بازرگانی تیدا
خانه / چای صادراتی / قیمت خرید چای صادراتی ایران

قیمت خرید چای صادراتی ایران

خرید چای صادراتی در انواع درجه بندی ها از ممتاز تا شکسته و باروتی را می توان از معتبرترین مراکز فعال در زمینه صادرات انجام نمود. قیمت خرید چای صادراتی ایران به روز چند است؟ آیا با مرکز فروش و صادرات چای در شمال ایران آشنایی دارید؟

چای صادراتی چیست؟

این چای به مازاد مصرفی کشور و جهت ارزآوری اتلاق می شود. چای های صادراتی چون حجم سفارش بالایی دارند دارای قیمت ارزان تر و با توجه به معامله با کشور های دیگر حاشیه سود خوب و مناسبی را برای فعالین این بخش یه همراه خواهد داشت. چای های صادراتی بسته به بازار هدف می توانند رنج قیمت و کیفیت بالا تا ارزان را شامل شوند و مقررات ورود آن به کشور های مختلف ممکن است با درخواست مدارک و مجوزات خاصی همراه گردد. از رایج ترین چای های صادراتی ایران می توان به چای سیاه و چای سبز شمال اشاره کرد که دارای درجه بندی های متعددی می باشند.

خرید چای صادراتی

انواع چای صادراتی

 • چای ممتاز
 • چای شکسته ممتاز
 • چای شکسته درجه ۱ و ۲ و ۳
 • چای قلم ساده
 • چای قلم لیزری
 • چای باروتی گرانولی و شکری
 • چای خاکه

بسته بندی چای صادراتی

چای های صادراتی در بیشتر موارد با توجه به صرف هزینه های بسیار به صورت فله با قیمت ارزان تر معامله می گردند اما لازم است تا برای خروج در بسته بندی های مورد تاییدی قرار داده شوند. چای صادراتی ایرانی فله بسته به وزن و کیفیت قابل سفارش در کیسه های ۱۰، ۲۰، ۲۵ کیلویی می باشند و در صورت درخواست از سوی کشور های دیگر به صورت برند و بسته بندی نیز قابل آماده سازی می باشند که بسته به جعبه های قابل سفارش در کارتن های ۶، ۱۰ یا ۱۲ کیلویی قرار می گیرند.

خرید چای صادراتی

قیمت چای صادراتی ایران

با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت چای صادراتی نیز تحت تاثیر و تغییر قرار داشته و ثبات لازمه را دارا نمی باشند از این رو لازم است تا همواره از طریق همکاری با مراکز تخصصی از قیمت روز چای صادراتی مطلع گردید اگر چه کیفیت این چای ها نیز از گران تا ارزان موجود می باشند. به عنوان مثال چای شکسته دارای استقبال خوبی در صادرات بوده و ارزش قیمتی آن مناسب و مقرون به صرفه و بسیار مورد تایید وسط کشور های همسایه خلیج فارس قرار دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت چای صادراتی را می دانید؟

 1. نوع چای
 2. فصل و زمان خرید
 3. میزان محصول به دست آمده در طول برداشت
 4. نوسانات ارزی بازار
 5. واسطه ها
 6. حجم سفارشات
 7. خرید و سفارش چای به صورت فله یا برند

خرید چای صادراتی

خرید چای صادراتی ایرانی

تجار و بازرگانان چای چه در داخل چه در خارج از ایران نیازمند تهیه و تامین چای در حجم و تناژ های بالا و حداقل میزان یک کانتینر می باشند چرا که هر چه حجم سفارش بالاتر باشد از ارزش قیمتی کاسته و برحاشیه سود افزوده می گردد. جهت تامین دست اول بهترین انواع چای طبیعی و بدون اسانس ایرانی در هر زمان می توان از طریق مرجع تخصصی چای شمال (بازرگانی تیدا) با سال ها تجربه در این زمینه اقدام به خرید چای صادراتی ایرانی درجه یک و خالص نمود.

خرید چای صادراتی

صادرات چای سیاه و چای سبز ایران

در زمینه صادرات چای ایران می توان حجم سفارشات خرید چای سیاه را بالاتر از چای سبز دانست چرا که بیشترین تقاضا توسط کشور های همسایه و هم ذائقه بودن آن ها با ما می باشد، اما لازم است تا در زمینه فروش و بازاریابی چای سبز اقدامات بیشتری انجام پذیرد چرا که کیفیت بالا و قابل رقابتی داشته و می تواند ارزآوری خوبی را نیز برای کشور به همراه آورد. تجار و بازرگانان محترم جهت همکاری مداوم و مستقیم مرغوب ترین انواع چای صادراتی سیاه و سبز می توانند از طریق کارشناسان واحد فروش مجموعه نموده و جهت رویت نمونه و بستن قرارداد اقدامات لازمه و هماهنگی را انجام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای صادراتی

خرید چای صادراتی ایران به بهترین قیمت

چای صادراتی فله با توجه به قیمت ارزان تر همواره مورد توجه تجار قرار دارد. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام