بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز به قیمت امروز

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز به قیمت امروز

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز به قیمت امروز در نمایندگی پخش چای شمال (بازرگانی تیدا) آغاز شد. فروش انواع چای درجه یک فله و بهترین برند چای لاهیجان جزیی و عمده ای در این مجموعه قابل ثبت می باشد. جهت استعلام قیمت روز و خرید مرغوب ترین چای می توان از مشاورین و کارشناسان این مرکز در ارتباط بود.

این روز ها به هر کجا از مغازه تا بازار که مراجعه می کنید حجم خریداران را می بینید که تا حد بسیاری کاهش یافته است. با آسان شدن شیوه های خرید و دسترسی اکثر مردم به اینترنتی خرید های اینترنتی رونق خاصی یافته و هر ساله شاهد هستیم که بر آمار این شیوه از خرید افزوده شده و به دلیل ارتباط مشتریان با تامین کنندگان رضایتمندی مشریان از خرید تا حد بسیاری افزایش یافته است. در حیطه چای می توان مناطق شمالی را مستعد این امر دانست و هم اینک مراکز فعال در استان گیلان و مازندران نقش مهمی را در تولید و خرید و فروش چای اصیل و خالص ایرانی دارا می باشند و خرید اینترنتی چای از این مناطق آمار رو به رشدی را در حال طی نمودن می باشد.

خرید اینترنتی چای

چای سیاه و چای سبز شمال

این دو چای از مهم ترین تولیدات چای در کشور ما به حساب آمده که تقریبا ۷۰% از سهم تولید را چای سیاه و مابقی آن را چای سبز به خود متعلق نموده است. این دو چای از یک گیاه و برگ سبز چای طی عملیات متفاوت حاصل می گردند اما در بازار چای شاهد رنج قیمت بالاتر چای سبز نسبت به چای سیاه هستیم که این موضوع در مراکز چایسازی اینگونه نبوده و یا یکسان و یا با اختلاف بسیار اندکی از هم در حال عرضه هستند. این دو چای به لحاظ رنگ ظاهر و دم کرده از هم متمایز هستند و هر یک بازار خاص خود را بر مبنای ذائقه و درخواست دارا می باشند.

خرید اینترنتی چای

مبنای سنجیدن کیفیت چای

 • نوع برگ های برداشت چای
 • برداشت صحیح
 • منطقه کشت چای
 • فصل برداشت
 • انتقال سریع برگ ها به کارخانه جهت ممانعت از افت کیفیت
 • شیوه تولید چای در کارخانه
 • نوع چای به دست آمده

چرا خرید اینترنتی چای؟

 1. ارائه قیمت های کمتر نسبت به بازار
 2. دریافت سطح کیفیت بالاتر و خلوص کامل چای
 3. ارتباط بهتر با تامین کنندگان و مراکز فعال فروش چای
 4. جابه جایی سریع چای
 5. انتخاب تنوع بالاتر چای ها
 6. صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 7. حمایت از تولید ملی
 8. عرضه و فروش بیشتر و جذب بازار گسترده تر حتی فراتر از مرز ها

خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز به قیمت امروز

شاخصه قیمت یکی از ارکان های مهم در هر حوزه ای برشمرده می شود اما نباید از یاد برد که کیفیت نیز در کنار آن مهم بوده و می تواند در افزایش سح مشتریان و ماندگاری آن ها بسیار اهمیت داشته باشد. همراه با مرکز خرید چای شمال این امکان فراهم آمده تا بتوان هم از شیوه سنتی و هم شیوه مدرن یعنی خرید اینترنتی چای بهره مند شد ضمن اینکه می توان با آگاهی از قیمت امروز چای انتخاب هوشمندانه و بهتری را تجربه نمود. برای اینکه بتوان به چای اصل، ارگانیک و کاملا طبیعی دسترسی پیدا نمود یکی از گزینه های عالی خرید مستقیم چای می باشد.

فروشگاه آنلاین چای سنتی و ارگانیک ایرانی

شاید برای خرید چای و داشتن محصولات متنوع مجبورید بازار چای را گذر و با فعالین بسیاری در ارتباط باشد و برای جمع آوری انواع چای باید هزینه بالایی را بپردازید. در مرجع تخصصی چای شمال و فروشگاه آنلاین چای سنتی و ارگانیک ایرانی این امکان فراهم آمده تا فعالین عرصه چای از فروشندگان و مصرف کنندگان خانگی بتوانند از طریق خرید اینترنتی چای انواع متنوع چای فله و بسته بندی شده را به صورت یکجا انتخاب و خریداری نمایند. فرصت پیش رو یکی از عالی ترین شرایط خرید بوده و می تواند سبب کسب سود خوب و مناسب برای افراد فعال در زمینه چای ایرانی گردد.

خرید اینترنتی چای

فروش انواع چای سیاه و چای سبز لاهیجان

خریداران چای داخلی چای لاهیجان را همواره به عنوان بهترین چای مورد تایید و قبول دارند و در زمان خرید ایرانی ترجیحا چای این منطقه را برمی گزینند. از همین روز فروش مستقیم و خرید اینترنتی انواع چای سیاه و چای سبز بهاره ائم از چای ممتاز، چای سرگل، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه درجه یک فراهم و جهت ثبت سفاش می توان از طریق ارتباط با کارشناسان مجموعه حجم سفارشات را ارائه و چای مورد نظر را در هر نقطه از کشور در اختیار داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام