بازرگانی تیدا
خانه / چای لاهیجان / قیمت چای درجه یک لاهیجان

قیمت چای درجه یک لاهیجان

چای درجه یک در بازار قیمت بالاتری را به سایر چای های رده پایین تر دارا بوده و با توجه به حجم خرید عمده و یا جزیی این عدد متغییر خواهد بود. قیمت چای درجه یک لاهیجان، مرغوب ترین چای ایرانی چند است؟ فروش اینترنتی بهترین چای فله اصل سیاه و سبز شمال از طریق معتبر ترین مرکز پخش چای در سراسر کشور با نرخ رقابتی امکان پذیر شد.

قیمت چای درجه یک

چای یکی از اصل ترین و بهترین و ارزان ترین نوشیدنی ها بعد آب در سراسر دنیا است که با داشتن شرایط خاص جهت پرورش تنها در تعداد معدودی از کشور های جهان در حال تولید و پرورش است که کشور ما ایران نیز از این امر مستثنی نیست.
وجود باغات وسیع چای در نقاط مختلف شمال علی الخصوص در شهر لاهیجان به دلیل اقلیم بسیار مناسب سبب شده تا بوته های در بهترین شرایط به دور از هر گونه آفات رشد نمایند و با انتخاب بهترین برگ ها از شاخه های چای و فرآیند تولید در کارخانه به یک چای اعلاء و خوش آب رنگ تبدیل شوند. آیا دوست دارید که چای درجه یک و ارگانیک را در اختیار داشته باشید و از نوشیدنش لذت ببرید؟ پس با ما همراه شده تا علاوه بر قیمت با خصوصیات این چای نیز آشنا شوید.

قیمت چای درجه یک لاهیجان

تاریخچه چای لاهیجان

مصرف چای در ایران از اوایل قرن شانزدهم بوده که در ایتدا توسط حاج محمد اصفعانی آغاز اما به دلایلی موفق نشد تا اینکه کاشف السلطنه در سال ۱۲۷۹ با تلاش بسیار محقق به این آرزو شو و کشت چای را در منطقه چارخانسر لاهیجان رونق و سپس از آنجا به دیگر نقاط گیلان و مازندران بسط و گسترش داد. تلاش وی برای این امر ممانعت از خروج ارز و خود کفایی کشور در این زمینه بوده است. قمت چای لاهیجان با توجه به تولید در داخل و تلاش های بسیار در این زمینه اما بسیار پایین تر از نمونه های خارجی و وارداتی آن بوده و سلامت آن بارها به اثبات رسیده است.

علی رقم تمام تلاش های گسترده کاشف السلطنه اما بارها چای لاهیجان مورد بی مهری قرار گرفت و ورود بی رویه چای های خارجی و قاچاق چای بار ها این چای را با مشکلات جدی مواجه ساخت تا اینکه در طی سال های اخیر و بالارفتن سطح آگاهی و توجه مردم به این چای، این چای دوباره رونق گرفت و هم اینک پخش عمده و جزیی آن در سراسر بازار چای ایران در حال انجام است.

چای درجه یک به چه چایی اتلاق می شود؟

این چای از برگ های بالایی و جوان گیاه چای که دارای پرز و لطافت بیشتری هستند حاصل می شود. طعم و مزه این چای اندکی گس تر و دارای رنگ و رایحه عالی و کاملا طبیعی است. چای ها دارای درجه بندی های متعددی هستند که جهت جداسازی کیفیت ها و ارزش گذاری قیمتی در کارخانه ها در مراحل انتهایی از الک های خاص با نمره ها و شماره های مختلف عبور داده می شوند. چای های درجه یک در مراحل ابتدایی از مابقی چای ها جدا می گردند. با توجه ذائقه مورد ایرانی ها از طعم های مورد نظر خرید و فروش عمده و جزیی چای درجه یک را می توان از گزینه های عالی و مورد توجه دانست.

قیمت چای درجه یک لاهیجان

قیمت چای درجه یک لاهیجان

قیمت های درج شده در زیر به صورت جزیی و کیلویی بوده که برای داشتن قیمت عمده چای و نرخ روز می توانید از سراسر ایران با دریافت لیست قیمت و موجودی از سمت کارشناسان مربوطه در این مرکز از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل لاهیجان ۴۰۰۰۰
چای سیاه ممتاز لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سیاه شکسته ۱  لاهیجان ۲۲۰۰۰
چای سیاه شکسته ۲ لاهیجان ۲۰۰۰۰
 چای سیاه قلم لاهیجان ۲۵۰۰۰
چای سیاه قلم سوزنی لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سیاه قلم درشت لاهیجان ۳۰۰۰۰
چای سبز ممتاز لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سبز شکسته ۱ لاهیجان ۲۲۰۰۰
چای سبز شکسته ۲ لاهیجان ۲۰۰۰۰
چای سبز قلم لاهیجان ۲۵۰۰۰
چای سبز قلم ریز لاهیجان ۳۵۰۰۰
چای سبز قلم درشت لاهیجان ۳۰۰۰۰

خاصیت نوشیدن چای درجه یک

 • بهبود دهنده التهابات
 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
 • کاهنده استرس و اضطراب
 • رفع خستگی و شاداب کننده
 • تاثیر مثبت بر قدرت تمرکز
 • رفع خواب آلودگی
 • رقیق کننده خون
 • کالری پایین و لاغر کننده
 • حفظ سلامت کلیه
 • رفع سرماخوردگی

چای درجه یک لاهیجان

راه های آسان شناخت چای درجه یک اصل

 • وزن دار بودن دانه های چای
 • دارا بودن ساقه و زر موجود در چای در انواع بهاره
 • رایحه کاملا طبیعی
 • رنگ ظاهر چای (سیاه متمایل به قهوه ای)
 • دیر دم اما پس از دم کشیدن کاملا شفاف
 • حفظ خاصیت تا ساعت ها بعد دم کشیدن

قیمت چای درجه یک

گیاه چای چند بار در سال برداشت می شود؟

گیاه چای از جمله گیاهان همیشه سبز است که حتی در زمستان نیز سبز اما برگ های ضخیم و خشبی دارد. با توجه به اینکه برای تهیه چای خشک از برگ های مرغوب و سبز روشن استفاده می شود لذا این قابلیت فراهم است تا چای در سه چین ائم از چین بهاره، چین تابستانه و چین پاییزه قابل برداشت شود.

آیا این چای ها با هم تفاوتی دارند؟
تفاوت این چای ها با هم، هم به لحاظ قیمتی، رنگدهی و رایحه می باشد. چای های بهاره رایحه و عطر بالایی را در خود به دلیل پرز دار بودن برگ های جوان دارا هستند اما چای های تابستانه و پاییزه قدرت رنگدهی بیشتری را دارند ضمن اینکه قیمت چای های فصل بهار گران تر و هر چه از این زمان دور می شویم از نرخ چای کاسته خواهد شد.

درجه یک ترین چای لاهیجان چه نام دارد؟
با توجه به حجم درخواست و سطح کیفی از جمله چای های پرفروش می توان به چای سرگل بهاره و چای ممتاز اشاره کرد. با توجه به وجود مرکز های متعدد تولید چای در لاهیجان لذا قیمت چای درجه یک لاهیجان را می توان کاملا رقابتی و قیمت مناسب دانست.

چای درجه یک

چه عامل هایی در قیمت چای موثر هستند؟

 • نوع برگ انتخابی و صحیح چیدن آن
 • نوع فرآوری و تولید در کارخانه
 • حجم محصول به دست آمده
 • شرایط مناسب جوی در طول داشت و برداشت
 • عرضه و تقاضای بازار در مورد آن چای
 • نوع منطقه
 • نام برند
 • حجم درخواست
 • کیفیت چای حاصله

خرید اینترنتی چای لاهیجان

چای لاهیجان یکی از نمونه های بارز و مرغوب چای ایرانی است که دارای سطح کیفی بالایی است و اکثر مردم ایران با واژه چای لاهیجان و درجه یک بودن آن آشنایی دیرینه دارند، زیرا دریافته اند که این چای در شرایط کاملا طبیعی پرورش و با پیشرفته ترین تجهیزات تولید در کارخانه ها آماده و روانه بازار چای می شود.

اگر به ذنیال قیمت چای درجه لاهیجان هستید مرکز خرید چای شمال را به یاد بسپارید تا تجارت های خوب و پرسودی را تجربه نمایید. چای سیاه، چای سبز، چای سفید و چای محلی از جمله چای های تولید شده در ان خطه هستند که علاوه بر بازار داخل نقش مهمی را در صادرات چای ایران دارند. خرید اینترنتی این روز ها از مهم ترین راه های دسترسی به چای های مورد دلخواه می باشد. قیمت چای درجه یک لاهیجان در این روش بسیار مقرون به صرفه تر به مشتریان ارائه خواهد گردید.

فروش چای صادراتی درجه یک

با توجه به اینکه کشور های بسیاری خواستار چای لاهیجان می باشند و با توجه به سلایق و نوع چای مصرفی هر کشور از درجه یک تا رو به ارزان تر لذا می توان تنوع مختلفی از چای ها را برای این زمینه در لاهیجان در اختیار داشت. قطعا قیمت چای درجه یک لاهیجان از چای های با سطح کیفی پایین تر ۲ و ۳ بالاتر بوده و با توجه به این موضوع تنها کافیست تا چای مورد نظر و تناژ درخواستی آن را به ما اعلام نموده تا در اسرع وقت سفارشات خود را آماده بارگیری دریافت نمایید.

امروزه بازار جهانی در زمینه صادرات کالا ها پیشرفت های بسیاری داشته از این رو چای درجه یک محبوبیت بیشتری را داشته و شما می توانید با موقعیت فراهم آمده قیمت چای لاهیجان را از طریق سایت ها و مراکز تولید کاملا رقابتی و مقرون به صرفه در اختیار داشته باشید. از جمله کشور های طرفدار چای ایران می توان به : روسیه، ترکیه، عراق، افغانستان، آلمان، ازبکستان و… اشاره کرد.

چای درجه یک

خرید تضمینی چای درجه یک از لاهیجان

برای خرید چای درجه یک و داشتن قیمت چای درجه یک اصولا توصیه می شود تا مراکز و نمایندگی های فعال در این زمینه را برگزینید. با توجه به این امر که مراکز فعال چایسازی متعددی در لاهیجان و نواحی همجوار آن مشغول به فعالیت می باشند می توان چای تازه و تولید سال را به صورت تضمینی و کیفیت مورد تایید در اختیار داشت. اگر از فروشندگان عمده چای ایرانی هستید و یا فروشگاه چای دارید و از تجار چای ایران هستید می توانید چای مورد تقاضای خود را در تنوعی از درجه و در انواع چای سیاه و چای سبز به صورت فله و بسته بندی در اختیار داشته باشید. اگر در این باره نیاز به مشاوره و راهنمایی نیز دارید می توانید با مشاورین و کارشناسان مربوطه مجموعه در ارتباط بوده و پس از خرید نیز ما را از انتقاد ها و پیشنهادات سازنده خود مطلع نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای قلم گیلان

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی

تشخیص چای اصل و خرید چای لاهیجان اصلی را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام