بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / بازار چای ایرانی فروش انواع چای سیاه و سبز شمال

بازار چای ایرانی فروش انواع چای سیاه و سبز شمال

بازار چای ایرانی فروش انواع چای سیاه و سبز شمال را چگونه و با چه قیمتی انجام می نماید؟ آیا به دنبال خرید بهترین چای اصیل شمال هستید؟ با بازرگانی تیدا می توان چای طبیعی و درجه یک دنیا را به شکل عمده و حتی جزیی خریداری و در اختیار داشت.

بازار چای ایرانی

چای در دنیای گذشته و دنیای امروز از نوشیدنی های گرم و مهیجی است که نوشیدنش حس طراوت و شادابی بخشیده و مهم بودن این کالا در سبد خرید خانوار ها سبب شده تا به شغلی مهم در سراسر دنیا مبدل شود. چای های متنوعی را می توان در بازار های چای رویت نمود اما چیزی که به طور کل واضح و روشن است این است که چای سیاه و چای سبز همواره محبوبیت بالایی را داشته و در صدر معاملات و صادرات چای قرار دارند.

در ایران در نواحی شمال واقع در دو استان گیلان و مازندران چایکاری یکی از مشاغل مهم محسوب شده و بوته های چای در بهترین شرایط آب و هوایی در نقاط مرتفع و پست پرورش یافته و با توجه به حساسیت بالای این گیاه در شرایط مختلف لذا می توان کیفیت و تنوع خوبی را در این چای ها شاهد بود. سهم تولید چای داخل چیزی در حدود۲۵ الی ۲۶ هزار تن بوده و مابقی چای از طریق واردات سالانه به بازار چای ایرانی تزریق می گردد.

بازار چای ایرانی

بازار چای ایرانی

با توجه به مصرف بالای چای در کشور ما لذا لازم است تا نظارت ها و کنترل های بیشتری بر چای های موجود در بازار علی الخصوص کنترل مرز ها و ورود چای های قاچاق بدون اطلاع از محتوی آن ها انجام گیرد. از این رو بازار چای ایرانی فروش انواع چای سیاه و سبز شمال را با توجه به رعایت استاندارد های خاص یعنی عدم استفاده از سموم در باغات چای و عدم افزودن هیچ ماده خارجی به چای انجام نموده و امید است تا با استفاده صحیح از چای ایرانی حامی چایکاران بوده و در پایا ماندن صنعت چای ایرانی و توسعه و پیشرفت آن کوشا باشیم.

چای ایرانی با چه اسامی در بازار خوانده می شوند؟

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

بازار چای ایرانی

مهم ترین مشکلات صنعت چای ایرانی

 1. عدم مکانیزه بودن باغات چای و دشواری برداشت
 2. واردات عظیم و بی رویه چای در بازار و مقابله چای داخل با آن
 3. عدم وجود استاندارد خاص بر روی چای ها جهت تطابق نمونه و چای ارسالی
 4. عدم حمایت کافی از چایکار و مشکلات معیشتی این قشر و در نتیجه رها نمودن باغات چای
 5. وجود تعرفه های گمرکی
 6. پراکندگی باغات چای از هم و فاصله از کارخانه ها
 7. هزینه های بالای بسته بندی و در نتیجه ضعف در این حیطه
 8. عدم معرفی بهتر و بیشتر چای و کمبود جذب بازار صادراتی

بازار چای ایرانی

فروش انواع چای سیاه و سبز شمال

از آنجا که فاصله بسیاری از شهر ها از نقاط چایخیز صرف وقت و هزینه های بسیاری را به همراه دارد لذا فروش اینترنتی انواع چای سیاه و سبز شمال را به شکلی بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه های چایسازی در بهترین مرکز تولید چای ایرانی یعنی لاهیجان فراهم نموده ایم و بدنی شیوه چای ها به شکل تازه تر و صد در صد خالص به مصرف کنندگان و خریداران عمده عرضه خواهد شد.

قیمت چای ایرانی در بازار

قیمت چای ایرانی بسته به نوع و کیفیت در بازار متغیر خواهد بود. با توجه به برداشت های متعدد چای در نواحی چایخیز شمال ائم از چای بهاره، چای تابستان و چای پاییزه با اسامی مختلف و درجه بندی شده لذا توصیه کاربردی ما به شما جهت داشتن قیمت روز چای ارتباط با کارشناسان واحد فروش مجموعه بازار چای ایرانی بوده تا از نرخ های عالی و کیفیت چای اصل شمالی بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

خرید چای ایرانی درجه یک

خرید چای ایرانی درجه یک را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه چای شمال (بازرگانی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام