بازرگانی تیدا
خانه / چای ممتاز / خرید و فروش چای ممتاز لاهیجان

خرید و فروش چای ممتاز لاهیجان

چای ممتاز اصل کیفیت بالاتری را نسبت به چای قلم و دیگر انواع چای دارا می باشد. قیمت خرید و فروش چای ممتاز لاهیجان در سال ۹۸ چقدر اعلام گردیده است و حداقل حجم سفارش آن از چند کیلو محاسبه می شود؟ چای ممتاز تولید شده در گیلان به عنوان چای اعلای ایرانی بازار فروش و رضایت بالایی را توانسته به خود اختصاص دهد.

چای ممتاز

چای های موجود در بازار با توجه به نوع چای تولید شده در کارخانه های مختلف دارای رنج قیمتی مختلف و کیفیت های مختلفی می باشند به طوری که مثلا برای خرید چای ممتاز اگر از یک مغازه به مغازه دیگر بروید شاید کیفیت های مختلفی را با نام چای ممتاز مشاهده نمایید. این رقم بندی در هر رده از چای ها ائم از شکسته، قلم و… قابل مشاهده بوده و به بهترین کیفیت از هر رده طبقه بندی اتلاق می شود. هر چه برگ های مصرفی در تولید چای از کیفیت بالاتری برخوردار باشند چای حاصله کیفیت بیشتری را نیز دارا خواهد بود.

چای ممتاز

چای ممتاز لاهیجان

به طور کل چای ممتاز اصل لاهیجان را می توان به دست آمده از بهترین برگ های سبز چای در انتهای بالای ساقه دانست. این چای در ظاهر دارای پیچش بوده که هرچه این پیچش در چای قابل رویت تر و بیشتر باشد چای حاصله مرغوب تر، سنگین تر و پربهاتر خواهد بود. نوع چای بهاره ممتاز از چای های دیگر چین ها گران تر و باکیفیت تر می باشد.

ویژگی چای سیاه ممتاز

 1. تلخی و گسی کمتر از چای سرگل
 2. رنگدهی طبیعی و بی نظیر
 3. رایحه طبیعی و دوست داشتنی
 4. کاملا طبیعی و بدون افزودنی
 5. چای مورد پسند در اکثر ذائقه ها

چای ممتاز

خرید چای ممتاز ایرانی اصل

خریداران چای همواره به دنبال خرید چای اصل و درجه یک می باشند و چنانچه این اطمینان در آن ها حاصل شود این امر می تواند علاوه بر کسب رضایت، بازگشت و تداوم خرید و سفارش را به دنبال داشته باشد. چای ممتاز ایرانی از جمله چای هایی است که به دلیل عدم استفاده از هر گونه محرکی به شکلی طبیعی دارای این قدرت است که با رایحه و رنگ عالی توجه خریداران را به خود جلب نماید. خرید بی واسطه این چای می تواند در دسترسی به کیفیت مطلوب تر و تضمینی نقش موثری را ایفا نماید بنابراین خرید و فروش چای ممتاز لاهیجان را مستقیم در سراسر کشور مهیا نموده تا خریداران بتوانند این چای سنتی و اصل شمال را در هر حجم موردنظر به آسانی در اختیار داشته باشند.

فروش چای ممتاز لاهیجان

برای تهیه و تامین دست اول چای خریداران همواره به دنبال منابعی هستند تا بتوانند در هر زمان از چای مورد نظر خود خریداری نمایند. با توجه به حجم تقاضای بالای چای ممتاز لاهیجان لذا فروش انواع چای بهاره، تابستانه و پاییزه آن و پخش عمده آن در سراسر کشور مستقیما فراهم گردیده تا به دور از هرگونه واسطه بتوان کیفیت بالاتر و مورد تایید تری را در اختیار داشت.

چای ممتاز

قیمت خرید و فروش چای ممتاز

قیمت خرید و فروش چای ممتاز می تواند در حجم و میزان خرید مشتریان تاثیر بسیاری را داشته باشد کما اینکه این چای بسیار هم مورد توجه قرار دارد. قیمت جزیی چای سیاه و سبز ممتاز در بهار ۹۸ هرکیلو ۵۰۰۰۰ تومان بوده و قیمت عمده آن از ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان متغیر بوده که برای داشتن نرخ دقیق و روز در هر چین و با توجه به عوامل دخیل در این جریان لذا می توان با توجه به شزایط فراهم شده در مجموعه می توان با کارشناسان واحد فروش مرکز چای شمال در ارتباط بود.

شرایط دریافت سفارشات

با توجه به درخواست خرید چای از سمت مصرف کنندگان خانگی و عمده فروشان لذا میزان سفارشات متغیر بوده و برای دریافت لازم است تا حداقل میزان سفارشات جزیی از ۲ کیلو و برای خرید عمده حداقل ۵۰ کیلو لحاظ گردد.

چای ممتاز

نکات لازم برای دم کردن یک چای خوب و خوش دم ایرانی

 1. چای مرغوب و طبیعی
 2. کتری، سماور و قوری چینی
 3. آب جوش و کم کردن دما تا آب از دمای جوش بیوفتد.
 4. به ازای هر نفر یک قاشق چای
 5. ریختن آب بر روی چای و تا سطح چای نه بیشتر و نه کمتر
 6. کم کردن شعله گاز و قرار دادن قوری بر روی کتری یا سماور
 7. قرار دادن پارچه نخی بر روی قوری برای دم کشیدن بهتر چای
 8. تامل مدت ۱۰ الی ۱۵ دققه جهت دمکشی چای
 9. آماده شدن چای خوش عطر و خوش طعم و خوش رنگ اصیل ایرانی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای ممتاز

قیمت خرید چای ممتاز بهاره لاهیجان

چای ممتاز توسط کارخانه های چایسازی معتبر شمال ایران در (گیلان و مازندران) و برداشت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام