بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / خرید اینترنتی چای ارزان شمال

خرید اینترنتی چای ارزان شمال

خرید اینترنتی چای ارزان شمال را نسبت به نمونه های وارداتی با کیفیت تضمینی و طبیعی در بازرگانی تیدا در سراسر بازار ایران تجربه نمایید. فروش بهترین چای بهاره، چای فله، چای سیاه اصل و انواع چای سبز سنتی و ممتاز و صادراتی را می توان در این مرکز مشاهده نمود. قیمت های روز و چای ۱۰۰% اصیل ایرانی را دست اول دریافت نمایید.

در زندگی روزمره ما ایرانی ها چای نقش مهمی را ایفا می نماید. آیا چای تولید داخل را نوشیده اید؟ آیا می دانید که چای شمال ایران به عنوان یکی از بهترین چای های دنیا نام دارد؟ برای خرید چای چه راه کاری را بهتر می دانید؟ چه ملاک هایی را مدنظر دارید؟

خرید اینترنتی چای

چای شمال

این چای در بخش ها پراکنده ای از شمال ایران در گیلان و مازندران پرورش و تولید داده می شود. شیوه تولید این چای ها ارتدوکس یا سنتی نام دارد و چای سیاه و چای سبز مهم ترین تولیدات این مناطق می باشند. از این رو لازم است تا ارزش سلامتی و قیمت ارزان تر این چای ها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که می تواند منجر به ارزآوری بالاتر و شناخت بیشتر آن در سایر کشور ها گردد.

ارزش گذاری قیمت چای

برای تعیین قیمت نوع چای مورد بررسی قرار می گیر چه به لحاظ کیفیت و چه شکل ظاهر سپس از گران تا ضعیف قیمت گذاری می شوند. اگر بخواهیم به ترتیب از گران به ارزان چای ها نام ببریم عبارتند از چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و چای خاکه کما اینکه فصل برداشت، واسطه ها، هزینه های بسته بندی و حمل و نقل نیز در این امر سهیم بوده و باعث می شوند تا قیمت نهایی مختلفی را در بازار های مختلف شاهد باشیم. خرید اینترنتی چای این روز ها سبب شده تا چای ارزان تر و کیفیت بهتری در دسترس همگان قرار گیرد.

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای ارزان شمال

برای خرید چای در بازار ایران خرید سنتی در شهر ها رایج بوده، اما برای خرید عمده و حتی امروزه کیلویی راههای جدید و پیشرفته ای وجود دارد. وجود سایت های تخصصی و مراکز فروش عمده چای در شمال همواره فعالیت بسیاری داشته و توانسته اند در سراسر ایران پخش چای درجه یک و خالص را با قیمت ارزان فراهم نمایند. با خرید اینترنتی و آنلاین شرایط دسترسی به چای تازه و تولید سال بهتر شده و می توان چای خوش رنگ، خوش رایحه و مرغوبی را در دسترس داشت.

خرید اینترنتی چای

فروش عمده و آنلاین چای

خریداران عمده ای چای در سطح بازار همواره به دنبال تامین و تهیه چای برای رفع نیازات مشتریان خود می باشند. فروش عمده چای از سمت مراکز چایسازی شمال فرصت خوبی را فراهم نموده چرا که علاوه بر شرایط حضوری به صورت آنلاین هم ثبت سفارشات را انجام و امکان فروش عمده و خرید اینترنتی چای را برای خریداران در سطح بازار فراهم نموده اند. چای صادراتی درجه یک، چای سیاه ارگانیک، چای سبز ممتاز، انواع چای فله ای و بهترین چای بسته بندی عمده ای با قیمت ارزان و اصیل و خالص در حال عرضه در مجموعه می باشد.

مزیت های برشمرده خرید اینترنتی چای

 • قیمت ارزان تر
 • کیفیت های بهتر
 • تنوع بهتر محصولات
 • امکان ثبت سفارشات خرید عمده و جزیی
 • ثبت سفارشات صادراتی
 • امکان خرید چای فله و هم برنددر کنار هم

خرید اینترنتی چای

نکات قابل توجه در زمان خرید چای

 1. عدم بوی ماندگی در چای
 2. وزین بودن یا سبک بودن چای
 3. چای های با ظاهر درشت تر مرغوب تر خوانده می شوند.
 4. عدم رنگدهی سریع چای در آب سرد
 5. عدم یکدستی در رنگ و براقیت چای
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام