بازرگانی تیدا
خانه / چای ایران / مرکز چای ایران و فروش بهترین چایی ایرانی در بازار

مرکز چای ایران و فروش بهترین چایی ایرانی در بازار

مرکز چای ایران و فروش بهترین چایی ایرانی در بازار با قیمت رقابتی و کیفیت بالا را فراهم نموده است. خرید عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز فله و بسته بندی به شکلی کاملا خالص و دست اول در این مرکز انجام می شود. جهت سفارش انواع چای مرغوب جهت عرضه در بازار داخل و صادرات چای شمال مرکز چای ایران همواره همراهتان خواهد بود.

مرکز چای ایران

چای این کالای پرکاربرد در دنیا یکی از تجار های مهم را به خود اختصاص داده است. این نوشیدنی در تمام فرهنگ ها با توجه به آداب و رسوم مخصوص استفاده گردیده و خواص دارویی و درمانی بسیاری دارد و توانسته در صنایع مختلف نیز کاربرد یابد. امروزه چای های خالص و اصیل طرفداران بسیاری را یافته اند زیرا با توجه به منابع فرصت طلب و سودجو چای های حاوی رنگ و مواد شیمیایی در دسترس قرار گرفته و مضرات بسیاری را به دنبال داشته که با روشن شدن این موضوع بازگشت و طلب چای طبیعی و ارگانیک در حال افزایش می باشد.

مرکز چای ایران

تاریخچه چای در ایران

مصرف چای در ایران به زمان های دور باز می گردد اما از ترویج کشت و تولید آن در ایران زمان زیادی نمی گذرد. ایران به دلیل موقعیت قرارگیری در جاده ابریشم و نقل و انتقالات یکی از موقعیت های عالی را دارا بود که گذر چای از این خطه سبب کناره روی قهوه و جایگزینی چای به جای آن شد. محمد میرزا چایکار ملقب به کاشف السلطنه پدر چای ایران مسبب ترویج چای در ایران و منطقه لاهیجان بوده وی در این راه زحمات بسیاری را متحمل شد تا کشور را به لحاظ تولید چای و عدم خروج ارز از کشور قدرتمند نماید اما این صنعت از آن سال هادر فراز و نشیب های بسیاری قرار گرفت و در دهه های اخیر با حمایت های دولت و مردم افزایش فروش بهترین چایی ایرانی را در بازار شاهد می باشیم.

مهم ترین مناطق کشت چای در ایران

مهم ترین مناطق کشت چای در ایران دو استان گیلان و مازندران هستند که شهر های خاصی از آن ها به کشت و تولید چای مشغول هستند. ۹۰ درصد باغات چای در گیلان و مابقی ۱۰% در مازندران قرار دارند. مراکز اصلی تولید چای عبارتند از :

 • لاهیجان
 • لنگرود
 • رودسر
 • فومن
 • املش
 • واجارگاه
 • سیاهکل
 • آستانه
 • شفت
 • تنکابن
 • رامسر

مرکز چای ایران

مرکز چای ایران

مرکزیت تولید و پرورش چای در ایران به شهر لاهیجان باز می گردد از این رو سندیکای کل چای کشور در این شهر بنا شده و نظارت های سفت و سختی بر کیفیت چای با کارشناسان مجرب انجام می گردد. در مرکز چای ایران می توان نمونه های برتر و مرغوب بهترین چای ایرانی را شاهد بود که با قیمت های بسیار رقابتی در حال عرضه هستند کما اینکه هم اینک بسیاری از کشور ها نیز خواهان چای ایرانی و در نتیجه مراجعه به مرکز چای ایران می باشند.

خرید چای از مرکز چای ایران چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟

 1. تجربه کیفیت بالاتر
 2. قیمت های ارزان تر
 3. امکان خرید مستقیم
 4. امکان خرید هر حجم از سفارش حتی خانگی
 5. معرفی بهتر چای ایرانی و معرفی آن در پهنه و گستره بیشتر
 6. دسترسی یکجا به چای های متنوع
 7. حمایت از چایکار و تولید کننده

مرکز چای ایران

فروش بهترین چایی ایرانی در بازار

همیشه تهیه بهترین چای در بازار یکی از آمال و آرزو های هر خریداری است. فروشندگان بسیاری در عرصه چای ایرانی در حال فعالیت هستند اما عرضه و فروش بهترین چای در بازار می تواند در اعتماد سازی و افزایش جلب مشتری بسیار موثر باشد. مرکز چای ایرانی برای حذف واسطه ها و عرضه کیفیت و قیمت مناسب اقدام به ارسال و پخش مستقیم انواع چای ایرانی نموده و شما از این طریق خواهید توانست چای مورد نظر را در حجم کیلویی و عمده خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت فروش برای چای سیاه فله

چای خوب چه مارکی بخرم؟

چای خوب چه مارکی بخرم؟ آیا بهترین چای خوب و خوش طعم ایرانی را می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام