بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز لاهیجان

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز لاهیجان

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز لاهیجان با قیمت مناسب در سراسر ایران از طریق فروشگاه چای شمال امکان پذیر می باشد. بهترین انواع چای اصیل گیلان لاهیجان برداشت بهاره به صورت تازه و به قیمت درب کارخانه در حال عرضه می باشند. خرید و فروش چای در بازار را بدون معطلی و با سرعت بالا تجربه نمایید.

همواره یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی چای شمال عرضه چای طبیعی و فاقد اسانس با قیمت مناسب به متقاضیان بوده و با توجه به اینکه این مرکز در شهر چای ایران، لاهیجان قرار دارد لذا این بستر فراهم است تا چای با بالاترین میزان کیفیت از بهترین کارخانه های چای لاهیجان دستچین و به صورت فله ای و بسته بندی در دسترس خریداران آن در سراسر ایران قرار گیرد.

خرید اینترنتی چای

تفاوت چای سیاه و چای سبز را می دانید؟

این دو چای از گیاه چای و برگ های سبز آن طی فرآیند متفاوت در کارخانه به دست می آیند و وجه تمایز این دو در فرآیند تولید حذف یا استفاده از اکسایش و در رنگ ظاهر می باشد. این چای دسته بندی یکسان با اسامی یکسانی دارند. و در مدت زمان دم کشیدن و رایحه و رنگ و مزه با هم فرق دارند.

خرید اینترنتی چای

چای لاهیجان

حتما همه شما ایرانی ها چای لاهیجان را می شناسید و یا از خریداران و فروشندگان این چای هستید. وجود باغات چای و کارخانه های چایسازی بسیار در این شهر سبب شده تا صنعت چایسازی در این منطقه پیشگام و مقررات تولید چای خالص و بدون اسانس در این رویه رعایت و در نتیجه می توان یکی از بهترین انواع چای دنیا را در این شهر و نقاط همجوار آن جستجو نمود. شیوه تولید چای در اسن شهر کارخانه ای و در کنار آن به صورت محدود توسط چایکاران حرفه ای به صورت دستی است. خرید سنتی (حضوری) و خرید اینترنتی بخش مهم فعالیت مراکز عرضه کننده چای در این نقطه بوده و همواره بستر های خوبی برای خریداران در سطح کشور فراهم شده است.

خرید اینترنتی چای

فروشگاه چای شمال و فروش اینترنتی انواع چای باکیفیت

فروشگاه اینترنتی چای شمال با رویکرد آشنا سازی عموم مردم با انواع چای خالص و عرضه انواع چای باکیفیت شامل چای ایرانی اصل و اصیل در نمونه های چای سیاه و چای سبز امکان خرید چای مرغوب ایرانی را آسان تر از هر زمان دیگر نموده است. انواع چای آماده در این فروشگاه جهت خرید اینترنتی چای عبارتند از :

 • چای سرگل سیاه و سبز
 • چای ممتاز سیاه و سبز
 • چای سیاه و سبز قلم ساده و سورت شده
 • چای سیاه و چای سبز شکست در درجه بندی های ۱ و۲ و ۳
 • چای باروتی سیاه و سبز
 • چای خاکه از نوع سیاه و سبز
 • بهترین انواع چای صادراتی درجه یک
 • برترین برند چای لاهیجان
 • مرغوب ترین چای ارگانیک و سنتی
 • چای دستی سیاه
 • اعلاترین چای فله اصل و خالص

که توسط متخصصان مرجع پیش رو در بهترین کیفیت و بسته بندی در سریعترین زمان ممکن در سراسر ایران و جهت صادرات تحویل می گردند.

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز لاهیجان

اهمیت خرید اینترنتی چای امروزه به بخش جدا نشدنی در این صنعت مبدل شده است به طوری که بخش قابل توجهی از درآمد این حوزه هم اینک بدین شیوه در حال انجام می باشد. مراجع و مراکز اینترنتی چای در لاهیجان توانسته اند در طی سال های اخیر با معرفی بهتر و بیشتر چای ایرانی به دنیا بدون در نظر گرفتن مرز و حیطه خاصی نقش و گام موثری را در ترویج این محصول ناب و خوش عطر و طعم داشته باشند. در این شرایط خریداران می توانند از حداقل سفارش دو کیلو را تا تناژ های بالا ثبت و در سریع ترین زمان چای ارگانیک و درجه یکی را در محل مورد توافق دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام