بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / خرید انواع چای بهاره ایرانی

خرید انواع چای بهاره ایرانی

برای خرید انواع چای بهاره ایرانی از چه زمان می توان اقدام به ثبت سفارش نمود؟ انواع چای بهاره ۹۸ با توجه به حمایت های دولت با فروش خوب و بالایی مواجه گردید. جهت خرید بهترین مارک و چای بهاره اعلا همیشه چای لاهیجان در اولویت انتخاب قرار دارد.

با توجه به مصرف بالای چای خارجی در سطح بسیاری از شهر های ایران لذا اطلاعات در زمینه چای ایرانی اندک و در موارد بسیاری دیده شده که با مخدوش نمودن اذهان عمومی و مصرف چای های حاوی رنگ و اسانس که سریع آماده می شوند در مقابل چای ایرانی جبهه گرفته و آن را به دلیل دیر دمی و رایحه طبیعی چای نامرغوبی می دانند. اما آیا می دانید که چای خوب لازم است تا مدت زمانی را دم کشیده و نباید رایحه ای مانند ادکلن که حاوی اسانس است را به همراه داشته باشد؟

خرید انواع چای بهاره

توصیفی از چای بهاره

برگ های سبز چای در سه فصل از سال قابلیت برداشت را دارند و با اسامی ملقب به هر فصل به طور کلی خواند می شوند مانند چای بهاره، چای پاییزه و چای تابستانه. چای های برداشت شده در بهار به دلیل یکدوره تجدید قوا و استراحت زمستانه به شکل نوبر و با خاصیت بالا هستند که با نوشیدن آن ها طعم تلخی و گسی طبیعی به دلیل دست کاری را مشاهده خواهید نمود. چای بهاره :

 1. درصد رایحه بالاتری را نسبت به سار چای ها داراست.
 2. رنگدهی عالی دارد.
 3. تلخی و گسی بالاتر داشته
 4. خاصیت بیشتر
 5. به دلیل برداشت برگ های بسیار جوان زر چای را می توان در این نمونه ها شاهد بود.
 6. چای های این فصل وزین تر بوده

خرید انواع چای بهاره

معرفی اسامی انواع چای بهاره

 • چای سرگل بهاره
 • چای ممتاز بهاره
 • چای شکسته بهاره
 • چای قلم بهاره
 • چای باروتی بهاره
 • چای خاکه بهاره

چای سرگل بهاره لاهیجان

چای سرگل یکی از بهترین چای های موجود در بازار چای ایران است که تنها در ابتدای برداشت از یک غنچه و دو برگ بسیار شاداب و جوان طی عملیات انتقال به کارخانه حاصل می شود. چای سرگل تولید شده در لاهیجان در میان چای های شمال با مرغوب ترین نام خوانده شده و خرید انواع چای بهاره لاهیجان مدنظر خریداران چای سنتی ایرانی که آن را نوشیده و مصرف نموده اند قرار دارد.

برای خرید انواع چای بهاره ایرانی از چه زمان می توان اقدام به ثبت سفارش نمود؟

برداشت اولین چین چای اگر تمامی شرایط مهیا و آماده باشد را می توان از هفته اول و دوم اردیبهشت شاهد بود و مناسب ترین زمان جهت خرید را می توان از نیمه دوم اردیبهشت هر سال با توجه به افزایش خحم تحویل برگ سبز توسط کشاورزان و افزایش حجم تولید چای دانست.

خرید انواع چای بهاره

خرید انواع چای بهاره ایرانی

از آنجا که طبیعت بکر و عالی شمال ایران سبب شده تا بهترین چای سیاه و چای سبز تولید و آماده مصرف شود لذا گزینه عالی و فرصت مناسبی جهت فعالیت خوانده می شود. برای خرید انواع چای بهاره ایرانی به شکل تضمینی و کاملا اصل مجموعه بازگانی تیدا با سال ها تجربه در این زمینه و داشتن کارشناسان مجرب همواره همراهتان بوده و کیفیت برتر چای اصیل ایرانی را برایتان به ارمغان می آورد. با انتخاب درست و خرید چای اعلای شمال در پیشرفت و ماندگاری و حمایت از این تولید ملی کوشاتر باشیم.

خرید انواع چای بهاره

قیمت انواع چای بهاره

برای تعیین قیمت خرید انواع چای بهاره عامل ها و فاکتور های متعددی دخیل هستند و به هیچ وجه نمی توان کیفیتی مشابه را از دو کارخانه با توجه به موقعیت قرار گرفتن در کدامین منطقه و نوع برگ تحویلی انتظار داشت. برای اینکه بتوانید مرغوب ترین چای شمال ایران را به شکلی دست اول و به دور از واسطه با قیمت رقابتی و ارزان تر از بازار در اختیار داشته باشید جهت استعلام قیمت و موجودی می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش چای بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان در تهران و سایر شهر های ایران از طریق فروشگاه اینترنتی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام