بازرگانی تیدا
خانه / چای قلم / قیمت چای سیاه قلم بهاره

قیمت چای سیاه قلم بهاره

چای سیاه قلم بهاره لاهیجان در بسته بندی های ۱ کیلویی و کیسه های ۲۰ کیلویی به فروش می رسد. قیمت چای سیاه قلم بهاره با توجه به کیفیت و درجه بندی متفاوت بوده اما ارزان تر از دیگر انواع چای همچون چای سرگل و ممتاز است. خرید اینترنتی بهترین نمونه های چای سنتی شمال در بازرگانی تیدا انجام می پذیرد.

اسامی چای ها معرف خصوصیات مختص به آن چای در شناخت راحت تر و انتخاب هر چه بهتر آنهاست. نوشیدنی چای بعد آب به عنوان یک نوشیدنی خالص و طبیعی بسیار مورد توجه قرار دارد اما سود جویی های بسیار در این حوزه سبب شده تا تقلب های بسیاری را شاهد باشیم علی الخصوص در نمونه های چای سیاه که نیاز است تا فرد متبحر و کارگشته ای در این زمینه باشید. امروزه نگاه بسیاری به این نوشیدنی تغییر یافته و تنها آن را در صورتی خوب و مرغوب می دانند که سریع آماده مصرف شود، رایحه و رنگ بسیار داشته و یا طعم و مزه مورد دلخواه خودشان را داشته باشد. تا چه حد چای سیاه قلم را می شناسید؟ آیا تاکنون از این چای مصرف نموده اید؟ چه چیز های در مورد نمونه های برداشت شده بهاره این چای می دانید؟

چای سیاه قلم بهاره

چای سیاه قلم بهاره چیست؟

این چای از چای های با ظاهر درشت است که به همین دلیل با عنوان قلم نامگذاری گردیده. و از برگ های دوم و سوم در بهار حاصل میآید. چای قلم به دلیل داشتن ساقه های چای دارای رایحه بالا بوده علی الخصوص در نوع بهاره که ساقه ها ترد و رایحه بیشتری در آن ها جریان دارد. با توجه به ظاهر درشت، پیچش برگ را در این نمونه چای شاهد هستیم، این چای دیر دم تر بوده و تلخی و گسی خاصی را دارا می باشد. برای استفاده از این چای به دلیل درشتی باید حتما از میزان بیشتری چای استفاده نمایید.

اسامی انواع چای سیاه قلم

 1. قلم ساده با چوب
 2. قلم ریز
 3. قلم نیم ریز
 4. قلم درشت
 5. قلم ۳

چای سیاه قلم بهاره

کدام نوع چای سیاه قلم بهاره طرفداران بیشتری دارد؟

در خود نواحی شمالی مردم علاقه وافری را به چای قلم ساده دارا هستند زیرا معتقدند که این چای علاوه بر خوش رایحه بودن خواص بسیاری را نیز به دنبال دارد که چنانچه به این نقاط سفر کنید و علی لخصوص در قهوه خانه ها استشمام رایحه چای قلم در فضا را حتما إحساس خواهید نمود. کارخانه های چایسازی برای حل مشکل ظاهر و افزایش بازار پسندی آن، با استفاده از دستگاه سورتینگ چوب ها را حذف و به حداقل رسانیده که هم اینک چای قلم بدون چوب در بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چای سیاه قلم بهاره

قیمت چای سیاه قلم بهاره

چای های بهاره از ارزش قیمتی و کیفیتی بالایی برخوردار هستند. نمونه چای قلم نیز از این امر مستثنی نبوده و نوع بهاره آن نسبت به پاییزه و تابستانهاندکی با قیمت بالاتر به فروش می رسد. برای دریافت قیمت چای سیاه قلم بهاره از نیمه دوم اردیبهشت هر سال می توان اقدام نمود تا ضمن ارتباط با مراکز فروش معتبر از بهترین قیمت رقابتی بازار بهره مند شوید.

 • تعداد واسطه ها
 • نوع چای
 • فله یا برند
 • حجم درخواستی
 • میزان تقاضای بازار
 • فاصله بازار تا مبدا در قیمت بسیار تاثیر گذار هستند.

چای سیاه قلم بهاره

خرید بهترین چای سیاه قلم بهاره از درب کارخانه

برای اینکه بتوانید شرایط ایده آل خرید تضمینی را انجام نمایید این امکان فراهم شده تا در هر شهری که هستید بتوانید با خرید مستقیم انواع چای تجربه خوبی را از چای اصیل ایرانی داشته باشید. تمامی چای ها با کیفیت بالا، تضمین و به صورت دست اول به سراسر کشور ارسال خواهد شد و متقاضیان محترم می توانند سفارشات خرید عمده و جزیی خود را ارائه تا مرغوب ترین چای طبیعی دنیا را در اختیار داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم بهاره

خرید و قیمت چای قلم بهاره لاهیجان

چای قلم بهاره یکی از چای های سنتی اصیل با رایحه و قیمت اقتصادی است. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام