بازرگانی تیدا
خانه / چای سرگل / خرید چای سرگل شمال عمده و جزیی

خرید چای سرگل شمال عمده و جزیی

چای سرگل شمال از جمله چای های اعلای ایرانی است که همیشه مشتریان خود را دارا می باشد. خرید چای سرگل شمال عمده و جزیی از مرکز فروش چای ایران در حال انجام است. انواع چای فله سیاه و سبز با قیمتی رقابتی آماده پخش در سراسر شهر های تهران، شیراز، مشهد و… می باشند.

چای سرگل شمال

شمال ایران با دارا بودن خاک غنی دارای محصولات کشاورزی عالی، سالم و کاملا ارگانیک است که محبوبیت خاصی را به آن ها بخشیده است. چای یکی از ارقام قابل رشد در برخی شهر ها و نقاط گیلان و مازندران است که با توجه به همیشه سبز بودنش قابلیت برداشت در سه فصل از بهار، تابستان و پاییز را دارا است. بر مبنای درجه بندی چای ها با اسامی خاصی در بازار نام نهاده می شوند که هر نام معرف خصوصیت ویژه ای از آن چای است. شهر لاهیجان برترین تولیدکننده چای نام داشته و می توان کیفیت ها و درجه بندی های مختلف چای ها را در این شهر در برهه های مختلف سال شاهد بود.

چای سرگل شمال

چای سرگل چیست و چه مشخصاتی دارد؟

به چای خشک به دست آمده از اولین برداشت بهاره چای سرگل گفته می شود که دارای اندکی پیچش در ظاهر بوده و در رنگ و رایحه سرآمد دیگر چای ها می باشد. این چای انتخابی از برگ های اول، دوم و سوم بالایی گیاه چای است و تنها در فصل بهار می توان این چای را شاهد بود و در دیگر چین ها این چای را نخواهیم داشت. به دلیل کیفیت، خاصیت و نوبرانه بودن برگ ها این نام به این چای داده شده است.

عوامل و فاکتور های مهم در ایجاد چای سرگل مرغوب

 • شرایط مساعد در طول زمان داشت و برداشت
 • منطقه مورد کشت
 • چیدن و انتخاب صحیح برگ ها
 • شیوه صحیح حمل چای تا کارخانه
 • نحوه صحیح تولید

ویژگی های ظاهری چای سرگل شمال

 1. دارای زر در چای به دلیل داشتن جوانه میانی پرز دار
 2. دارای ظاهر و سایزی متوسط به دلیل تردی برگ ها
 3. شکننده بودن به دلیل ترد و جوان بودن برگ گیاه چای
 4. وزین بودن دانه های چای
 5. عدم سورت در این چای به دلیل کیفیت بالا و رویت سایز های مختلف دانه های چای
 6. وجود دانه های کوچک سبز حاکی از حرارت ندادن بالا به چای به خاطر تلخ شدن برگ های ظریف و جوان
 7. رایحه مطبوع ۱۰ الی ۲۰ درصد بالاتر از چای دیگر فصول

چای سرگل شمال

خرید چای سرگل شمال عمده و جزیی

در طی دهه های اخیر توجه و خرید چای سنتی و طبیعی در بین عموم جامعه در حال افزایش می باشد. خرید عمده و جزیی چای سرگل در کنار دیگر چای ها در حال انجام است و دسترسی به چای سالم با توجه به تولید چای در نواحی شمالی بسیار ساده و آسان گردیده و فروشندگان چای نیز هرساله با آغاز برداشت به دنبال تهیه چای سرگل شمال بوده تا نیاز مشتریان خود را فراهم نمایند. شما می توانید حداقل سفارشات خود را از ۲ کیلو در خرید های خانگی و عمده از ۵۰ کیلو را به راحتی ثبت و در سریع ترین زمان آن را در محل مورد توافق دریافت نمایید.

خرید اینترنتی چای سرگل

امروزه دسترسی تازه به چای سرگل در سراسر کشور فراهم آمده خرید اینترنتی از طریق مراکز تولید و فروش راه خرید مسقیم را فراهم نموده و می توان به چای تولید تازه و کیفیت بالا و قیمت ارزان تر دست پیدا نمود. بیشتر مشتریان به تفاوت کیفیت و ماهیت چای طبیعی پی برده اند و با مصرف آن به صراحت خواص آن را مشاهده و لمس نموده اند. خرید چای سرگل شمال عمده و جزیی از طریق سایت چای شمال (بازرگانی تیدا) امکان پذیر گردیده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید چای سرگل بهاره 1400

خرید چای سرگل بهاره ۱۴۰۰

خرید چای سرگل بهاره ۱۴۰۰ در بزرگ ترین و معتبرترین مرکز فروش چای شمال امکانپذیر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام