرارگرفتن شهر لاهیجان در اقلیم مناسب و دارا بودن شرایط لازمه جهت رشد گیاه چای سبب شد تا هم اینک این نقطه به یک مرکز امن و مطمئن جهت پخش عمده چای لاهیجان به سراسر ایران محسوب گردد.

مختصری در مورد گیاه چای

این گیاه از جمله گیاهان حساس است که قابلیت کشت در هر نقطه ای را دارا نیست. برگ های این گیاه در تمام طول سال سبز و بدون ریزش است که به آن بی خزان یا همیشه سبز می گویند. چنانچه این بوته هرس نگردد می تواند تا ارتفاع ۸ متر نیز رشد و به درخت تبدیل گردد. با توجه به ویژگی های گیاه چای در سطح باغات چای هیچ آلودگی را نمی توانید شاهد باشید و در پاکیزگی هوا نیز نقش موثری دارد. در صورت نشستن برف بر روی گیاه و دمای زیر صفر درجه در زمستان اجازه رشد آفت و حشره خاصی را در این گیاه نمی دهد.

پخش عمده چای لاهیجان

صنعت چای لاهیجان

چای از جمله گیاهانی است که از طریق واردات به کشور کشت و تولیدش گسترش یافته و منشاء اصلی آن به چین و هند باز می گردد از این رو عمر طولانی از صنعت چایسازی در لاهیجان نمی گذرد اما در همین مدت با تجربه بالای تولیدکنندگان و نظارت های سازمان چای و کارشناسان خبره چای مرغوب و باکیفیت در این شهر تولید و علاوه بر بازار داخلی سهم قابل توجهی در صادرات چای ایران را عهده دار می باشد. نحوه تولید و آماده سازی چای در لاهیجان سنتی یا ارتدوکس نامیده می شود و به داشتن چای خوش رنگ و خوش رایحه مشهور می باشد.

اسامی چای لاهیجان

  • چای سیاه
  • چای سبز
  • چای سفید
  • چای دستی یا محلی

معرفی اسامی درجه بندی شده چای به ترتیب کیفیت

  • سرگل
  • ممتاز
  • قلم
  • شکسته
  • باروتی
  • خاکه

پخش عمده چای لاهیجان

مرکز پخش عمده چای لاهیجان

مراکز و کارخانه های چایسازی در شهر لاهیجان یک موقعیت عالی و ویژه ای را برای متقاضیان فراهم نموده زیرا با مرکزیت این نقطه می توانند به راحتی و بی دغدغه چای مورد نظر خود را در سطوح کیفی مختلف ائم از برند یا فله ای خریداری نمایند. مرکز پخش عمده چای لاهیجان آماده همکاری با فروشندگان و افراد فعال در این حیطه بوده و همواره با ارائه مرغوب ترین چای ایرانی اصیل تلاش نموده تا بازار رقابتی خوبی را در برابر نمونه های وارداتی ایجاد نماید.

برای خرید عمده چای درجه یک حداقل سفارش چقدر باشد و آیا نمایندگی چای شمال می تواند تناژ های بالا را تامین نماید؟

جهت خرید عمده حداقل سقف سفارشات از چای های متنوع از ۵۰ کیلو آغاز می گردد و جهت تهیه و تامین چای در تناژ های بالا نیز همواره در کنارتان خواهیم بود تا تجارت خوب و موفقی را در حوزه چای ایرانی تجربه نمایید.

پخش عمده چای لاهیجان

خرید و فروش عمده چای لاهیجان

آوازه و شناخت کیفیت بالای چای های لاهیجان در بین مردم سبب شده تا با اثبات این امر در طی سال های اخیر آمار بالای تقاضا را در شهر های مختلف ایران شاهد باشیم کما اینکه چه شامل خریداران عمده و چه خریداران جزیی باشد. از این رو در کنار پخش عمده چای لاهیجان فروش جزیی آن را نیز فراهم نموده و زین پس جهت خرید و فروش عمده و جزیی چای سنتی و اعلای لاهیجان می توانید در هر نقطه از کشور به شکل مستقیم، بی واسطه و تضمینی اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام